Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Drakensang: The Dark Eye - stań do walki o notebooka dla graczy!

223 postów w tym temacie

Dominik Trzmielewski

Za nami pierwsza publikacja z cyklu Tydzień z grą Drakensang. Czas na rozpoczęcie konkursu, który towarzyszyć nam będzie przez najbliższe dni. Na uczestników czekają nagrody, włącznie z wyjątkowym laptopem.

Przeczytaj cały tekst "Drakensang: The Dark Eye - stań do walki o notebooka dla graczy!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mam jeszcze kilka pytań:
1. Jak będą równe ilości punktów, to co wtedy? :P Kto pierwszy ten lepszy?
2. Nagrody będą wysyłane kurierem czy Pocztą Polską? (Chodzi mi tutaj o podstawowe edycje gry)
3. Czy po każdym dniu będą ogłaszane odpowiedzi i lista zwycięzców/1 zwycięzca, czy dopiero pod koniec konkursu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż się łezka w oku kręci jak wspomnę sobie czasy kiedy zagrywalem się w poprzedniczkę DSA: Shadow over Riva. Pudelko dumnie z grą nadal stoi na półce (swoją drogą obok EK Newerwintera 2, w którego jeszcze nie miałem czasu zagrać). Na nową wersję czekalem z niecierpliwością, zobaczymy czy klimat będzie zachowany.

Pomysł z konkursem ciekawy o ile nie będzie potrzeby pisania jakiś opowiadań :)

PS. cena gry wydanej przez Topware 49.90zł

20081201193104

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hym, raczej nie miałem zamiaru kupić Drakensanga, ale jak miałby sam do mnie przyjść to go przygarnę. ;-) Notebook też niczego sobie, ale ten raczej by mi się nie przydał - bez dostępu do sieci = bieda. ;-) Najwyżej oddałbym bratu. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 19:28, mikim napisał:

A mam jeszcze kilka pytań:
1. Jak będą równe ilości punktów, to co wtedy? :P Kto pierwszy ten lepszy?


Jak zwykle w takim przypadku zadecyduje kolejność dostarczenia zgłoszeń. Mamy do tego odpowiedni algorytm :)

Dnia 01.12.2008 o 19:28, mikim napisał:

2. Nagrody będą wysyłane kurierem czy Pocztą Polską? (Chodzi mi tutaj o podstawowe edycje
gry)


Laptop zdecydowanie. EK najpewniej też. Standardowe wydania gry - PP.

Dnia 01.12.2008 o 19:28, mikim napisał:

3. Czy po każdym dniu będą ogłaszane odpowiedzi i lista zwycięzców/1 zwycięzca, czy dopiero
pod koniec konkursu?


Personalia laureatów poszczególnych etapów publikować będziemy z dnia na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spaykus -> z dnia na dzień? Moim zdaniem, to trochę bez sensu, bowiem jeśli ktoś przypadkiem wygra już po pierwszym etapie wersję podstawową, to traci szansę na lapka, czyż nie? (kwestie prawdopodobieństwa pozostawmy w tym wypadku bez komentarza :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 22:27, Nergis napisał:

Spaykus -> z dnia na dzień? Moim zdaniem, to trochę bez sensu, bowiem jeśli ktoś przypadkiem
wygra już po pierwszym etapie wersję podstawową, to traci szansę na lapka, czyż nie?
(kwestie prawdopodobieństwa pozostawmy w tym wypadku bez komentarza :P)


Nie, nieprawda. Teoretycznie możesz zgarnąć siedem egzemplarzy gry i lapka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować