Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Papishon- od dłuższego czasu ma w swoim awatarze Hitmana przez co łatwo idzie mi zapamiętać jego postać na forum. Najczęściej spotykam go w tym temacie i pozatym nic o nim więcej powiedzieć nie mogę. Ma chyba brata na forum o nicku Goyaka. (mam nadzieję, że nic mi się nie pomyliło).

maja96- zdarza mi się widywać jej posty na forum i mogę powiedzieć śmiało, że nie są one zbytnio rozbudowane. Jeżeli liczba w nicku jest rokiem urodzenia to zaczynam rozumieć czemu te posty nie są rozbudowane. Chyba nie przeczytała przypiętego posta moderatora w którym to jasno pisze jak należy opisywać. Na obecną chwilę jestem w stanie mówić jedynie negatywnie o tym użytkowniku, jednak każdy z nas kiedyś zaczynał i mam nadzieję, że każdy użytkowni prędzej czy później zmieni swoje nastawienie do forum.

speedraid- jak dla mnie bardzo interesująca osoba. Pamiętam go jako osobę strasznie spamującą na początku swojej kadencji na tym forum, jednak przeszedł w późniejszym czasie zmianę. Najbardziej zastanawia mnie po co pisze z dwóch kont na raz? Z tego co zdążyłem zaobserwować to z drugiego konta pisze posty jedynie długie, które z pewnością wpływają na jego średnią znaków, a z konta speedraid udziela się normalnie na forum. Jeżeli moje obserwacje są trafne i pisze z drugiego konta tylko dla średniej znaków to ja szczerzę czegoś takiego nie potrafię, gdyż dla mnie taka osoba dalej jest osobą piszącą dla statystyk tylko po prostu w innej kategorii. To może jest jedyna rzecz jaką mam do zarzucenie temu użytkownikowi. Tak pozatym to jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kukowsky - jegomość pełniący funkcję przewodniczącego na forum. Wrócił do swojego starego, dobrego avka, który raz przyniósł mu 1 miejsce w konkursie na najlepszego . To pierwowzór, bez napisu "Pij Kukskie". We wszelakich grach forumowych często używa nicka Kurken, jako imię postaci. FM-owy wyjadacz, choć w tej edycji [ dla weteranów, klimaty Sapkowskiego] nie miał szczęścia i jego "Złoty Ząb" pomarł pierwszy. Prawie 5k postów, to bardzo wiele, 1 raz został zdegradowamy [od razu -3], o ile pamiętam za zamieszczenie seriala do DSJ. [lol] Dobry andergrandowiec z tytułem zielonej lampki. [ci co trzeba wiedzą o co chodzi]. Jest tam najaktywniejszym userem. Lubi też tematy "Obywatel..." oraz "Daję słowo". Średnia znaków na post jest dość średnia, ale to nic takiego przy takiej ilości postów. Ogółem jeden z ciekawszych forumowiczów na forum, choć do sekretarza mu daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liqid

Jest On już forumowym Brygadzistą, a szczerze mówią widzę Go dopiero drugi raz, a rozpoznałem Go po podpisie, który jest w jednym z moich ulubionych języków, czyli łacine. Jest to sentencja, chyba najbardziej prawdziwa ze wszystkich, albowiem "cokolwiek powiedziane po łacinie, brzmi wyniośle / wzniośle", jakoś tak szło. :) Dalej podpis to praktycznie standard, czyli numer gadu gadu i jakiś link do Allegro.
Nic do gościa nie mam, ani Go lubię, ani nie lubię, ponieważ Go nie znam. Chyba nigdy nie prowadziłem z nim rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 20:52, Kukowsky napisał:

speedraid- jak dla mnie bardzo interesująca osoba. Pamiętam go jako osobę strasznie spamującą
na początku swojej kadencji na tym forum, jednak przeszedł w późniejszym czasie zmianę....

Masz tu wytłumaczenie. Chyba będe musiał założyć temat o dziwnych, niewyjaśnionych sprawch :)

Miałem konto na cdprojekt.info juz 3 lata temu i byłem bardzo szczęśliwym posiadaczem gry ToCa Race Driver 2. Gdy weszłem na tą stronke by pooglądać sobie gierki i klinknąłem info gry niespodziewanie wyskoczyła mi strona gram.pl i było wyświetlone: zaloguj się lub zarejestruj. Od razu załozyłem nowe konto - speedraid. Gdy na temacie o wPLN wchodżcie tu napisałem, że nei dostałem pln za trzy gry w wydaniu premierowym forumowicz slave, któremu jestem niezmiernie wdzięczny podał mi link do napisania na odpowiedni adres. Napisałem, a oni na to, że ma pan dwa konta. Jak wiecie hasła na cdprojekt.info były przydzielane automatycznei i składały się z 7 znaków. Oczywiscie, że nei pamietałem, gdyż nei zaglądałem tam prawie rok. Wpisywałem wszystkie adresy e-mail aby wreszcie wysłano to przypomnienie. Wreszcie doszło na jakieś stare konto, ale znowu nei pamietałem hasła poczty. Jakoś do tego doszłem ale nei bedę się rozpisywał i teraz mam dwa konta, a piszę z obydwu, gdyż nadmierne pisanie jednym kontem nei przyspieszy mi awansu, więc przy okazji piszę z drugiego aby podnieść go :P I to na tyle.
Jeszcze tylko dodam, ze to moje pierwsze forum i jak weszłem to nie przeczytałem regulaminu..byłem spamuący gdy pokazały się statystyki i chciałem być najwyżej. głupie, nie? No i tak to w dwa tygodnei 2 degrady...

Liqid
Rzadko widze. Mijam się z nim chociaż czasami trafię chocby tutaj. Jest to napewno niespamujacy. Kupuję na ellegro. Co? Zapewne gry. Podaje gg czyli jest otwart na nowe znajomosci. Jego status to Brygadzista mimo jednego degrada. Jest tutaj bardzo długo bo zawitał tuż po nowym roku, bieżącym, 2006 :P Często wypowiada się na tematach w formie zabawy, a ogólnie pisze dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vaxinar

Niewiele o nim wiadomo, jest fanem piłki nożnej! Sądzę, że jest tajemniczym optymistą, co wnioskuję z podpisu! Podejrzane zachowanie to u niego normalka, widziałem go, lecz nigdy nie rozmawiałem! Nagroda za niego wynosi 4 mln funtów! :D

MARCOS

Dwuksywkowicz, który uwielbia samochody i mieszka w Belsku tak jak ja! Jego drugie prawdziwe JA to speedraid, ale z powodów znanych tylko FBI, używa teraz obu! Często go widzę, nie zostawia komunikatów(podpis) u dołu swoich tajnych szyfrowanych wiadomości!

[Nie wiedziałem kogo opisać, więc opisałem obydwóch!]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Black Dog
Pierwszy raz go widze na forum, lecz musi już być na nim długo, bo dorobił się brygadzisty, jest miłośnikiem zwierząt, szczególnie psów, ma jedenego, czanego, policyjnego, i wywąchuje mu, gdzie są dilerzy i oddaje ich w ręce policji, a ta ich wypuszcza:D:P, myśli że psy są bardzo mądre, też tak uważam, na forum chyba też jest mądry i nie zaśmieca forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899 (Delegat) już nie liczę ile razy go opisywałem, muszę wymyślić jakiś świeży tekst ;P Dobra. lis jest już długo na tym forum i jest coraz bardziej lisowaty, dziwię się czemu nie ma topica o lisach, a może jest. Na awku ma jakiegoś kolesia z DragonBalla, skąd wnioskuuje, że oglądał. Liczba w jego nicku pokazuje stopień zlisowienia na forum, ale licznik chyba się zaciął bo cały czas jest tak samo ;) W podpisie ma gg, maila i jakąś stronę internetową. 3 Listopad, 3 listopad nie wiem jakie to święto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Avalon67

Awalon spary poczciwy forumowy wojownik który brał udział w wielu wyprawach wojennych przeciwko innym forum. Zawsze wracał z nich zywcięsko i z tej okazji dosta wiele medali wycinanych z papieru śniadaniowego. Jest bardzo z nich dumny i zadowolony i chwali się nimi każdemy kogo napotka. Poza forum jak sam o sobie mówi jest niesamowicie radosny z faktu posiadania PS2 ma również białe i czarne listy, lecz o nich nikt tak naprawdę nic nie wie... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rolek85


Jest to zrolowany delgat, którego opisuję pierwszy raz. Jego świat jest zrolowany, wogóle dla niego wszystko piwinno być zrolowane. Jak pisałem wcześniej jest delegatem co znaczy że z forum jest obyty niczym ryba z wodą. Lubi żubra, podaje numer GG i zaprasza kumpli Żubrów do rozmowy, może nie jest detektywem ale zawsze znajdzie skrzynkę z piwem (oczywiśce musi być to piwo Żubr). Ogólne miły, fajny, nie spamujący i przestzregający regulaminu user.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PAPISHON

Jest zdelegaciałym agentem 48. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych, a wśród płatnych zabójców sławi się tym, że stosuje iście zabójcze techniki. Specjalizuje się w pisaniu morderczych postów, odpowiadających na rózne pytania. Atakuje niepostrzeżenie i zazwyczaj jeden post oznacza każdego kolejnego trupa...:-). A tak na serio to bardzo fajny forumowicz, który kocha wręcz Hitmana i nie lubi serii Gothic (eee, mówi się trudno :D). Na awku ma agenta 47 z własnym podpisem, zrobionym zapewne w Photoshopie. Nie chce mi się powtarzać, albowiem opisuję go już chyba z dziesiąty raz - po prostu bardzo fajny jegomość, z którym można ciekawie porozmawiać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 22:26, Vaxinar napisał:

> /..../

Wartałoby odświeżać stronę przed dodaniem posta. :/

Taa...to zwracaj uwagę wszytkim co tu piszą...A skąd w ogóle wiesz czy nie odświeżałem a tu przeskoczyła miunta i jest post. Skoro jest to tylko minuta a w rezczywistości moze i mniej to nei czepiaj się, bo tutaj są setki takich przypadków :)

Cossack777

Na forum krótko ,ale status wysoki a awansował niedawno. Niestety pisze w większosci w tematach typu: "Słowna zabawa" czy "Historyjka". Na forum umieszcza mało obrazków oraz nie lubi zakładać sam nowych tematów chyba, że jest to rewolucja... Wypowiada się regularnie czyli rano, w dzien i wieczorem aby zdobyć pełen zestaw punktów. Patrząc pod innym kontem robi to tylko, żeby mieć wyższy status, ale mamy nadzieję, ze ze zbiegiem czasu częśćiej będzie rozmawiał o grach i dzielił się swoimi ocenami gier. Mimo, że pisze w tematach wg. spamerskich lub inaczej dla nudzirzy aby nabić posta(oczywiście nei jedyny, sam czasami to stosowałem) stara się jednak pisać długie, ale zwiezłe zarazem posty. Brakuje łaśnie tego o czym pisałem, czyli ''''milości'''' do forum gram.pl Jest fanem Gothica, a jego ulubiona jest 2 część. Zapewne się to zmieni gdy wyjdzie nowy pod oznaką ''''3''''. Podaje swoje gg i reklamuje w podpisie stronkę lub po prostu zacheca do obejrzenia. Lubi andergranda, ogólnie spoko! Zycze mu awansu i pisania nie tylko na tematach dla zabawy...Ogólnie spoko ziomek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 13:17, MARCOS napisał:

Taa...to zwracaj uwagę wszytkim co tu piszą...A skąd w ogóle wiesz czy nie odświeżałem a tu
przeskoczyła miunta i jest post.

[A teraz szczerze powiedz, CZY odświeżałeś]

MARCOS
Być może jest niedowidzący, gdyż jego nick jest pisany WIELKIMI LITERAMI. Nie napisał o tym w podpisie, ale ja wiem swoje ;] Jest tajemniczy - nie ma podpisu, jego avatar to avatar z napisem na avaterze "avatar". Kto to rozumie? Nieważne. Pisze dłuuugie opisy. Jest przodownikiem i na pewno czeka na brygadzistę. Ale poczeka, jeśli będzie używał dwóch kont (MARCOS & speedraid). Ma własnę stronę, nawet nie jedną: www.marcos.pl (o przeprowadzkach) oraz www.marcos-bis.com.pl. Tak naprawdę nazywa się Ferdinand Marcos (en.wikipedia.org/wiki/Ferdinand_Marcos). Jest jeszcze o nim wiele większych lub mniejszych stron. Z tego co widzę, nie ma strony dla niedowidzących: teraz zamiast siedzieć na forum pracuje nad nią, już tak długo, że przez ten czas już było kilka przerw w dostawie prądu, umowa na internet skończyła się dwa razy i po raz setny jego sąsiadka pokłóciła się na poczcie. Ciężko mu się pracuje w takich warunkach ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fanfilmu.pl - Delegat na forum. Ma w awku trolla ? i powiedział że będzie miał go do samego końca czyli dopuki nie zostanie własno tytułowcem a i na dole swego awka dał jeszcze swój nick . Prowadzi wojne przeciw krótkim postom.
Lubi Gothica i za to ma u mnie bardzo wielkiego plusa. Chyba go za to dodam do mojego Rankigu. Lubi pomagać różnym osobom na forum dlatego podaje przy okazji swój numer gg. Gra w forumową gre na podstawie Gothica II i jest paladynem. Hmm co moge powiedzieć że jest spoko gościem ale to już wiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

olki77

Ten uytkownik jest już delegatem, kiedyś bardzo często był degradowany, ale na szczęscie się już uspokoił i pewnie tak zostanie do końca. Czeka na Gothica III, zresztą jak wszyscy (jejku nie wiem czym się tak rajcujecie i tak Oblivion będzie lepszy). Podaje GG więc lubi gadać i poznawać nowych ludzi w sieci. Ogolnie barzo spoko forumowicz, tylko szkoda że tak żadko go widuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 13:17, MARCOS napisał:

Taa...to zwracaj uwagę wszytkim co tu piszą...A skąd w ogóle wiesz czy nie odświeżałem a tu
przeskoczyła miunta i jest post. Skoro jest to tylko minuta a w rezczywistości moze i mniej
to nei czepiaj się, bo tutaj są setki takich przypadków :)


To jest AŻ minuta, odświeża się sekunde przed dodaniem, co innego jakbyś dodali w tej samej minucie, istniała by możliwość dodanie w tej samej chwili.

-----> PAPISHON
Delegat, widzę dużo jego postów, ale nigdy nie z nim nie miałem do czynienia. W avku Hitman, nic do Niego nie mam. Widzę, że lubi gry TTP (czy jakoś tak) i FPP, czy SPS, jak zwał tak zwał. Zawodowy gracz gracz i agent jej królewskiej gramkości. Ciągle gra, końca ni początku w ogóle nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vaxinar
Nie mogę się z nim dogadać. Nie rozumię, że tu ciągle tak jest, gdyż jeden chce wyprzedzic drugiego. Nie rozumie, że ktoś ma wolniejszy internet i często w ogóle nei reaguje. Po za tym jest spoko. Pisze mądre, czasami nieprzemyślane posty. Jest antyspamerem, ale sam pisze bardzo dużo opostów ostatnio. S one długie, ale zebrane w kupę, czyli dobrze się je czyta. Często wypowiada się w tematach dotyvzących statusów, relacji damsko-męskich oraz na forumowej mafii. Ma na swoim koncie prawie 6300 postów, które powstały po setkach godzin spedzonych na forum. Mówiac o czasie, Vaxinar jest tu od początku istnienia forum. Był Przewodniczącym, lecz został zdegradowany i juz 5 miesiecy jest delegatem mimo, że pisze niemal ciagle. Widocznie ma ustalony termin i przy tym nei zdobędzie pełnego zestawu punktów. Nie wypowiada się w tematach ujawniających nasza postać. Jest nieśmiały, ale tylko stopniowo i niekiedy. Na forum nie ma ograniczeń poza spamowaniem. Lubi wyrazic swoje zdanie, lecz widziałem, że czasami niejednemu się to nie spodobało. Życze mu awansu i powrotu do zdrowia - Przewodniczacego. Warto też dodać, że podczas 6 tygodni jako Przewodniczący napoisał 3400 postów co jest niesamoitym osiągnieciem. Dziwi mnei tylko gdzie aż tyle...
Ogólnei spoko, mam go na liście ulubionych forumowiczów, czyli czymś musiał zasłużyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 17:58, MARCOS napisał:

pisze bardzo dużo postów ostatnio.

Zawsze pisałem dużo postów, teraz piszę mniej niż kiedyś, o wiele mniej.

Dnia 13.10.2006 o 17:58, MARCOS napisał:

Pisze mądre, czasami nieprzemyślane posty.

Gdzie masz takie nieprzemyślane posty ?

Opisywać Marcosa, nie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marcos
Brat bliźniak w jednym ciele, ale używający 2 konta:D. Spoko forumowicz, nie spamuje, zmienił avatara, lecz nie wiem o to jest:P, zawiesz go na liście przy najbliżesz aktualizacji, może dostanie awnas na brygadziste, czego mu życze, pewno czeka na NFS:Carbon:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899 - lis jest - podobnie jak ja - delegatem. Daaaawno temu bardzo często go widziałem w tym temacie jednak ostatnio jakoś rzadziej (może przez to, że rzadziej tutaj zaglądam). Ma farmę a na niej hoduje tych skurczybyków - jak to się już kiedyś wyraziłem... Ogólnie spoko forumowicz. W podpisie podaje datę 3 listopada - jednak zaliczam się do garstki osób, które nie wiedzą co to za data...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować