Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Drakensang: The Dark Eye - stań do walki o notebooka dla graczy!

223 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2008 o 16:13, Zagul napisał:

> Gratki, a co do tych odpowiedzi to wszystkie mam prawidłowe ^^.
Ja teź :0

I ja! :D Na pewno sporo ludzi nie zrobiło jak na razie błędu, pytania nie są zbyt trudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 19:02, mikim napisał:

Pytania są, a artykułu brak ;/.

Sorry za 2 post pod rząd, ale 5 minut od ostatniego posta minęło :p.

U mnie tez nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i wysłane :) Wydaje mi się, że wszystko mam dobrze, więc jest szansa na lapka :D
Swoją drogą przez ten cały "Tydzień" naszła mnie ochota, żeby pograć w Drakensanga - to naprawdę może być bardzo ciekawa przygoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odczucia po dziś: masakra. Bądź tu człeku mądry. Czytajcie pytania ;P I czytajcie tekst xP Prawie się dałem zrobić na pierwszym i trzecim xP

Znowu prosimy o wyniki z dnia poprzedniego. Żeby było śmiesznie, prosimy też o wyniki z dnia dzisiejszego, a co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach muszę przyznać emocje są ;D. Wydaje mi się, że jak na razie na wszystkie pytania dobrze odpowiedziałem, niewiadoma to jedynie dzisiejszy etap. Echhhh marzy mi się lapek, ciężko jest żyć z jednym kompem na 3 rodzeństwa xD. POWODZENIA WSZYSTKIM ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beleth - myślę, ze Spaykus ma swoje własne życie, i nie musi w niedziele wieczorem zajmować się takimi rzeczami.

Heh, szkoda, ze nie udało się nic wygrać, już raczej nie mam na co liczyć teraz - co jak co, ale do takich rzeczy to ja szczęścia nie mam.
Ale mam już za to kandydata do zakupu gwiazdkowego, żaden tam fallout czy red allert, teksty zachęciły mnie do zakupu drakensanga - ładna grafika i kupa mięcha w postaci rpg''owej mechaniki, mniam. Ciekawe tylko, jak sprawa ma się z fabułą wątku głównego i zadaniami pobocznymi, gdzieś widziałem opinie, że nie prezentują się już tak soczyście :P a "tydzień z..." skupiał się głównie na mechanice.

A tak poza tym, to może w efekcie serii uda się coś jeszcze zgarnąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 22:45, Nergis napisał:

Beleth - myślę, ze Spaykus ma swoje własne życie, i nie musi w niedziele wieczorem zajmować
się takimi rzeczami.


Uff, dzięki :)

A więc zwycięzcą przedostatniego etapu konkursu Drakensang jest alkun. Natomiast prawidłowe odpowiedzi przedstawiają się następująco:

Jaka umiejętność w grze Drakensang pozwala na zastawianie sideł?
1. Łuczarz
2. Kowal
3. Zastawianie pułapek


Na skuteczniejsze wykorzystanie jakiej umiejętności pozwala nóż kuśnierza?
1. Wiedza o zwierzętach
2. Przetrwanie
3. Zielarstwo


Jakiego komponentu nie używa się w alchemii?
1. Piwa
2. Smoczej krwi
3. Bagiennej wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Jak już na pewno wiecie Drakensang w niektórych sklepach pojawił się już w ten weekend pomimo, że premiera była zapowiedziana na 10 grudnia. Stąd też poniższe oświadczenie:
„Firma Techland potwierdza, że grę Drakensang wysłała do sieci handlowych wcześniej niż planowała. Wynikało to z możliwych trudności logistycznych, które mogły wystąpić w związku ze zbliżającymi się świętami. Niemniej firma Techland nie miała zamiaru przesuwać daty premiery z 10 grudnia na datę wcześniejszą. Fakt pojawienia się gry w sprzedaży przed premierą wynika z tego, że niektóre sieci handlowe zaczęły sprzedaż Drakensanga nie czekając na oficjalną premierę. Zaistniała sytuacja dotyczy tylko i wyłącznie podstawowej wersji gry. Edycja Kolekcjonerska Drakensanga będzie miała swoją premierą zgodnie z planem. Jednocześnie firma Techland pragnie poinformować, że wysłała gry zamówione w przedsprzedaży w sklepie MSW.pl zgodnie z planem, to jest jeszcze w ubiegłym tygodniu. Za wszelkie niedogodności firma serdecznie przeprasza.”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie pytania pierwszego:

Wnyki - narzędzie kłusownicze w formie pętli wykonanej z drutu, linki stalowej lub sznura, służące do chwytania dzikich zwierząt.
Sidła - pętle sporządzane ze sznurków konopnych bądź włosia końskiego, używane do chwytania ptactwa, a także małych ssaków.
Kowalstwo - "kowal może nauczyć się wytwarzać wytrychy lub pułapki w rodzaju wnyków."
Łuczarz - "Jednym z prostszych przepisów jest ten omawiający wykonanie sideł."

No kurcze, naprawdę wielka różnica ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować