Zaloguj się, aby obserwować  
Budep

Co sądzi wasza rodzina o ''waszej'' muzyce?

182 postów w tym temacie

Ja slucham przeróżnej nowoczesnej muzyki (tzn dzisiejszej) np. Lady Gaga, Linkin Park itp.
Slucham tylko w sluchawkach albo jak nikogo nie ma wdomu bo tata nie toleruje takiej muzyki, on to tylko muzyka poważna i "Czerwone Gitary", ewentualnie w niedziele wlączy radio maryja zeby mszy posluchac;/
Lipa na calej linii... jak ja TU wytrzymuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie, to nie wiadomo czemu ale u mnie rodzina nie przepada szczególnie za black metalem. Kiedyś im to przeszkadzało (na początku), teraz nie komentują tego co słucham - z resztą po co mieliby to robić. I tak to niczego by nie zmieniło, bo słucham tego czego chcę ja, a nie inni.
Ostatnio ojcu w aucie stacja radiowa się pomyliła i zamiast "złotych przebojów" włączył jakiś wieczorny seans ambient techno - ale nie przełączył tego na co inne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 22:15, Luke100 napisał:

Łeh, ja tam lubię Metallicę czy Iron Maiden, ale ojciec słowem nie mówi, a raz mnie zachęcał
do zapoznania się z historią tego drugiego zespołu.

W sumie to ojciec dał ci naprawdę znakomitą propozycję, a jak poznasz historię zespołu i bardziej zagłębisz się w treść utworów to wtedy jeszcze bardziej spodoba ci sie ta muzyka.

U mnie w domu to słucham przeważnie hard rocka i heavy metalu, ewentualnie muzykę alternatywną/progresywny rock a jedyne gadanie to mam albo z rana albo z wieczora (po 22) jak jeszcze albo już chcą spać, bo to co słucham poznałem dzięki ojcu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czasem słucham nightwisha to mama mówi "wyłącz/ścisz to g*wno" a tacie nie przeszkadza bo on słucha metalici nightwisha ramstaina i innych takich...

za błędy w nazwach zespołów przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście moim rodzicom nie przeszkadza słuchana przeze mnie muzyka, a jeśli nawet, to i tak nie mają się za bardzo czego czepiać, bo słucham sobie kulturalnie i po cichu. :]
Co ciekawe, moja mama bardziej narzeka, kiedy słucham muzyki klasycznej, niż wtedy, gdy słucham metalu. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zbyt rozległe gusta i przez to jest coś takiego.
Jak słucham Fatboy Slim''a, The Prodigy, Pendulum, Basement Jaxx to matka mówiła wyłącz tą techniawe <To nie techno plz >.
Jak słucham KoRn''a, System of a Down, Limp Bizkit,Rammstein'a To odzywał sie starszy.
Jak słucham Funtasitic Power! i Moby''ego to odzywali się obaj.

> bo on słucha metalici nightwisha ramstaina i innych takich...
C-C-C-C-C COMBO BREAKER RAMMSTEIN PHAIL xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak słucham AC/DC to leci ścisz to Ace piorun Dece ... Na Judas Priest tato powiedział kiedyś, że co Ty słuchasz jakiegoś cytuję: Juderaus :) ... Na temat Sex Pistols byli obojętni, Clash też ... no ale teraz się pozmieniało mógłbym nawet jakiegoś techno słuchać i by nie kiwnęli palcem ... teraz to już ich nie obchodzi jakiej muzyki słucham i tak jest najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja mama niedawno wygrzebała moje płyty z muzyką, którą słuchałem w 2005 roku i bardzo jej się spodobało "Lonely" Akona. Na ww. płycie był oprócz tego tylko hip-hop. I co? Bardzo jej się podobała muzyka typu Ascetoholix i Asian Dub Foudation, szczególnie to drugie.

A teraz terażniejszość :). Rodzice uznają raczej tylko U2, a reszty nie (Pendulum).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja słucham rapu czyli najlepszego K44, PFK czasami ewentualnie Peja i Styles of Beyond co tam jeszcze.. Pijani Powietrzem 3 X Klan i Eminem, spoza rapu to Kasabian i nic więcej.. Kiedy mój tata usłyszał eminema to powiedział, że takie fajne i melodyjne... Czyli nie narzeka.. zresztą ja i tak tylko w słuchawkach słucham ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także słucham Hip Hop, Rap i moi staruszkowie właściwie nic na ten temat nie mówią że coś im się nie podoba w tej muzyce (bo w sumie nie słuchają takiej muzyki, więc może dlatego). Ale nie narzekają bym tego nie słuchał więc jest dobrze a raczej wspaniale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie sie tylko na poczatku czepiali (jakies 4 lata temu) jak sluchalem KoRna, teraz jak slucham heavy metalu to sie juz przyzwyczaili wmiara, co najwyzej przeszkadza im jak glosno slucham :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim rodzicom z kolei podoba się muzyka której słucham :) No bo komu może się nie podobać Reggae w wykonaniu Boba Marleya :P Jest idealna muzyka dla starszych, kojąca, uspokajająca... eh... kocham te klimaty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim rodzicom nie przeszkadza co słucham bo lubimy te same gatunki,czyli rock,dla mnie jeszcze lepszy jest klasyczny rock ten z 70,80 lat.Wiecie Scorpions,AC/DC,,Quenn(tak wiem że to nie rock[przynajmniej w większości]),no i nasz ukochany zespół bluesowy,każdy wie o co chodzi,wszyscy zaczynają piszczeć płakać tak to jest Dżem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 11:42, WeziWoo napisał:

Moim rodzicom nie przeszkadza co słucham bo lubimy te same gatunki,czyli rock,dla mnie
jeszcze lepszy jest klasyczny rock ten z 70,80 lat.Wiecie Scorpions,AC/DC,,Quenn(tak
wiem że to nie rock[przynajmniej w większości]),no i nasz ukochany zespół bluesowy,każdy
wie o co chodzi,wszyscy zaczynają piszczeć płakać tak to jest Dżem.


WeziWoo, mam idealnie tak samo, a doliczyć można jeszcze Guns ''n'' Roses, Red Hot Chilli Pepprs... Z polskich Perfect + Lady Punk. Co do Dżemu - raczej te kawałki tworzone za życia Ryszarda Riedel''a, wtedy to był porządny blues!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować