Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak zachowuje się człowiek podczas gry?

154 postów w tym temacie

Taa... a jakby te dzieci wyszly na podworko bawic sie z innymi i robilyby takie miny bylaby to zabawa, bo to dzieci, bo wiadomo.. nawet jakby sie pobily to raczej nikt by tego nie uznal za szczegolnie dziwne.. jakby robily takie miny podczas czytania ksiazki to by ja przezywaly, wciagnelyby sie i byloby super... ale jak robia je podczas grania to coz... nalezy to napietnowac, zrobic afere i zgarniac kase za chwytliwy temat. nice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... ja czasami gryzę mały palec (przy podejmowaniu trudnych decyzji, np. w Supreme Commanderze) no i generalnie pewno siedzę wpatrzony w monitor z otwartymi ustami :P W sumie tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja obgryzam skórkę przy paznokciach przy podejmowaniu taktycznych i trudnych decyzji, podobnie jak MadeinHell :) Często zagryzam wargi, że nieraz już krew pociekła i nieraz staram się "wbić" w fotel, niekiedy po prostu uderzając głową w oparcie fotela ^.^ A, i wręcz zawsze przy zdenerwowaniu zaciskam zęby i przepuszczam powietrze z takim sykiem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rany...ten filmik jest totalnie sztuczny. Gościu, który wygrywa w COD''a 4 nawet nie wie co robić, widać, że zastanawia się, czy ma tańczyć czy co. Nooby....I czemu dzieci grają w COD''a ?? Czyż nie jest od 18''nastki?? Śmieszne, a później się bulwersują, że dzieci mają nie-po-kolei...jeśli robią takie miny to już najwyraźniej mają przegrzane móżdżki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ten film ani odkrywczy, ani śmieszny, ani specjalnie przekonujący - zachowania tych dzieci rzeczywiście wskazują, jakby miało by to być wyreżyserowane.

Nie mam kamery, ale wiem, że sam robię jeszcze dziwniejsze/głupsze miny (zwłaszcza jak przegrywam/występują błędy w grze). ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, sztuczne to i tyle. Większość graczy podczas gry częstokroć pieprznie w coś żeby rozładować złe emocje i dość często zak*rwi. No i dziwniejsze miny wychodzą :-)

EDIT: Zwykle kiedy się denerwuje zaciskam zęby i słychać tylko złowieszczy syk: "No k*rwa." albo "Zginiesz wreszcie s*kinsynu?".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten film wygląda na mocno wyreżyserowany. Koleś w długich włosach bez powodu zaciesza i ten zamuł dziewczynki też nieudany. Polecam filmik na youtube "Angry german kid" 100x lepszy od tego.

A z resztą ktoś wie w co oni "niby" grają? Bo ja tylko GTA IV się dosłyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie elegancko :D... nakrecicie sie sami i sczekaltujcie swoje miny :D...
ponoc genialnie wygladam jak gram w dead space''a xD
odrazu ustawione... heh, a nawet jesli. to polecam, nagrajcie sie :D. dzisiaj to uczynie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sztuczny ten filmik, może coś takiego miałoby sens gdyby nie było "ustawione". >_> Ja zamiast krzywić gębę mowie po prostu spolszczone "f*ck". ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba ten filmik był w innym świecie kręcony bo podczas gry wśród swoich znajomych nigdy nie zaobserwowałem takich zachowań. Ale ktoś kto nie jest obyty w grach znowu będzie twierdził że wszyscy gracze mają ADHD i robią miny jak Joker z Batmana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nuuudaaaa...!

Jak ja gram, to mocno zaciskam wargi, a nie się ciągle oblizuję. Ponadto szybko oddycham i co chwila tylko "Jezus, ku*wa, ja pie*dolę!" albo "Ku*wa, zdychaj no!". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to oni pierwszy raz w życiu widzieli konsole... i jaki jest sens porównywać dzieciaków z zerówki i to w dodatku z ameryki gdzie znaczna część społeczeństwa jest głupia jak but, do starszych graczy z Polski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta pierwsza dziewczyna chyba nie gra... Inaczej umila czas. :P Może marchewkę obiera. ;-)
No i ci co w CoDa 5 grają... To już ja przeklinam i drę się na swój team.. A oni?:P
Grając w GTA 4 krzyczę coś po rosyjsku... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować