Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2009 o 15:57, Kraju napisał:

Redjevel
Nie będzie miał niczego, tzn. ani steam ani GfWL.


Czyli jednak electronic arts ma klase. Craptivision dyskawalifikuje zupełnie jako wydawce gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 16:05, AlmostAngel napisał:

Czyli jednak electronic arts ma klase. Craptivision dyskawalifikuje zupełnie jako wydawce
gier.


Pamiętam te czasy kiedy EA uważało się za wydawcę i producenta idącego tylko na kasę. Ta rzecz się zmieniła i według mnie EA jest teraz jednym z lepszych producentów jak i wydawców gier na świecie. Dokładnie odwrotnie można powiedzieć o Activision. Oni przez ostatnie kilka lat idą cały czas tylko za kasą, nie licząc się z graczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 15:33, Pawlo09 napisał:

Zainstaluj nowe stery i SP3.


Zrobiłem jak radziłeś i teraz nawet widzę logo ale później gra się zwiesza... Czego może to być powodem? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 16:07, Kraju napisał:

> Czyli jednak electronic arts ma klase. Craptivision dyskawalifikuje zupełnie jako
wydawce
> gier.

Pamiętam te czasy kiedy EA uważało się za wydawcę i producenta idącego tylko na kasę.
Ta rzecz się zmieniła i według mnie EA jest teraz jednym z lepszych producentów jak i
wydawców gier na świecie. Dokładnie odwrotnie można powiedzieć o Activision. Oni przez
ostatnie kilka lat idą cały czas tylko za kasą, nie licząc się z graczami.


EA nie traktuje gracza jak potencjalnego złodzieja. Tak robi większość twórców gier którzy używają bibliotek steam albo starforce''a do zabezpieczenia gry.Piratów to wali bo i tak wyjdzie crack a właściieli legalnych gier wrwia...

Ciekawa sprawa bo BC 2 będzie kosztować tyle samo co MW2 50$. a już w samym trailerze widać że będzie miało 10 razy większe możliwości i będzie też wyglądać lepiej. Niesetety to dopiero w marcu.

Podejrzewam że to numer z ograniczeniem ilości graczy do mach 18 w MP MW2 wynika z niedopracowania i braku optymalizacji tej całej platformy IWnet. Podejrzewam że przy większej ilości graczy pingi sięgały by paruset milisekund. Takiego bubla wypuścić nie mogli więc zrobili ogranicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 16:07, Kraju napisał:

> Czyli jednak electronic arts ma klase. Craptivision dyskawalifikuje zupełnie jako
wydawce
> gier.

Pamiętam te czasy kiedy EA uważało się za wydawcę i producenta idącego tylko na kasę.
Ta rzecz się zmieniła i według mnie EA jest teraz jednym z lepszych producentów jak i
wydawców gier na świecie. Dokładnie odwrotnie można powiedzieć o Activision. Oni przez
ostatnie kilka lat idą cały czas tylko za kasą, nie licząc się z graczami.

Co widac chociazby po szczerych wypowiedziach ludzi ktorzy pracowali nad MW2. W jednym newsie byl mniej wiecej taki cytat jednego z tworcow ''wiemy ze gracze chcieliby dluzsze single ale mamy to gdzies''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 16:19, Bartex69 napisał:

Czy wreszcie jest steam na tym czy nie?Bo czasem mi się zdaje,że Infinity Ward zrobiło
se z nas jaja z tym stimem :o

Krótko - jest. Dla mnie niestety. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 16:22, 8bit napisał:

> Czy wreszcie jest steam na tym czy nie?Bo czasem mi się zdaje,że Infinity Ward zrobiło

> se z nas jaja z tym stimem :o
Krótko - jest. Dla mnie niestety. :/

Aż się bluźnić chce,gdybym mógł to bym po prostu Fauerzerstwo pobił (Roberta Browlinga czy jak mu tam),jak ledwo odpaliliście grę w dniu premiery,nie miało być tak,że...Jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bowling to tylko marionetka. On nie decyduje jaki będzie MW2, on tylko wmawia ludziom że ta gra będzie świetna.

AlmostAngel
Z tego co wiem to piraci MW2 mogli już zagrać jakieś 5 dni temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 16:29, Kraju napisał:

Bowling to tylko marionetka. On nie decyduje jaki będzie MW2, on tylko wmawia ludziom
że ta gra będzie świetna.

AlmostAngel
Z tego co wiem to piraci MW2 mogli już zagrać jakieś 5 dni temu.


i dobrze. Im większe straty odnotuje craptivision tym mój uśmiech będzie szerszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 16:35, AlmostAngel napisał:

> Z tego co wiem to piraci MW2 mogli już zagrać jakieś 5 dni temu.
i dobrze. Im większe straty odnotuje craptivision tym mój uśmiech będzie szerszy.


Mój też, chociaż jestem fanem serii CoD, a w CoD 4 gram do dziś klanowo. Najprawdopodobniej MW2 będzie ostatnim CoDem, na PC, gdyż zbyt mała sprzedaż nie pozwoli IW wydać na tą platformę kolejnego swojego dziecka. Bo wątpię aby Activision się obudziło i przy kolejnym CoDzie nie było steama i tego wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 16:39, Kraju napisał:

> > Z tego co wiem to piraci MW2 mogli już zagrać jakieś 5 dni temu.
> i dobrze. Im większe straty odnotuje craptivision tym mój uśmiech będzie szerszy.


Mój też, chociaż jestem fanem serii CoD, a w CoD 4 gram do dziś klanowo. Najprawdopodobniej
MW2 będzie ostatnim CoDem, na PC, gdyż zbyt mała sprzedaż nie pozwoli IW wydać na tą
platformę kolejnego swojego dziecka. Bo wątpię aby Activision się obudziło i przy kolejnym
CoDzie nie było steama i tego wszystkiego.


Kraju
W klanie co prawda nie gram ale w world at war gram do dzisiaj i wygląda na to że będę grać dalej. Gdyby nie to że MW2 okazał się failem roku i wstyd mi kupować cokolwiek z logiem activision to pewnie kupiłbym teraz MW1 bo jak na razie world at war troche mi się przejadł. Pytanie do Ciebie jakie jest najświerzsze Battlefield na PC? i czy ludzie w to jeszcze grają po sieci?

Tu macie artykuł który potwierdza błąd steam związany z niemożliwością instalacji gry.
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=49068

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 16:44, AlmostAngel napisał:

W klanie co prawda nie gram ale w world at war gram do dzisiaj i wygląda na to że będę
grać dalej. Gdyby nie to że MW2 okazał się failem roku i wstyd mi kupować cokolwiek z
logiem activision to pewnie kupiłbym teraz MW1 bo jak na razie world at war troche mi
się przejadł.


Akurat CoDa 4 warto kupić, gdyż w multi jak i singlu przebija o głowę WaW-a, jak i MW2. Akurat MW1 wyszedł gdy Activision dopiero zaczynało nie być ok w stosunku do graczy. Dlatego zachęcam do kupna. Ale to Twój wybór. ;) Sam teraz bojkotuję MW2, steam i Activision.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 16:46, Kraju napisał:

> W klanie co prawda nie gram ale w world at war gram do dzisiaj i wygląda na to że
będę
> grać dalej. Gdyby nie to że MW2 okazał się failem roku i wstyd mi kupować cokolwiek
z
> logiem activision to pewnie kupiłbym teraz MW1 bo jak na razie world at war troche
mi
> się przejadł.

Akurat CoDa 4 warto kupić, gdyż w multi jak i singlu przebija o głowę WaW-a, jak i MW2.
Akurat MW1 wyszedł gdy Activision dopiero zaczynało nie być ok w stosunku do graczy.
Dlatego zachęcam do kupna. Ale to Twój wybór. ;) Sam teraz bojkotuję MW2, steam i Activision.




Pytanie do Ciebie jakie jest najświerzsze Battlefield na PC? i czy ludzie w to jeszcze grają po sieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 16:48, AlmostAngel napisał:

Pytanie do Ciebie jakie jest najświerzsze Battlefield na PC? i czy ludzie w to jeszcze
grają po sieci?

Najświeższy BF na PC to Darmowy Battlefield Heroes. Animowana taka dosyć przyjemna gierka.
http://www.battlefieldheroes.com/

A ja tam teraz czaje się na betę Bad Company 2 na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 16:52, Slappy napisał:

> Pytanie do Ciebie jakie jest najświerzsze Battlefield na PC? i czy ludzie w to jeszcze

> grają po sieci?
Najświeższy BF na PC to Darmowy Battlefield Heroes. Rysunkowa dosyć przyjemna gierka.
http://www.battlefieldheroes.com/

A ja tam teraz czaje się na betę Bad Company 2 na PS3.

A jakiś nieco mniej "bajkowy"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż Battlefield 1943 na X360 i PS3 pojawił się w czerwcu. Bardzo dobra gierka. Świena destrukcja, Grafika też wysoki poziom i tylko 45zł.
Na PC pojawi sie na początku przyszłego roku.

A najświeższy na PC który jest to BF 2142.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak komus z was uda sie zagrac multi niech napisze jak tam wyglada sprawa pingow, bo mnie tak dzisiaj zaczelo zastanawiac skoro niema normalnych serwerow tylko to iw cos tam, to gdzie sie tak naprawde gra, czy to jest jakis master serwer czy co, bo napewno takie mastera czy tez podrzednemu go w polsce to takie acti nie postawi wiec ciekaw jestem jak to wyglada.
pozdro. najlepiej jakby zrobil SS z wcisnieta tabulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować