Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Kampania choć krótka to przyjemnie się grało... na poziomie trudności "Doświadczony" przejście kampanii zajęło mi 6h50minut. W kilku misjach się "bawiłem", zwiedzałem itd. itp. także nieco sobie wydłużyłem czas grania. Aż strach myśleć jak szybko można przejść na niższych poziomach trudności :)
Ogólnie fabuła i nieco zróżnicowane misje sprawiają że nie żałuję wydanych pieniędzy... do tego jeszcze jest MP do przetestowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 20:45, ww3pl napisał:

Są już jakieś konkretne filmy/shoty, porównujące wersje X360 i PS3? Wciąż nie mam pojęcia,
którą wersję wybrać - a, rzecz jasna, chciałbym wziąć ładniejszą.
Tylko, że obecne shoty za cholerę nie pokazują konkretnych różnic - niby wersja PS3 prezentuje
się bardziej... ''neat'', ale ciężko stwierdzić, dlaczego.
Gametrailers, ruszcie tyłki...

Ja bym brał ze względu na pad do konsoli. Na którym wygodniej ci sie gra...
Grafika? Nie ma różnic, a ludzie grają i będą grać w sieci na każdej platformie.
Edit: Pawlo09 - a ja bym brał tego z NDS... argumentuj człowieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 19:03, Komintern83 napisał:

Ta ocena to efekt bojkotu MW2 przez dużą część graczy PC. To bardzo dobry objaw. Activision
samo jest sobie winne. Nikt nie robiłby problemów a wszyscy bybliby grą conajmniej zajarani
gdby pazerne activiosion pozostawiło dedykowane serwery.
Efektem jest upadek MP w MW2. Max 18 graczy i lagi.

Pod bojkotem podpisuję się rękoma, nogami, ustami, i paroma innymi rzeczami. Acti strasznie mnie wkur... swoją decyzją, i jak będę sie modlił, to o to, żeby jak najmniej gier się sprzedało. Widać już zresztą pierwsze efekty bojkotu - IW powiedziało, że NIE WYKLUCZONY JEST POWRÓT DEDYKÓW. Jeszcze mody, usunięcie platformy IWnet, i tą grę kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 21:09, Pawlo09 napisał:

Moim zdaniem tylko 1 cześć była do Sing Player.


To już indywidualna sprawa. Ja nie mam wiele czasu na granie a wiele gier jest w które chce zagrać więc jak gra mi starczy na kilka wieczorów to się ciesze. SP starczył na kilka godzin i fabuła mi się podobała... pobawię się pewnie trochę w operacje specjalne i przetestuje MP i jak dla mnie jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 21:20, Pawlo09 napisał:

A co ten steam ci przeszkadza?

nie jestem nim, ale pewnie to, że jest wolny, ma na glowie ''innych klientów'', ma VACa, problemy z logowaniem, niemozliwosc pozniejszej sprzedazy gier, czy pare jeszcze innych czynników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 21:20, Pawlo09 napisał:

A co ten steam ci przeszkadza?


Z tego co wiem to większość osób ma problemy na steam i narzeka na niego. Jeszcze jakieś pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 21:23, Kraju napisał:

> A co ten steam ci przeszkadza?

Z tego co wiem to większość osób ma problemy na steam i narzeka na niego. Jeszcze jakieś
pytania?

O ilekroć wiem,że jak w multi steam wyłączy dany server to i MW 2 pada tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm bodajże tak. Ale rzadko to się na szczęście zdarza., ale jednak. Kolejny powód dlaczego ta gra nie nadaje się do multi dla zawodowego gracza i ogólnej gry klanowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nadaje się też dla kogoś, kto ma charakter inny niż typ reagujący '' o kurczkaki pieczone znów umarłem przez tego jegomościa z Last Standem. Muszę się zrewanżować.". Szlag mnie trafia, gdy gine przez jakiegoś no, lub low skilla, i mam poprostu ochotę wyrzucić komputer przez okno gdy się wkurze. Raz już w przypływie złosci złamałem płytę główną, jednak najlepszym lekarstwem na coś takiego jest promod, gdzie liczy się skill.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 21:15, Pernia napisał:

Widać już zresztą pierwsze efekty bojkotu - IW powiedziało, że NIE WYKLUCZONY
JEST POWRÓT DEDYKÓW. Jeszcze mody, usunięcie platformy IWnet, i tą grę kupie.

Podasz link, gdzie to powiedzieli?
Może jeszcze mają mózgi i widzą, że z PCtowcami nie będzie tak łatwo jak z konsolowcami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować