Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Vytrix
Chyba go gdzieś już widizałem, ale to chyba raz albo 2, musi zaglądać nie tam gdzie ja, ponieważ jest już brygadzistą, a ja go nie widze nigdzie, nie moge powiedzieć o nim źle, ani dobrze, ale raczej nie spamuje i przestrzega regulamin, bo zaszedł dość wysoko:), chyba nie jest dobry w pisaniu dłużyszch zdań, ani opowiadań:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899

Ten użytkownik jest delegatem co oznacza że z forum jest obyty. Widuję go żadko na forum ale jak widzę post napisany przez tego usera to widać że to inteligenty gość bo posty piszę bez zarzutu i przestrega regulaminu. Na avatarze ma Vegete SSJ 3 z czego można wydedukować że lubi Dragon Ball`a (podobnie jak ja). Czeka na Gothica III (z resztą jak większość). W podpise podaje umer GG co oznacza ż lubi poznawać nowych ludzi. Ogólnie forumowicz dobry nie spamującu i przestrzwgający zasad, nie mam o nim wyrobinego zdania ale to dobry wzór o naśladowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PAPISHON

Jest delegatem, dlatego łatwo można stwierdzić, że spędził na forum już maaasę czasu :-). Opisuję go już nie wiem który raz. Szczerze mówiąc, nie spotykam go często na forum poza tymże tematem no i może jeszcze historyjkami. Jest wielkim miłośnikiem serii Hitman, a więc skradanek. Na awku ma właśnie agenta 47 z najnowszej części - "Blood Money" (na pulpicie również ma tapetę z Hitmana jakby co...:P). Wie co dobre - wymienia gry, których jest fanem w swoim podpisie. Naprawdę nie rozumiem dlaczego gardzi serią Gothic (ale cóż - woli TES-y :D). Mam jego gg i fajnie się z nim gada, a fakt, że ujawania je, oznacza, ze jest towarzyskim gostkiem. Bardzo fajny gramowicz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cossack777 (przodownik) to super Kozak, a na awku ma kozakowego Gordona (czy jak mu tam) z Half Life''a. Na forum jest już dość by zadomowić się w forumowej grze Gothic II, którego jest fanem. Podaje adres andergrandu (buu, nie mogę na niego wejść) i swoje gg, na które nie miałem okazji napisać :) cóż dodać, no może to, że Cossack777, jest kozaczącym, fajnym i mającym iloraz inteligencji 777 (bez urazy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

avalon67

widuje go dosc czest na forum zwlaszczam w tym temacie podaje swoje gg wiec lubi poznawac nowe osoby w avku ma jaks plonaca bialym ogniem postac (nie wiem kto to u licha moze byc)
w podpisie ma napisane jak ma na imie i ile am lat lecz szczerze watpie ze ma na imie wojtek i ma na 12 lat :D
zle mi sie to kajarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauri
Przodownik jest tu troche krócej o demnie czyli 3 dni. Podaje gg to znaczy że jest otwarty na nowe znajomości. Jego gg to 8526089. Jak będziecie do niego pisać to się przedstawiać.:) AM avarta z gry (nie pamiętam jakiej:)).
Nie dostał nigdy degrada. Życze mu szybkiego awansu. Widziałem go kilka razy. FAjny forumowicz.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adam k.
Przodownik , na forum już 106 dni, naskrobał 1145 postów. Ulubione tematy- gry forumowe - słowne. Gram m.in w Warcrafta FGRPG[ coś pusto tam] i w Heroes 3 też FGRPG. W obu miejscach ma nick Ksar. Ma ok. 12-13 lat. Ostatnio zdegradowany z Brygadzisty. Podobnie jak ja dopisał się , gdzie nie trzeba.
W avatarze ma zombie. Dobry forumowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liqid

Brygadzista od pewnego czasu, często bywa na forum. Chodzi do 2 klasy gimnazjum. Zna łacinę :) Stworzył temat "Do boju żołnierzu" który już chyba niestety umarł :( WIELKA szkoda... Jego gg 8712430, ma w podpisie link do bardzo ciekawej aukcji :D
Lubię tego forumowicza i życzę mu miłego przesiadywania na gram.pl i awansu na Delegada :)
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lukmistrz - brygadzista, dość długo na forum, ale nadal brygadzista. Często udziela się w forumowych zabawach, jest bardzo aktywny ;). Podaje gg, otwarty na kontakty i zapewne lubi prowadzić rozmowy po niemiecku ;). Spoko gość, z maską antylepperową na głowie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

el-coyote
Delegat jest 190 dni na forum. Cześto go widze. pamiętam jeszcze jak miałem z nim przodownika. Ma fajnego avartara. Dostał awans niedawno. Nigdy nie dostał degrada. Często go widziałem. Często się udzielał na forum teraz żadziej go widze. Założył 3 tematy zamieścił na forum 61 obrazków. Wypowiedział się w 270 różnych tematach. NAjcześciej wypowiada się w różnych zabawach. Fajny gramowicz.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

adam k.

jest przodownikiem tak jak ja, podaje swoje gg wiec lubi wymieniac sie pogladami z innymi forumowiczami,
lubi sluchac metalu, uwielbia gothica 1 i 2. rowniez jak ja ogladal zapewne dragonball , na poczatku rozmowy przez gg prosi aby sie przedstawiac
osobiscie rzadko go widuje lecz w rankingu na ulubionego frumowicza jego nick widnieje dosc czesto co znaczy ze lubi pomagac poptrzebujacym
ogolnie spoko gosciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauri
Widze go chyba pierwszy raz, może gdzieś widizałem, ale nie pamiętam:P, nie znam go, nie moge o nim mówić źle, bo nie weidizałem jego postów, ale chyba przestrzega regulaminu, i dązy do brygadzisty, na avatarze ma chyba bohatera PoP, nie wiem której części(nie grałem), podaje swoje gg, musi być otwarty na nowe znajomości, chyba dobry forumowicz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899
No...widzę go już któreśsetny raz, ale ostatnio (1, 2 miesiace) jakoś mniej. Wisze mądrze i zdyscyplinowanie. Nawiązuje nowe znajomości i chce aby robili to również za niego, czyli podaje gg...Zapewne coś ma wspólnego ze stroną podana w podpisie. Czyżby recenzje? Chyba tak....weszłem i jakaś inna nizwszystkie :P Taka mroczna. Ale nei opisuje tutaj strony tylko miłego i sympatycznego forumowicza, który często, a właściwei najczęściej zagląda na ten temat. Z niecierpliwościa czeka na Gothic''a III, czyli jest fanem 1 i 2, czyli jest fanem seri. Zobowiazuje to zapewne do napisania, że jego ulubionym gatunkiem gier jest RPG. Nie dostał degrada, a już niedługo powinien się spodziewać awansu mimo, że mało pisze statnio. Na forum pojawił się 2 tygodnie po powstaniu gram.pl :)
Ogólnie spoko forumowicz, jest na mojej liscie ulubionych, czyli musiał zasłużyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MARCOS

Ten użytkownik na forum piszę pod dwiema ksywakami pod pierwszą "speedraid" i drugą "MARCUS". Jako MARCUS jest przodownikiem a jako speedraid jest już brygadzistą. Lubie gry wyścigowe (kiedy byłem w jego wieku też lubiałem grać tylko w samchodówki, obecnie gram we wszystko :D). Mam go w kontaktach na GG, sam podaję swój numer co oznacza że lubi się komunikować z ludżmi z gram.pl. Nie spamuje, przesztrega regulaminu. Ogólnie dobry forumowicz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PAPISHON (Delegat) to całkiem fajny fan skradania się, a także gier: Hitman, Splinter Cell, Unreal Tournamet 2004 i Sid Meier Pirates ( grałem tylko w jednego Splinter Cella). Podaje gg, na które raz pisałem i fadało się spox :) Na końcu podpisu widnieje Xfire - kapishon, czyli jego drugie oblicze to kapiszon. Podobno ma jakieś znajomości czy coś w tym stylu, może jest bratem Goyaki, który też pisał coś o Xfire, a i coś mi się o uszy obiło :) Na awku ma pana Łysego z którym nie warto zadzierać, bo ma znajomości z PAPISHONem co jest niebezpieczne dla zdrowia. Na dole awka widnieje podpis PAPISHONa. Ogólnie spox koleś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Avalon67 ---->> jest Brygadzistą, zdaje mi się że awans dostał nie dawno , bo jeszcze pamiętam jak był tak jak ja przodownikiem. często pisujemy w tych samych tematach więc mamy zapewne podobne zainteresowania. urodził się w roku ''94 czyli wychodzi na to że jest odemnie 2 lata młodszy.z jego podpisu wynika że gra na PS2 (być może już zbiera na PS3?) często siedzi na forum. na imię ma Wojtek. wpisuje na białą lub czarną listę,a zależy to od jego humoru. ogólnie spoko forumowicz, wpisałem go na swoję listę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ko?nik -> gdyby nie degradzik, to pewnie byłby już brygadzistą. Nie wiem za co został ukrany, ale widocznie coś przeskrobał ;) Często udziela się w grach i zabawach forumowych, dość często widzę go właśnie w Opisz poprzednika. Ulubionymi jego grami, wydają się być hitman (też bardzo lubię) i TOCA, więc może avatar nawiązuje do tej drugiej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

paweusz - bardzo znany i lubiany forumowicz ;). Ma długi staż na forum, zna je pewnie na wylot i czeka jedynie teraz na sekretarza. Mimo tego nie wiem jakie ma uwielbienia, ale zakładam, że lubi fantasy, sądząc po hasłach w podpisie. Zmienił avka na jakiegoś azjata(albo jestem ślepy), wcześniej miał uroczego wampirka(chyba, albo mylę osoby). Spoko forumowicz, który tylko raz podpadł moderatorom. Prawie jak wzór ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

el-coyote - czysty hiszpan. Czy też meksykanin? Delegat, co znaczy, że jest dobrym forumowiczem, i ,że przestrzega regulaminu. Lubi japońskie kreskówki, klawiature (bo dużo pisze). Lubi także emotikonki, od dawna nie zmieniał avataru (chyba od kiedy tu jestem ma taki sam!) Szacunek dla niego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mallard-Człowiek niezwykle pokojowo nastawiony do innych.Jest przodownikiem więc długo pisze:P.Bierze udział w wielu grach forumowych.Kiedyś(dawno) pisał krótkie posty ale teraz pisze długie.Sam stworzył jedną z gier-Mad Max.Spoko gośc jednak ma niesprawne GG(szkoda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować