Zaloguj się, aby obserwować  
Budep

Co sądzi wasza rodzina o ''waszej'' muzyce?

182 postów w tym temacie

No cóż, ostatnio ciężko jest mi pogodzić moje gusta muzyczne z zadowoleniem rodziców...
Słucham bardzo dużo metalu (w prawie wszystkich odmianach, najwięcej heavy i thrash) oraz klasycznego rocka zespołów pokroju Dire Straits, Guns''n''Roses czy Deep Purple.
Gdy odpalam coś cięższego od razu lecą groźby, że głośniki wylecą za okno lub nawet, w groźniejszych przypadkach, cały komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż nie za wiele mam do powiedzenia na ten temat bo słucham na słuchawkach to nawet nie wiedzą że tej muzyki słucham xD. Lecz jak już to moja mama wrzeszczy na mojego brata bo słucha brutalniejszej muzyki ja to takiej spokojniejsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja słucham roznych smiesznych fajnych piosenek m.in. KaRRamBa, Chylinska, Mesajah, i czesto slucham smieszne teksty wyzwiska i obrazy -,- Tata pracuje niesluszy a mama mowi tylko ze nie mam czegos lepszegO x=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja słucham polskiego rapu (klasyki - Kaliber 44, Paktofonika, 3X Klan), troszkę techno i oczywiście rocka - najróżniejszego. Od Zeppelinów zaczynając, poprzez Green Day na Linkin Parku kończąc. Ojciec częściowo ma to w d... a częściowo lubi, a matka (porąbana istota) nie lubi - jej z resztą wszystko nie pasuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy puszczam głośno na słuchawkach zespoły typu: System Of A Down, Turmion Kätilöt, Linkin Park, Disturbed i Evanescence od kopa dostaje po głowie >.< A tego nie da się inaczej słuchać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słucham metalu i hard rocku więc mam ciężko :)

Mama : "Ale skrzypi" , "Też mi muzyka"
Brat - "Metale to debile" , "Jak w ogóle można nosić glany?" , "Tylko wrzeszczą" .... "...ale niektóre są fajne" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja słucham polskiego i amerykańskiego rapu:

mama: nie słuchaj tego bo zejdziesz na złą droge
brat: o [piiiiii - 007] ale zajebisty kawałek dawaj głośniej na cały blok
siostra:przestań to słuchac rap jest głupi

[m - 007]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 18:52, capral napisał:

Rodzice raczej nie interesują się tym, co słucham.


Ja wyłączam moją muzykę jak jest zawsze tata, bo kiedyś przyłapał mnie i odrazu kara , ale przed mamą to se słucham co chcę xD :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 20:01, pawcior9 napisał:

> Rodzice raczej nie interesują się tym, co słucham.

Ja wyłączam moją muzykę jak jest zawsze tata, bo kiedyś przyłapał mnie i odrazu kara
, ale przed mamą to se słucham co chcę xD :p

Kara za słuchanie muzyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.02.2009 o 20:01, pawcior9 napisał:

Ja wyłączam moją muzykę jak jest zawsze tata, bo kiedyś przyłapał mnie i odrazu kara
, ale przed mamą to se słucham co chcę xD :p

Dżizys, to ty się musisz ukrywać ze słuchaniem muzyki? oO Czegoś takiego to jeszcze nie spotkałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak słucha Ty piiii pipipipipi itd. to się nie masz co dziwić. Wracając do tematu,słucham co chce i wszystkiego dokładniej rzecz biorąc.Każdy rodzaj,co mi wpadnie w ucho to słucham. A oni nic do tego nie mają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować