Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Drakensang: The Dark Eye - stań do walki o notebooka dla graczy!

223 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2008 o 21:14, Hristo86 napisał:

> czy któryś ze zwycięzców dostał już maila potwierdzającego?
> czy może trzeba czekać do zakończenia konkursu?

Ja jeszcze nie dostałem, pewnie będą wysyłać jak będą znani wszyscy zwycięzcy, czyli
dopiero w poniedziałek.


Tak, odrobinkę musicie poczekać, nie spieszymy się z tym jakoś przesadnie, bo fizycznie nie mamy jeszcze gier. Niemniej jednak w przyszłym tygodniu na pewno dostaniecie maile z prośbą o uzupełnienie danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale strona mogłaby zapamiętać pierwsze wejście danego użytkownika i od tej pory mierzyć czas aż do wysłania odpowiedzi ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe :D.
Od teraz przed wejściem na konkurs se przeczytam dokładnie kilka razy artykuł i zapamiętam najważniejsze wiadomości ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to robię tak, że mam otworzone wszystkie strony artykułu i w Firefoksie klikam CTRL + F, a potem wpisuję kawałek kluczowego słowa pytania i w końcu docieram do odpowiedzi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby algorytm działał tak, jak opisał to mikim, konkurs wygrałaby osoba, która sprawdza pytania, logując się na inne konto, a potem z szybkością błyskawicy zaznacza odpowiedzi na koncie, na którym egzystuje w wirtualnym świecie gram.pl. xD Najlepiej na początku wyłożyć w sposób klarowny zasady:-) Dobrej nocki wszystkim.;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 19:13, Magwisienka napisał:

Ja nie wiem naprawdę, po co Wy się tak spieszycie - Spayki: "Jednocześnie pragnę uspokoić
- nie wygrywa osoba, która jako pierwsza nadesłała komplet prawidłowych odpowiedzi" :P

Wiesz, to jest chyba trochę tak, że każdy człowiek potrzebuje mieć poczucie kontroli (chociaż częściowej) nad otaczającą go rzeczywistością, a co najmniej nad rzeczami, na których mu zależy. Brak jasnych zasad i oparcie szansy wygranej na ilości zdobytych punktów za pytania, do których sam pytający podaje odpowiedzi, prowadzi do poczucia kompletnego braku kontroli. Braku możliwości wpłynięcia na wynik. Ten brak jest trudny do zaakceptowania i stąd biorą się różne teorie, domysły - bo przecież "jakoś to musi działać". No ale stąd to już tylko krok do teologii ;)

Generalnie - brak jasnych, klarownych zasad w konkursach o dużą, bądź co bądź, stawkę jest raczej kiepskim pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze pytania były świetne. Podchwytliwe - w końcu. A przynajmniej takie miałem wrażenie po przeczytaniu artykułu, chyba dobrze odpowiedziałem po kolejnym sprawdzeniu, ale jednak męczy mnie uczucie niepewności.

Klasycznie, prosimy o odpowiedzi z dnia poprzedniego w wolnej chwili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedziałem, ale mam wrażenie, że popełniłem błąd. Nawet jeśli nie to wątpię, że w tym konkursie mi się poszczęści ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pora na wyniki etapu piątego.

Jego zwycięzcą został Gramowicz Colack i już wkrótce sam będzie mógł sprawdzić, czym w rzeczywistości Drakensang jest. Gratulacje!

Pozostaje kwestia prawidłowych odpowiedzi:

Z czego słyną okolice miasta Ferdok?
1. Z piwa
2. Z sera
3. Z kiełbasy


Z kim zatargi mają Krasnoludy w uniwersum Aventurii?
1. Z orkami
2. Z elfami
3. Ze smokami


Wiedza o zwierzętach w grze Drakensang:
1. Pozwala na skuteczniejszą walkę z leśnymi zwierzętami
2. Umożliwia oprawianie upolowanej zwierzyny
3. Podaje informacje na temat zdolności i ataków drapieżników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować