Zaloguj się, aby obserwować  
Budep

Co sądzi wasza rodzina o ''waszej'' muzyce?

182 postów w tym temacie

Jak ostatnio podczas sprzątania matka usłyszała czego słucham (akurat Master of Puppets leciało) to usłyszałem "ostatnio jesteś tak samo agresywny jak ta muzyka,której słuchasz".Myślałem,że na zawał padnę,czasem zdarza mi się ostra sprzeczka z rodzicami ale żeby od razu agresja.Pozwolę sobie nawet na stwierdzenie,że w okolicy spokojniejszego człowieka niż ja nie znajdziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z mojej kolekcji 4k utworów na dysku jeszcze żaden nie przeszkodził nikomu w rodzinie :) Wręcz przeciwnie, wszyscy słuchają tego samego (jazz) i w sumie nie musiałbym używać słuchawek, ale wystarczy, że ojciec w sąsiednim pokoju słucha wszystkiego na max.(też zazwyczaj jazz lub R&B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie rodzice słuchają zupełnie innej muzyki ,ale to tolerują w moim przypadku słucham linkim park, justin timberlake i eminem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rodzice ukrucili ostatnio moją działalność oraz kazali ubierać się "normalnie" :( Spalili moje czarne tipsy, płaszcze, 10 par podkutych glanów oraz wyrzucili na śmietnik łańcuchy, a trumniaste łóżko zamienili na różowe. NOOO!!!.

Poza tym zabronili mi zjadać koty sąsiadów i słuchać piosenek od tyłu, no tragedia normalnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja matka się tak przypieprza do rapu, że szkoda gadać. Mówi, że w rapie wszystko jest na nie, że raperzy ciągle narzekają i że w ich piosenkach nie ma żadnych wartosci. Ale ja twardo się trzymam swojego, bo kocham tą muzykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja przesłanie widze tylko w niektórych amerykańskich utworach rapowych, niektóre m.in eminem .Według mnie polski rap to moze 1-2 kawałki OSTR ,ale pji nie lubie. To moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, widzę, że tu sporo ludzi w podobnych klimatach co ja (metal). U mnie się nikt nie czepia. Moja dziewczyna (z która aktualnie mieszkam) słucha tego samego co ja. A jak jadę gdzieś z matką, to same pochwały słyszę "No, wreszcie jakaś normalna muzyka, bo jak z tatą jeżdżę, to się wytrzymać nie da..." :D Więc u mnie muzycznie jest jak najbardziej ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od kiedy odkryłem pink floyd i stary klasyczny rock, czasami ojciec pyta "skąd to leci". nie komentują hiphopowego oldshoolu zza oceanu. a innych rzeczy raczej nie słucham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam chyba najlepiej z was.Jeśli chodzi o najbliższą rodzinę to ojciec słucha od dawna ,mamie się podoba ,siostra słucha.A przy okazji mój chrzestny,mąż chrzestnej,ciocia i wujek słuchają takiej muzyki ( cały czas mówię o Rock''u i Metal''u ,ale z reguły klasyki tych gatunków ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój ojciec jest BARDZO dumny z muzyki jakiej słucham- zresztą, sam wpoił mi, że jest najlepsza, a ja tylko odkryłem ją w swojej duszy. Rock i wszystkie jego odmiany wraz z Metalem to muzyka dla prawdziwych mężczyzn, dlatego, jak można się domyślać, mamie nie za bardzo odpowiada bo hałas i to i tamto:P A jak słuchać Rock to na maksa! Iron Maiden ""THE BEST""!! :P
Co do kolegów z klasy i szkoły: nikt nie lubi Rocka, za to Rap jest bardzo lubiany. Ale co to za rap, Peja i inne Słonie czy jak im tam, mi przypadł do gustu tylko Kaliber 44- czyli Magik, w tej postaci jak i w Paktofonice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 20:36, capral napisał:

Moja matka się tak przypieprza do rapu, że szkoda gadać. Mówi, że w rapie wszystko jest
na nie, że raperzy ciągle narzekają i że w ich piosenkach nie ma żadnych wartosci. Ale
ja twardo się trzymam swojego, bo kocham tą muzykę.

ma racje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2010 o 17:37, Bithda napisał:

> Moja matka się tak przypieprza do rapu, że szkoda gadać. Mówi, że w rapie wszystko
jest
> na nie, że raperzy ciągle narzekają i że w ich piosenkach nie ma żadnych wartosci.
Ale
> ja twardo się trzymam swojego, bo kocham tą muzykę.
ma racje:D


Nie, nie ma racji. Ja osobiście nie komentuje muzyki moich rodziców i tego samego oczekuję od nich. Ale i tak wiem co sądzą o polskim H-H

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2010 o 17:03, Piotrbov napisał:

Jakoś muzyka japońska nikomu w domu nie przeszkadza, jednakże brat ( 5 lat starszy )
czasami się z tego śmieje i tyle.


No to widzę że jest jednak ktoś kto się interesuje muzyką z tamtych rejonów... :D

Ja to jak kiedyś słuchałem hip hopu to rodzice mieli obiekcje... Teraz to słucham mocnego rock''a i ogólnie muzyki z Korei to nikt się w chacie nie ciska... Ojciec mówi że dobrze się tego słucha w samochodzie...

Tylko ludzie patrzą na mnie ja na dziwnego jak im mówię... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 08:10, HareQ napisał:

Ja straciłem szacunek gdy zacząłem słuchać, metalu. Czarna owca i te sprawy :)


A czego słuchałeś wcześniej ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować