Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Hymm, ale dawno nie kupilm zadnej nowej gry od CDP wiec nie wiem na ile moje spostrzezenie jest swieze .... dzis dotarl do mnie DOW2 i w srodku karta z kodem wzbogacila sie o reklame wplnomnanii. Wiec chyba chca to dalej rozwijac .... zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.02.2009 o 18:57, libero85 napisał:

reklame wplnomnanii. Wiec chyba chca to dalej rozwijac .... zobaczymy...


Wiesz... może im się wydrukowało kiedyś i tak już zostało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze, że akcja mimo wszystko została opuszczona, a to co obserwujemy to prawdopodobnie jej ostatnie podrygi. No chyba, że czekają na koniec kryzysu.
Ale w takim wypadku na szybką reaktywacje bym nie liczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 14:27, Lukasz924 napisał:

dzisiaj mozna miec nadzieje na zrzut. ostatni byl chyba w srode


Jak to się mówi - nadzieja matką głupich ;) A jeśli nawet coś dadzą to będą to prawdopodobnie jakieś ochłapy lub też gry dobre, ale wysoka cena sprawi że nie będzie większego sensu ich tutaj kupować, bo pewnie gdzie indziej i tak będzie taniej. Jednak ja i tak w ten dzisiejszy rzut jakoś nie wierze, zresztą jak one mają być w takiej formie jak ostatnio to lepiej żeby ich w ogóle nie było. Pozostaje nam tylko mieć nadzieje że jakieś pismo branżowe zajmie się tą sprawą (CDA ma chyba odpowiedni dział od tego typu problemów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na to co pojawiło się na aukcjach gram.pl na allegro prorokuję, że dziś będą:
Lost Planet Colonies PREMIEROWE
Supreme Commander + dodatek W obliczu wroga
Saga The Settlers I, II, III, IV, V
Gothic II Noc Kruka

PS: O sorry - już jest aktualizacja ;)
Trafiłem tylko z Gothic II Noc Kruka ...
A poza tym nic ciekawego - warto tylko brać Neverwinter Nights - Kolekcja Wszech Czasów jak ktoś ostatnio nie zdążył.


20090225150534

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napiłbym coś na temat tego nowego zrzutu, ale szkoda słów... zresztą jak to mówią - nie kopie się leżącego. Jednego jestem tylko ciekaw, kiedy w końcu pojawią się te zapowiadane zmiany na lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 15:05, Evil Khan napisał:

Saga The Settlers I, II, III, IV, V


Gdyby wystawili tą sagę w jakiejś normalnej cenie to byłbym zainteresowany.
Cóż, widać muszę jeszcze poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 15:40, Sebat1 napisał:

Napiłbym coś na temat tego nowego zrzutu, ale szkoda słów... zresztą jak to mówią - nie
kopie się leżącego.


No dokładnie. Te Kroniki Riddicka i GothicII: Noc Kruka to jest chyba jakiś żart. Gry które są w Extra Klasyce (i to jeszcze są tutaj w tych wydaniach) kosztują nas w tym przypadku prawie 30zł. Warto jeszcze dodać iż obie te gry były już dołączone to różnych pism. Mówiąc krótko... śmiech na sali i do tego kpina z klientów, choć i tak jestem zaskoczony faktem, że coś tu się nowego w ogóle dzisiaj pojawiło. Tym niemniej zmian na lepsze jak nie było tak nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pakiet z Neverwinterem jeszcze może być, ale reszta jest żenująca. Gothic 2: NK i Riddick to już można powiedzieć wyjadacze jak chodzi tanie serie. Obniżki cen na konsole o 10zł? Przyłóżcie się bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja pozwolę sobie zacytować wymianę zdań między mną a Dziadem;) z innego wątku:

----------------------------------------------------------------

> Twój kolega Krzysiek Szulc 2 tygodnie temuw wątku o wPLN-omanii napisał

> Przede wszystkim przepraszam wszystkich za opóźnienia z wprowadzeniem kolejnych tytułów
> do oferty. Mieliśmy trochę problemów technicznych związnych z wplnomanią i właśnie nad
> nimi pracujemy. Na dniach w ofercie pojawi się coś nowego. Od razu poinforumjemy o tym
> m.in. tutaj na forum. Równocześnie chciałem zapewnić, że pracujemy właśnie nad ulepszeniem
> całej akcji. Więcej na razie nie mogę powiedzieć, ale zmiany będą spore. :)


> Moje pytanie brzmi: kiedy CDP się w końcu nauczy, że zła polityka komunikacyjna - porozumiewanie
> się z community poprzez pressnewsy (sic!) - to niezbyt dobry sposób na budowanie dobrej
> reputacji?
> Zlewanie reakcji ludzi z forum - najwierniejszych klientów - jest dla mnie niepojęte.
> Naprawdę tak przetrzebili szeregi w CDP, że nia ma kto się tym zająć?

Poprosiłem Krzyśka o odpowiedź. Oto co napisał:

"Ostatnio mogliśmy niestety wprowadzić do oferty tylko 3 tytuły, ale za to w tym tygodniu (dziś lub jutro) pojawi się aż 7 pozycji. Cały też czas pracujemy nad poprawieniem samej wplnomanii, jak i nad zupełnie nowym programem, o którym na tym etapie nie możemy jeszcze nic powiedzieć. Natomiast przyznaję bez bicia, że nasza polityka komunikacyjna nie wygląda ostatnio tak jakbyśmy chcieli. Rzeczywiście ma to związek ze zmianami strukturalnymi, jakie nastąpiły ostatnio w naszej firmie. Proszę mi wierzyć, że pracujemy obecnie nad usprawnieniem tego. Projekt jest duży i dotyczy m.in. strony oficjalnej CD Projekt, programu wplnomania i jego następcy idt. W razię pytań, jestem do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Krzysiek Szulc
V-ce Dyrektor Marketingu i PR"

Ze swojej strony dodam, że w tej chwili naprawdę ciężko pracujemy żeby cały program znacznie usprawnić. Wymaga to jednak troszkę czasu moi drodzy.

==========================================

Nie ma za co. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pominę jakość tego rzutu, bo nie ma czego komentować. Część z tych gier powinna być rozdawana za darmo za same wPLNy, bo przeczołgana przez wszystkie serie i niektóre duże pisma.

Zastanawia mnie jedno: jaki jest tak naprawdę związek między gramem, a CDP, skoro gram wystawia na Allegro gry w identycznych cenach, jakie osiągają te same tytuły w akcji CDP, przy czym w przypadku tej akcji jeszcze należy doliczyć wPLNy?

Wydaje mi się (bo mogę sobie tylko gdybać, choć to gdybanie nie bierze się z sufitu, a z obserwacji całej tej akcji), że jakiś "ogór" z CDP mówi do gramowicza "Dajcie nam wykaz gier, na które w tym tygodniu dajecie zniżkę. Z całej waszej oferty wybraliśmy kilka obniżonych tytułów. Wystawcie to na stronie akcji i przy tym, tym i tym tytule dajcie takie a takie niby zniżki w wPLNach". Faktycznie więc nie ma żadnej akcji non-profit, a tylko wirtualna ściema i nabijanie w butlę. A może tak być, bo w końcu ci ludzie dalej są ze sobą blisko związani (na papierze może i osobno). Kiedy zacznie się jednocześnie obserwować Allegro i to co tutaj się dzieje wnioski nasuwają się same. To żadne okazje, zwykła wyprzedaż z dodatkowo przyklejonym znaczkiem "To dla was, bo was kochamy, drodzy klienci".

Od czasu do czasu jest rzut gadżetów za same wPLNy (póki co na palcach jednej ręki można zliczyć) i dwa razy był rzut tytułów, do których jak podejrzewam CDP faktycznie dopłacił (czy też zasponsorował), żeby akcja nabrała tempa (Wiedźmin na początku, Stalker, potem Pure). I na tym na razie koniec, bo koszta programu lojalnościowego przerastają naszego wydawcę. Albo też ma on po prostu w poważaniu cały ten program i rzuciłby go w diabły, tylko nie wie jak z tego wybrnąć tanim kosztem.

Nie będę mówił, że moja prawda jest najmojsza, ale póki co dziękuję panu zielonemu za jego "łaskawość", bo wydaje mi się, że jako klienta robi mnie w konia, a bajki może opowiadać rówieśnikom.

Dziękuję za uwagę. Za akcję też dziękuję, więcej nie skorzystam, dopóki ktoś nie zajarzy co to jest program lojalnościowy. Natomiast komentować nie przestanę, w końcu mamy wolność słowa i swobodę wypowiedzi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest ŻADNA obniżka (na DMC2) bo to wydanie Platinum, czyli cena sklepowa wynosi w większosci przypadków właśnie 59,90...
Chyba tych zapowiadanych "zmian na lepsze" się nie doczekamy...
Chociaż... zmianą na lepsze byłoby zapewne zakończenie tego programu i przerwanie tej groteski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować