Zaloguj się, aby obserwować  
Budep

Co sądzi wasza rodzina o ''waszej'' muzyce?

182 postów w tym temacie

Dnia 04.03.2009 o 19:38, Fucio napisał:

Tata z kolei mówi, że to go wprowadzi do grobu.

tez to czesto slysze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 20:30, lord0 napisał:

> Tata z kolei mówi, że to go wprowadzi do grobu.
tez to czesto slysze :D



ja no to rzadko słucham piosenek no to moi rodzice nie patrzą co słucham no to mam luzzz !!! xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie, to ciężko mi to określić. :) Nigdy nie spotkałem się ani z krytyką, ani z pochwaleniem, tego, czego słucham. A w moich głośnikach leci dosłownie wszystko, nawet muzyka klasyczna. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja mama się nie czepia , słucham Popu i Rocka , a poza tym słucham starej muzyki którą lubi moja mama , bo mam z nią podobne gusta , słuchamy ABBY i Ryszarda Rynkowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwisa im to :) Ale to głównie dlatego, że mam duży dom i nie lubię słuchać za głośno znowu, poza tym moge sie zabarykadować w pokoju. Gdyby było inaczej, to chyba musiałbym utworzyc jakias koalicja z rodzeństwem, bo by bylo cięzko ze staruszkami - tata lubi jakies instrumenty typu fletnia pana (kupił kiedyś jakies płyty nawet, od takiego roma - ło matko...), a mama też cos spokojnego. Ja - punk rock i metal - death, gothic. Więc wiadomo... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rodzice = dla nich prawdziwa muzyka to tylko ta z lat prehisterycznych ( z w tedy kiedy oni byli młodzi ( Bóg wie kiedy to było :P ))

Siostra = ma mie gdzieś byle bym trzymał sie zdala od je płyt

Dziewczyna = wszystkie moje piosenki sie jej podobają dopóki jest tam słowo ''love'' albo cos w tym rodzaju ;( Wszyscy mnie olewają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja słucham głównie rocka i metalu, np. Metallica, Apocalyptica, Rammstein. Jak słucham tego, co powiedziałem to nic się nie czepiają, ale ojciec lubi posłuchać razem ze mną, bo bardzo mu się podobają utwory Apocalypticy z tych granych głównie na wiolonczelach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rodzice mojego brata ciotecznego, czyli po prostu wujek i ciocia słuchali przez jakiś czas Rammsteina, gdy brat zainteresował się Korpiklaani, to pożyczyli od niego płytę. No cóż, bo to w końcu fajna, przyjemna i rozrywkowa muzyka jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż... w moim domu pytanie jest, co sądze ja o ich muzyce xd.
Wele rzeczy w muzyce poznałem dzieki ojcu. I dalej odkrywamy inne gatunki. Mama lubi muzyke komercyjna, zas my z ojcem szukamy czegos innego xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heehe. Generalnie mama nie jest zadowolona że słucham prawie w sumie każdego rodzaju metalu i rocka.
Wogle jak noszę jakieś koszulki zespołów to matka twierdzi że na jakąś czarną mszę idę...
:d
W sumie nie przeszkadza im tylko jak słucham metallici a przy tacie to moge wszystkiego słuchać bo sam słucha razem ze mną :D


Ave.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic mi rodzice nie mówią, ale muzyka to moje życie więc... Co tu dużo mówić ;) (DeeJay)

Muzyka - mogę słuchać praktycznie wszystkiego, ale ulubione to electro-house i hardstyle ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słucham polskiego Hip-Hopu...
Siostra: Fajny kawałek...
Mama: Maciek, włącz to jeszcze raz :D
Tato: To pewnie ten Hip-Hop bo gadają zamiast śpiewać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He he ja słucham metalu i jego odmian, rzadziej rocka i żadnego techno, rapu itp. Starsza niema nic przeciwko sama słucha tego co Radio Zet nada, a co do poziomu głośności no to ile fabryka dała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować