Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Prosiłbym o pomoc w rozwiązaniu problemu...

Otóż jak włączam grę widnieje mi czarny ekran i jedynie słyszę dźwięki loga IW. Czym może to być spowodowane?

Konfiguracja:
Procesor: AMD Athlon 4600+
Pamięć: 2GB
K.Graficzna: GeForce 8800GTS 320MB
System: XP HE SP2

Czy może to być spowodowane starymi sterownikami k.graficznej?

Prosiłbym o szybką pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 15:31, Kraju napisał:

Wiedziałem że steam to jeden wielki error, czy "koń trojański".


Steam to jeszcze nic. Games for windows live to dopiero śmieć. Z największą przyjemnością wyciąłbym steam w pień (mowa oczywiście o usunięciu odwołań do funkcji steama z kodu gry). GfWL już kompletnie nie rozumiem. Jakim prawem w polsce sprzedaje się gry z tą usługą skoro jest ona na terenie naszego fspaniałego kraju niedostępna?

Widze ze boskim MW2 więcej problemów niż porzytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 15:31, Kraju napisał:

Wiedziałem że steam to jeden wielki error, czy "koń trojański".

Nie przesadzajmy steam wcale nie jest taki zły, problemy są zawsze i to nie ważne czy steam czy co innego ale steam za to oferuje znajomych,grupy,osiągnięcia,gry same się na nim updatują,newsy itp. korzystam z niego bardzo długi czas i uważam, że to dobry program.
I przypominam "Dla tych co mają problemy z drugim dvd musicie mieć taki sam język na steam jak i w instalacji czyli np. tu polski i tu jeżeli to zrobicie to gra zainstaluje się normalnie miłego grania ;D."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GfWL ma swoje błędy, ale nie takie jak steam. Steam to crap, a gfwl jest całkiem porządne, jeżeli przeboleje się to iż nie ma go w Polsce. Zawsze można założyć konto na np. Anglię.

Co do MW2, to obawiam się że to dopiero początek problemów, tym bardziej dla tych co chcą dłuższy czas spędzić w multi.

A to tak na osłodę dzisiejszego pięknego dnia, jakim jest premiera failu roku czyli MW2: http://www.youtube.com/watch?v=vvsP_DL7eD0&feature=player_embedded

Kizibono
Owszem, ale warto dodać do tego problemy z grami podczas instalacji, bądź uruchomienia lub gdy mamy grę przed premierą. Do tego aby zagrać w daną grę, należy najpierw uruchomić steam, co zajmuje dosyć długo, po czym steam sprawdza jeszcze daną grę i dopiero odpala. Więc zamiast odpalić grę z ikonki po sekundzie, tracimy na to sporo czasu, nawet do kilku minut, na słabszych konfiguracjach sprzętowych. Do tego steam działa gorzej niż źle, a do tego powoduje pożeranie ramu jak i procesora, na tyle, że niekiedy uniemożliwia, swobodne granie na maksymalnych detalach. Jedynym plusem steama jest to że gra sama się updatuje. Ja więcej plusów tego "czegoś" nie zauważyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 15:39, Kizibono napisał:

> Wiedziałem że steam to jeden wielki error, czy "koń trojański".
Nie przesadzajmy steam wcale nie jest taki zły, problemy są zawsze i to nie ważne czy
steam czy co innego ale steam za to oferuje znajomych,grupy,osiągnięcia,gry same się
na nim updatują,newsy itp. korzystam z niego bardzo długi czas i uważam, że to dobry
program.
I przypominam "Dla tych co mają problemy z drugim dvd musicie mieć taki sam język na
steam jak i w instalacji czyli np. tu polski i tu jeżeli to zrobicie to gra zainstaluje
się normalnie miłego grania ;D."


Widzisz gdbyby nie było steam nie było by problemu z ustawianiem mu odopwiedniego języka. Zastanawiające są też komunikaty o tym że niektórym wyskakuje błąd że premiery gry jeszce nie było i nie da się jej zainstalować. Na GOLu też paru szczęściaży przeczytało ten komunikat. Kto jest winny? Oczywiście Steam. Co ich obchodzi że premiera na całym świecie jest 10 listopada a steam ma swoją 12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 15:30, Kizibono napisał:

Dla tych co mają problemy z drugim dvd musicie mieć taki sam język na steam jak i w instalacji
czyli np. tu polski i tu jeżeli to zrobicie to gra zainstaluje się normalnie miłego grania
;D.


Bóg zapłać, szczęścia, dzieci i miłości ;] Instalator poprosił o drugą płytkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejloł!
Jak ktoś już się dokopie do multi, to niech mi powie czy skopali sprawę. Jeśli nie, to dajcie znać czy da się grać klanowo. Jeżeli tak to może rozważę zakup na pc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 15:44, AlmostAngel napisał:

Widzisz gdbyby nie było steam nie było by problemu z ustawianiem mu odopwiedniego języka.
Zastanawiające są też komunikaty o tym że niektórym wyskakuje błąd że premiery gry jeszce
nie było i nie da się jej zainstalować. Na GOLu też paru szczęściaży przeczytało ten
komunikat. Kto jest winny? Oczywiście Steam. Co ich obchodzi że premiera na całym świecie
jest 10 listopada a steam ma swoją 12.


Świetnym porównaniem jest tutaj wydany dwa lata temu CoD 4. Gdzie nawet jak ktoś miał grę przed premierą, mógł bez problemu ją zainstalować i odpalić. AlmostAngel masz diabelną rację w tym. Dlatego śmieszy mnie opinia fanboyów steama, że ten bug zwanym steamem, ma społeczność, aczivki. Komu to potrzebne? Równie dobrze o grze mogę pogadać na xfire czy tutaj na forum i mam o wiele lepszą społeczność niż Ci fanboye od steama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

erm, wkońcu po wielu próbach udało się zainstalować grę.
Już zacieram ręce a tu wpadam z deszczu pod rynnę.
1sze menu : http://img525.imageshack.us/img525/9761/wtfda.png WTF?!

W grze każda forma tekstu wygląda tak samo.
W opcjach udało mi się w ciemno przestawić rozdzielczość. Nic nie pomogło.
Restartowałem grę i kompa parę razy.

Procesor: 4.2ghz
Pamięć: 4GB
K.Graficzna: Ati Radeon x1600 512mb
System: XP

tak, so far Epic Warfail!
ps: sprawdziłem forum IW - wiele osób narzeka na ten problem o.O
Chyba premiera zbugowanego ClearSky nie była aż takim nieporozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 15:41, Kraju napisał:

GfWL ma swoje błędy, ale nie takie jak steam. Steam to crap, a gfwl jest całkiem porządne,
jeżeli przeboleje się to iż nie ma go w Polsce. Zawsze można założyć konto na np. Anglię.

Co do MW2, to obawiam się że to dopiero początek problemów, tym bardziej dla tych co
chcą dłuższy czas spędzić w multi.

A to tak na osłodę dzisiejszego pięknego dnia, jakim jest premiera failu roku czyli MW2:
http://www.youtube.com/watch?v=vvsP_DL7eD0&feature=player_embedded

Kizibono
Owszem, ale warto dodać do tego problemy z grami podczas instalacji, bądź uruchomienia
lub gdy mamy grę przed premierą. Do tego aby zagrać w daną grę, należy najpierw uruchomić
steam, co zajmuje dosyć długo, po czym steam sprawdza jeszcze daną grę i dopiero odpala.
Więc zamiast odpalić grę z ikonki po sekundzie, tracimy na to sporo czasu, nawet do kilku
minut, na słabszych konfiguracjach sprzętowych. Do tego steam działa gorzej niż źle,
a do tego powoduje pożeranie ramu jak i procesora, na tyle, że niekiedy uniemożliwia,
swobodne granie na maksymalnych detalach. Jedynym plusem steama jest to że gra sama się
updatuje. Ja więcej plusów tego "czegoś" nie zauważyłem.


Wiem o tym że da się zarejestrować z angielskiego konta email. tylko pytanie dlaczego mam kombinować skoro niemcy francuzi i chyba nawet czesi nie musieli? Dlaczego mam się włamywać do gry za którą zapłaciłem... Mało mnie obchodzi to że M$ się nie opłaca. Jak się nie opłaca to rozłączyć gre z usługą GfWL (znaczy wyciąć ją z kodu gry) i tyla.

Trailer bad company 2 z twojego posta poprostu mnie zmasakrował. Tak wygląda prawdziwa gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 15:51, AbuDabis napisał:

erm, wkońcu po wielu próbach udało się zainstalować grę.
Już zacieram ręce a tu wpadam z deszczu pod rynnę.
1sze menu : http://img525.imageshack.us/img525/9761/wtfda.png WTF?!

W grze każda forma tekstu wygląda tak samo.
W opcjach udało mi się w ciemno przestawić rozdzielczość. Nic nie pomogło.
Restartowałem grę i kompa parę razy.

Procesor: 4.2ghz
Pamięć: 4GB
K.Graficzna: Ati Radeon x1600 512mb
System: XP

tak, so far Epic Warfail!

Wygląda jak problem ze sterownikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 15:51, AbuDabis napisał:

erm, wkońcu po wielu próbach udało się zainstalować grę.
Już zacieram ręce a tu wpadam z deszczu pod rynnę.
1sze menu : http://img525.imageshack.us/img525/9761/wtfda.png WTF?!

W grze każda forma tekstu wygląda tak samo.
W opcjach udało mi się w ciemno przestawić rozdzielczość. Nic nie pomogło.
Restartowałem grę i kompa parę razy.

Procesor: 4.2ghz
Pamięć: 4GB
K.Graficzna: Ati Radeon x1600 512mb
System: XP

tak, so far Epic Warfail!



Może nie świadomoie zainstalowałeś MW2 tryb hardcore. Taki dla super zaawansowanych graczy którzy nie potrzebują literek w menu bo znają jego układ na pamięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 15:52, AlmostAngel napisał:

Wiem o tym że da się zarejestrować z angielskiego konta email. tylko pytanie dlaczego
mam kombinować skoro niemcy francuzi i chyba nawet czesi nie musieli? Dlaczego mam się
włamywać do gry za którą zapłaciłem... Mało mnie obchodzi to że M$ się nie opłaca. Jak
się nie opłaca to rozłączyć gre z usługą GfWL (znaczy wyciąć ją z kodu gry) i tyla.


Nie ma co tu dyskutować o GfWL bo to nie temat na to. Wiele osób na to narzeka, dla mnie jest całkiem fajny, a to że nie ma go w Polsce, jakoś mi nie przeszkadza. Ale to tylko moje zdanie.

Dnia 10.11.2009 o 15:52, AlmostAngel napisał:

Trailer bad company 2 z twojego posta poprostu mnie zmasakrował. Tak wygląda prawdziwa
gra.


Tak mógłby wyglądać MW2, gdyby nie Activision, IW i steam. Bo to właśnie zniszczyło tą produkcję. A BC2 zapowiada się na "must have" przyszłego roku i killera MW2 w multi.

Redjevel
Nie będzie miał niczego, tzn. ani steam ani GfWL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh dzisiaj miałem farta przy kupnie mw2 ponieważ gdy wchodziłem do saturna przy każdej kasie pełno ludzi z mw2
no dobra to wszedłem na próżno szukałem na półkach dopiero gdy zauważyłem grupkę ludzi podszedłem i się zapytałem czy jest mw2 na pc odpowiedzieli że właśnie 2 karton otwierają :D no i oczywiście szybko dostałem jeden egzemplarz w swoje ręce dobrze że większość ludzi czekała na wersje xbox i ps3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować