Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2009 o 09:41, milten6 napisał:

Były huczne zapowiedzi o odbiorze osobistym w sklepach sieci Sferis, ale jak na razie
nie widać efektów.
Pozostaje tylko czekać :).


Akne pisała, że odbiór osobisty w sferisach będzie prawdopodobnie od lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 10:30, Budo napisał:

> Były huczne zapowiedzi o odbiorze osobistym w sklepach sieci Sferis, ale jak na
razie
> nie widać efektów.
> Pozostaje tylko czekać :).

Akne pisała, że odbiór osobisty w sferisach będzie prawdopodobnie od lipca.


i to jest świetna wiadomość dla wszystkich :)

a ja się specjalnie po czyste niebo chyba wybiorę na jagiellońską bo czekałem na taką obniżkę ceny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Przymierzam się do zakupy gry Alone in the Dark i mam pytanie do osób które grały lub miały styczność z tą grą czy możecie ją śmiało mi polecić czy raczej nie?? Dodam że to będzie moje pierwszej spotkanie z tą grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 10:15, Galnospoke napisał:

Ciezko jest. Wydawalo mi sie, ze pisze wystarczajaco wyraznie, ale powtorze: mnie nie
obchodzi Twoja opinia. NIE-OB-CHO-DZI. To nie jest rownoznaczne z niemozliwoscia posiadanie
innej opinii przez Ciebie. Napisalem co mysle, i znow powtorze, nie interesuje mnie czy
Ci sie to podoba czy nie. Nie robie szczeniackich wycieczek osobistych typu: masz 10
lat, jestes dzieckiem etc bo to w moich oczach gowniarstwo. Pisalem merytorycznie na
temat CDP i ich postawy w stosunku do klientow. Sadze, ze teraz juz bardzo jasno sie
wyrazam - jasniej nie potrafie, a jest dla mnie waznym aby byc zawsze zrozumiany. Jezeli
jednakze nadal nie rozumiesz, to trudno, wiecej pisac mi sie nie bede poniewaz: patrz
punkt pierwszy.

Ale CDP nie ma takiej postawy, rozumiesz. I dlatego jest to twoja jakaś tam ubzdurana opinia, która mnie także nie obchodzi i całe twoje aroganckie zachowanie.

No właśnie, odbiór osobisty w sklepach Sferis, a na razie nie słychać nic o tym. Jedynie co, to odbiór przedpremierowy gry CoJ. To poczekam na kilka opinii na ten temat, a dopiero potem może coś kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piotrek589 - Możesz śmiało brać, sam bym wziął kolekcjonerkę, gdyby nie to że mam już podstawkę, może kiedy indziej przy podobnej okazji. Także była to pierwsza część z serii w którą zagrałem i mogę ocenić ją na takie 7,7+/10. Minusami w grze jest monotonny etap przed końcem, gdzie będziesz musiał zwiedzaj kilkanaście punktów w parku a nie poprawia tego wielka, niby dobrze przeniesiona z rzeczywistości lokacja, ponieważ niestety nudziłem się tam, a kolejnym minusem jest dubbing, zdecydowanie lepiej pasuje angielska wersja językowa, a jeśli chodzi o plusy to zdecydowanie muzyka, jak i ogólna frajda z gry, do sterowania i innych rzeczy idzie się przyzwyczaić i kiedyś z pewnością sięgnę po grę, kiedy nie będzie już co przejść, no i mimo gatunku survival horror raczej się tam nie przestraszysz. Skoro masz okazje kupiuć za 50 zł Edycje Kolekcjonerską - bierz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra sama w sobie jest ciekawa, ma wiele fajnych rozwiązań, ale IMO tragiczne sterowanie odbiera całą przyjemność z rozgrywki. Decyzja należy do Ciebie, ale sam się niestety odbiłem od tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 20:00, DawSolo napisał:

Eh, spóźniłem się na Empire... Będzie jeszcze podobna promocja z tą grą? :)



Na Empire chyba każdy się spóźnił chyba było kilka sztuk ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 20:22, sevrond napisał:

> Eh, spóźniłem się na Empire... Będzie jeszcze podobna promocja z tą grą? :)


Na Empire chyba każdy się spóźnił chyba było kilka sztuk ;/


Ah to źle.

Może jednak CDP zrobi nam podobną promocję z tą grą? Prosimy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka trochę nie ciekawe gry jak dla mnie nie licząc Fear 2 the project origin :D:D

Słuchajcie jak rejestruje gry na stronce to ciągle mam tą samą kwotę, a wyskakuje mi ikonka, że gra została zarejestrowana to jest może spowodowane przeciążeniem serwerów ??? proszę o pomoc xD PoZdRaWiAm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka trochę nie ciekawe gry jak dla mnie nie licząc Fear 2 the project origin :D:D

Słuchajcie jak rejestruje gry na stronce to ciągle mam tą samą kwotę, a wyskakuje mi ikonka, że gra została zarejestrowana to jest może spowodowane przeciążeniem serwerów ??? proszę o pomoc xD PoZdRaWiAm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

proszę o pomoc xD PoZdRaWiAm

nO bO TrZeBa pOcZeKaĆ aŻ sIe SeRwEr zAkTuAlIzUjE(czy coś takiego). Uważaj na double posty i właśnie takie, dla nas czasem niezrozumiałe, pismo. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nielicząc tego że cały czas nie ma nic nowego (chodzi mi o jakieś świeże gry(mięso)). Lub jakiekolwiek odświeżenie tego co jest. Od miesiąca czekam na DOW II no i moze ktos by dodał simsy III a jak szkoda to II chociaż jakieś dodatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 14:04, kailer1 napisał:

Nielicząc tego że cały czas nie ma nic nowego (chodzi mi o jakieś świeże gry(mięso)).
Lub jakiekolwiek odświeżenie tego co jest. Od miesiąca czekam na DOW II no i moze ktos
by dodał simsy III a jak szkoda to II chociaż jakieś dodatki?


Czy aby przypadkiem wydawcą Simsów 3 jest EA? Hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 14:04, kailer1 napisał:

Nielicząc tego że cały czas nie ma nic nowego (chodzi mi o jakieś świeże gry(mięso)).
Lub jakiekolwiek odświeżenie tego co jest. Od miesiąca czekam na DOW II no i moze ktos
by dodał simsy III a jak szkoda to II chociaż jakieś dodatki?



a od kiedy cdp wydaje simsy? Ludzie, zastanówcie się co piszecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten serwis to zwykła chytrość ,stare gry to niech sobie wsadzą .... już lepiej za te wirtualne PLN zrobią darmową wysyłkę ,ale nie będe im już więcej kabzy nabijał moimi pomysłami:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ***** muszę szybko kupić Dudusia, Franklina i Kocham Konia bo zabraknie !!!oneone111 Czekałem na to cały weekend i W KOŃCU !!
Tak na poważnie, to który taboret wystawia takie "gry" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 20:55, Karq napisał:

O ***** muszę szybko kupić Dudusia, Franklina i Kocham Konia bo zabraknie !!!oneone111
Czekałem na to cały weekend i W KOŃCU !!
Tak na poważnie, to który taboret wystawia takie "gry" ?



może ten który wie, że ludzie mają dzieci a te dzieci grają też w gry tyle, że dostosowane do ich wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować