Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Markus89----->Tak na 99,9% procent to osobnik, który miał Riddica w avatarze, teraz go nie ma. Zawsze jak widziałem na forum avka z Riddickiem to na pierwszą myśl nasuwał się Markus, potem to potwierdzałem czytając nick. Chociaż jest też parę osób, które używają Riddica za avka. Co do osoby to Markus jest (chyba) rocznikien 1989. Niedługo "18". Podaje swój numer gg oraz e-maila, więc bez przeszkód możemy wysyłać spam na jego skrzynkę, albo pisać durnoty na gg. Ale jak się dowie to mamy przerypane...Riddick przyjdzie i nam będzie tłumaczył, że źle zrobiliśmy i pokaże nam z bliska swoją podeszwę od buta, itp. itd. Dodatkowo, Markus89, daje namiar na "Game Arena", jakiś portal czy coś, nie jestem pewien, ale jak dodam posta do wejdę na stronkę i przy najbliższej okazji napiszę co to jest. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vormulac
Aj..bardzo znany forumowicz. Co prawda zawitał tu później niż ja ( Speedraid) uninął degradów co jest wielkim osiągnięciem. Dla forumowiczów wydaje się to łatwe, łatwe ale dla tych, którzy awansowali. Zaś prawda jest taka, że ciężko pracowaliście, a przekłada się to na awans. Niech się więc pilnuje, miął piątek trzynastego, ale czeka go jeszcze wiele przeszkód w drodze do awansu oraz upragnionego Przewodniczącego. Na forum spedza nie kilka godzin lecz czasami dochodzi do kilkunastu. Jest fanem czterech kólek, ale mniej go interesują gry o tej tematyce. Często wypowiada się w tematach typu zabawy, czyli "Znajdź mi bryke - zabawa" czy "Ostatnia literka - gra". W samych tych dwóch tematach umieścił 1350 postów (!!), a w tym pierwszym ma swój udział w 17%! To, że duż o pisze nei świadczy, że spamuje. Na forum średno umieszcza 0,55 obrazka na post co jest wielki mwynikiem.Nie zakłada tematów , woli się wypowiadac w istniejących. Nie ujawnia swojej tożsamości :P na tematach przedstawiajacych siebie. Ma około 17-18 lat, jeżeli się mylę najserdeczniej przepraszam. Nie podaje gg, nie wpisuje nic w miejsce podpisu. Najwidoczniej nie lubi, a nam to utrudnia opisywanie. Jego awanse na mniejszych statusach trwały bardzo długo w porównaniu np: do innego forumowicza. Najwidoczniej dopiero przed wakacjami wziął to sobie na poważnie, czyli tak jak ja (Speedraid) gdzie zawitałm na początku marca, lcz zacząłem się wypowiadać na ''''serio'' dopiero w...też w czerwcu, albo w połowie maja :) Avatara nie zmienia no i dobrze, bo przynajmniej się n ei myli. Nie znam się na grach innego gatunku niz wyścigi, więc nie powiem co to jest, bo nei chcę sobie narobic obciachu. Mam go najprawdopodobniej na liscie ulubionych, a jak nie ma to musiał gdzieś uciec bokiem, bo napewno był :P Na forum przesiaduje regularne godziny, czyli rano, wieczór, we dnie, w nocy choć jego awans się przeciaga napewno to jest robota natury, która specjalnie dla niego zwiększyła limit punktów obowiązujących na awans na Przewodniczącego. Życzę mu jednak, żeby się nad nim ulitowała i pozwoliła się cieszyć tym wielkim szczęściem....Ogólnie spoko forumowicz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MARCOS ---> jest to drugie wcielenie Speedraida. Jest maniakiem samochodówek wszelkiego typu: NFS, TD czy FlatOut. A więc lubi i szubkość i destrukcję. Jak sam pisze: kocha samochody i widzę, że mnie wspiera... (thx). Jest spoko użytkownikiem, często rozmawiamy na gg. Z początku spamer (:P), ale się zmienił. Ma fajnego avatarka. Po prostu spoko gość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Markus89

jest delegatem wiec sporo juz postow napisal , w avku ma (skrawek) pada firmy apollo multimedia ,
podaje gg wiec lubi pogawedzic na rozne tematy, czesto widuje go na forum co oznacza ze interesuja nas podobne gry , podaje tez link do strony zapewne o tematyce wiadomo jakiej

ogolnie spoko ziomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Markus89
Często widze jego posty, pisze mądrze, nie spamuje, jest delagatem jak ja, tak jak Avalon(chyba, nie jestem pewien), nie wie co będzie 3 listopada, chodzi oczywiście o polską premiere Gothica 3. Zmienił avatar, napisane tam jest gamearena, chyba jest tam kimś ważnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauri

Chyba mignął mi przed oczami kilka razy, ale nie zapisał się w pamięci. Jest fanem serii Prince of Percia i lubi rozmawiać przez Gadu - Gadu. Nie rozmawia z obcymi - trzeba podać swój nick. Inaczej jego zemsta będzie straszna. Jako Książę Persji wymierzy sprawiedliwość. Jest przodownikiem, pewnie niedługo (albo długo) awansuje, ble ble...
Jego avatar jest chyba w formacie jpg, i to bardzo skompresowanym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fanfilmu.pl

Prawdopodobnie jest fanem fimu... jakiego tego nie wiem. Delegat, lubi pisać w tym temacie. Nie robi błędów za co go szanuję, bo mi zawsze jakis "byk" wyskoczy. Na avatarze posiada TROLL''a z Gothica III, zapewnie czeka na niego. Storzył rewolucję przeciw krótkim postom. Podaję swoje gg więc jest otwarty na nowe kontakty, może kiedyś z Nim pogadam. Pozdro dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 13:38, Kurammi napisał:

Pozdro dla Ciebie.

Hehe, jak chcesz gadać to gadaj zawsze jestem niewidoczny.

Kurammi
Ten brygadzista dyskretnie wyraził chęć porozmawiania ze mną, ale nie wiedział, że zawsze jestem niewidoczny. Teraz już wie ;] Jego nick może być wynikiem skrzyżowania kury z jakimś jąkałą, który chciał powiedzieć "mi". Wyszło to co wyszło. Kurammi interesuje się stroną www.crysis.yoyo.pl i grą. Ma na imię Patryk. Ale to nijak się ma do nicka ;] W odwecie pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fanfilmu.pl
Jest fanem wszelkiego rodzaju filmów. Często udziela się w tym temacie. Uwielbia Gothica i czeka na tzrzecią odsłonę tej serii. W awku ma trolla z Gothica 3. Lubi grać w różne gry forumowe a szczególnie w Gothica2- FG Wypowiedział wojnę krótkim postom. Podaje gg więc lubi poznawać nowych ludzi ale stawia warunek: wymagana jest ksywka. Ogólnie nic nie można mu zarzucić (i dobrze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rick90
Delegat. Jest na forum (chyba) od początku. Jest redaktorem Gameareny. Podał gg to znaczy że jest otwraty na nowe znajomości. Jego gg to 4046510. Jego średnia liczba postów na dzień to 3.51. Wpowiedział się 455 tematach. Cześto się udziela. Nigdy nie dostał degrada. Pisze długie posty. spoko gramowicz.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adam k.

Przodowni tak jak ja:).podaje gg czyli lubi poznawac nowych ludzi.
Lubi muzyke metalową i gothica..Dragon Balla chyba tez lubi;)
Jego nowym kumplem jest Adam b. ktory chyba jeszcze jest obywatelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WIkitory ---> jest już chyba jakiś czas na forum. Pamiętam, że zagłosowałem na jego avatarka kiedyś... Ogólnie to widuję go sporadycznie. Nie wiem czy jest zwycięzcą czy Wiktorią (mogło mu się pomylić)... W avatarku pisze że jest matką Luke''a więc wszystko możliwe :P Chyba należy do fanów Star Wars. Więc niech moc będzie z tobą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Markus89

Tak, Markus89 jest doświadczonym forumowiczem, ale nie tylko. Jest to sympatyczny i pracowity gość, delegatury dorobił się dzięki pomocy zbłąkanym użytkownikom forum. Obecnie zajmuje się prowadzeniem redakcji, stara się aby jego drużyna była jak najbardziej profesjonalna, co nawet Mu wychodzi mimo małych wpadek (ale każdemu się zdaża ;) ). Sumiennie przestrzega regulaminy, pisze tylko kiedy musi (i kiedy chce też), zmienił avatara na firmowy, w podpisie umieścił sposoby skontaktowania się z nim, oraz adres (internetowy) redakcji. Krótko mówiąc: Markus89 - człowiek wart poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paluch 222
Chyba juz go kiedys opisywałem ale zrobie to jeszcze raz : Plauch 222 lubi Star Wars i gra w Obca planete na forum zreszta ja tez grałem jest brygadzista . Lubi władce pierścieni ... Spoko ziomal Lubi markusa89 ...no i mnie prawda Paluszku ? Mysle ze lubi paluszki karbów w sosie własnym . ma na avku cos z SW . Chaiłby zeby jego paluch wszytkimi rządził .. sory ale juz mój rządzi ... pewnie grał w SW:RC bardzo go lubie ... Spoko jest i wogóle super ziom ...yeha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

barteg

nie mam pojęcia, kto to jest - nie znam tu jeszcze wszystkich. za awatara ma żołnierza bodajże z gry Kill Zone. jego nick świadczy o tym, że próbuje odciąc sie od trywialnego i często spotykanego w świecie ''Bartka'', używając ''g'' zamiast ''k''. możliwe, że nie mam racji.
jest przodownikiem - jak ja - więc na forum zmarnotrawił wiele ze swojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Azrathel

Azrathel to miły, inteligentny i ogólnie fajny forumowicz. Lubi Prince of Persia: Warrior Within, na forum dużo pisał w Loży Szyderczyń, o Spell Force, oraz chciał się dowiedzieć jaki najlepiej obejrzeć film... :). Azrathel na avatarze ma czarno-białego tygrysa. Kiedyś miał Chomiczka karate (że tak go nazwę ^^) i Dahakę... Azrathel pisze długie posty i jest dobrym przodownikiem, ale na forum jest (przynajmniej moim zdaniem) od niedawna, dość szybko (więc sądzę, żę na brygadzistę będzie awansował już niedługo)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Alexei, albo podaj swój numer albo gadaj do mnie bez względu na porę (jestem zawsze niewidoczny).]

Noxbi
Umie robić fajne avatary. Moim skromnym zdaniem (według innych źródeł "IMHO") ten jest najlepszy ;] Nie spamuje, jest brygadzistą od miesiąca, lubi grać w różne zabawy forumowe i grać w Prince of Persia. Najbardziej lubi Warrior Within. Pisze średnio długie posty, ale za to aż dziewięć dziennie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fanfilmu.pl
Kocha filmy wnioskując z jego nicka oraz avatara(ps co do avatara to ma trola europejczyka wcześniej miał murzynaale to sie nie spodobało na forum :D). jest delegatem podobnie jak ja :), jest fanem gothica skoro gra w forumową gre o G2 w której jest paladynem .prowadzi wjne krótkim postom i z tym się z nim zgadzam ! :) podaje gg więc jest towarzyski wogóle to bardzo fajny gość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mike91

Niedawno awansował na delegata. Jest już dość długo na forum, toteż często spotykam go w najróżniejszych tematach. Kocha anioły i ma 15 lat. Uważa, że niemożliwość jest niczym. Podaje swój numer gg, co oznacza, że lubi nawiązywać nowe znajomości i jest towarzyską osobą. Podobnie jak wielu innch forumowiczów, wypowiedział wojnę krótkim postom ( i słusznie, spamowi mówimy nie! :P). Z reguły pisze mądre, rzeczowe i ciekawe posty. Ostanio chyba, jego aktywność na forum uległa zmniejszeniu [jeżeli się mylę to przepraszam :-)]. Ogólnie bardzo fajny i interesujący gramowicz - życzę mu dalszych awansów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować