Zaloguj się, aby obserwować  
Golem

Siatkówka

3097 postów w tym temacie

No to widzę, że kolega nie śledzi dobrze siatkówki. Francja jako jedyna drużyna wygrała ze Brazylią na zeszłorocznych mistrzostwach świata. 3:1. Są zawsze groźni, ponieważ są dobrzy i nieobliczalni. A te zespoły, które podałeś to wiadomo zawsze na co stać czyli na bardzo dużo. Poza tym nikt nie mówi, że boimy się Francji. Oceniamy tylko sytuację i patrzymy na każdego przeciwnika a nie tylko na Brazylię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 19:59, pretorianie napisał:

No to widzę, że kolega nie śledzi dobrze siatkówki. Francja jako jedyna drużyna wygrała ze
Brazylią na zeszłorocznych mistrzostwach świata. 3:1.

Oj, dobrze obserwuję świat siatkówki. Co z tego, że wygrali jeden mecz na mistrzostwach z Brazylią, mecz finałowy graliśmy my, w tym sezonie z kolei nie dawali sobie rady z reprezentacją USA. Poza tym w lidze światowej nie ma drużyn słabych, które nie wzbudzają żadnego zaangażowania. Kilka z nich odstaje od czołówki - ale nikogo się nie lekceważy. Do tego graliśmy 2 mecz z trzecią drużyna świata na wyjeździe i wygraliśmy oba. To jeszcze nie jest takie zaangażowanie jak na finały. Ale pamiętaj, że to my jesteśmy srebrnymi medalistami MŚ i np. Francuzi pewnie czują reprekt przed nami. Z resztą nie wiem o czym mowa, w finale nie będzie słabych zespołów, a gadamy o ''niebezpiecznej'' Francji jakby inne drużyny były słabsze. Dla mnie zdecydowanie groźniejsi są Rosjanie czy Brazylijczycy i wolałbym już grać z trójkolorowymi niż z którąś z tych dwóch zespołów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko że grupy są już ustalone. W jednej grupie zagra Brazylia, Bułgaria i Rosja, A my najprawdopodobniej z USA i ze zdobywcą "dzikiej karty" chyba będzie to Francja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 00:19, pretorianie napisał:

Tylko że grupy są już ustalone. W jednej grupie zagra Brazylia, Bułgaria i Rosja, A my najprawdopodobniej
z USA i ze zdobywcą "dzikiej karty" chyba będzie to Francja.

No to mozna powiedziec ze mamy ""szczęście"" ;)
A tymczasem SKRA Bełchatów równiez trafila ""do dosyc słabej grupy"" - oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 11:23, bezimienny15 napisał:

> Tylko że grupy są już ustalone. W jednej grupie zagra Brazylia, Bułgaria i Rosja, A my
najprawdopodobniej
> z USA i ze zdobywcą "dzikiej karty" chyba będzie to Francja.
No to mozna powiedziec ze mamy ""szczęście"" ;)
A tymczasem SKRA Bełchatów równiez trafila ""do dosyc słabej grupy"" - oby tak dalej

o szczęściu będziemy mówić jak wyjdziemy z grupy/ A Skra mam nadzieję, że poradzi sobie jeszcze lepiej niż w tym sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oho ho widzę, że temat dla mnie ;] Siatkówka to mój ulubiony sport ;]
Dzisiaj o 20:00 gramy mecz z Bułgarią ;] Myślę (a nawet jestem pewien), że powinniśmy wygrać ;] I jeszcze ta atmosfera nie to co jest w Bułgarii. U nich tylko gwizdy oraz krzyki w języku bułgarskim "bij polaka, bij", a u nas śpiewy itp. aż chce sięsłuchać ;] W końcu wiadome mamy najlepszych kibiców na świecie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 14:54, maciek999 napisał:

Oho ho widzę, że temat dla mnie ;] Siatkówka to mój ulubiony sport ;]
Dzisiaj o 20:00 gramy mecz z Bułgarią ;] Myślę (a nawet jestem pewien), że powinniśmy wygrać
;] I jeszcze ta atmosfera nie to co jest w Bułgarii. U nich tylko gwizdy oraz krzyki w języku
bułgarskim "bij polaka, bij", a u nas śpiewy itp. aż chce sięsłuchać ;] W końcu wiadome mamy
najlepszych kibiców na świecie ;]


dzisiaj mozna przegrac;] ale jutro bede w spodku to trzeba wygrac;d;d ale ja sadze ze wygramy oba mecze, w sobote najlepiej 3:2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że wygramy obydwa spotkania, i że utrzymamy tą dobrą formę do finału Ligi Światowej a nawet jeszcze o wiele dłużej, bo nie wolno nam zapomnieć, że przecież mamy jeszcze we wrześniu mistrzostwa Europy bardzo ważną imprezę, I szczerze mówiąc liczę na medal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I kolejne zwycięstwo Bravo! Dzisiaj pierwszy set słaby ze względu na błędy własne. Ale za to 4 set wygrany do 16 to już nokaut! Polacy są naprawdę dobrym poukładanym zespołem, moim zdaniem jednym z najlepszych w świecie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak! :) Wygraliśmy ;) :D:D Gratuluję naszym. Nawet nie przestraszyłem się jak przegrywaliśmy, teraz myślę że to część naszej taktyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh no i mamy to czego można by się spodziewać... kolejne zwycięstwo. To co miało zagrać to zagrało... tym bardziej oczekuję na jutrzejszy mecz. Wydaje mi się, że nasza forma idzie w górę i apogeum będzie albo na ME albo już w finale LŚ. Dobrze, że Bułgarów dostaliśmy na koniec. Pokazaliśmy kto jest lepszy. Chociaż oni też znakomitą siatkówke od jakiegoś czasu prezentują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 22:15, pretorianie napisał:

I kolejne zwycięstwo Bravo!

No tak. Ale jak zauważyłeś mecz nie był najrówniejszy w naszym wykonaniu. Jednak takie mecze też się zdarzają i trzeba umieć jakoś przez nie przebrnąć. A Polakom się to udało ;]

Dnia 29.06.2007 o 22:15, pretorianie napisał:

Polacy są naprawdę dobrym poukładanym zespołem, moim zdaniem jednym z najlepszych w świecie/

No jakby nie patrzeć jesteśmy vice mistrzami świata i właśnie wygraliśmy 3 razy z jedną z najlepszych drużyn świata- Bułgarią. Czyli (może to zbyt śmiałe sformułowanie) jesteśmy siatkarską potęgą, bo i liga jest na poziomie światowym, a reprezentacja na...jeszcze lepszym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie Polacy !!!! Jesteście wspaniali !!! Wygraliście mecz i jutro będzie tak samo !!! Jak zawsze świetnie grał cały zespół, a sczególnie Piotr Gacek na przyjęciu !!! A ostatni set był najlepszy !!! Po prostu Ich zgnietliście 25:16 ;] Ja juz nie mogę doczekać się wypowiedzi trenera Bułgarów i jego wymówek ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 22:23, ko?nik napisał:

Jednak takie mecze
też się zdarzają i trzeba umieć jakoś przez nie przebrnąć. A Polakom się to udało ;]

Takie mecze dobrze obrazują stan psychiczny zespołu. Jeszcze pare lat temu chłopcy mogli by się załamać i nie ugrać wiele.

Dnia 29.06.2007 o 22:23, ko?nik napisał:

No jakby nie patrzeć jesteśmy vice mistrzami świata i właśnie wygraliśmy 3 razy z jedną z najlepszych
drużyn świata- Bułgarią.

Jakby nie patrzeć Bułgaria to też medalista mistrzostw Świata. A my ich 3 razy pokonujemy. Swoją dorgą nasza grupa to dziwna troche była. Bo dwóch medalistów i dwie przeciętne drużyny.

>Czyli (może to zbyt śmiałe sformułowanie) jesteśmy siatkarską potęgą,

Dnia 29.06.2007 o 22:23, ko?nik napisał:

bo i liga jest na poziomie światowym, a reprezentacja na...jeszcze lepszym ;)

Właśnie nie zbyt śmiałe lecz szczere. Bo to trzeba przyznać. We Włoszech już ćwierkają, że w Europie nie mamy sobie równych a kto, poza Brazylią zagrozi nam na Świecie? Choć oczywiście nikogo nie wolno lekceważyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 22:47, Aryam napisał:

3:1 ;) Profesjonalizm...wygrywają mecze, które wcale koniecznie nie muszą być wygrane i to
z Bułgarią.

Jak nie musimy, jak nie musimy. Może ze względu na tabelę nie musimy. Ale ze względu na morale jak najbardziej. Może chłopaki nie grali za pięknie, popełniali na początku dużo błędów. Ale te najważniejsze błędy, w końcówce, popełnili Bułgarzy. I to się liczy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi bardziej o nastawienie. Mimo świadomości, że dużo się nie stanie jak przegrają to trzymają poziom. To jest ten profesjonalizm. Ale ostatni set to różnica klasy, pokazali wtedy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować