Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2009 o 13:08, mrrruczit napisał:

Aż tak komp słabuje? U mnie na Athlon 3,5, GF7600GT, 2GB RAM śmiga (w niskiej rozdziałce
i detalach, ale i tak wygląda i działa lepiej niż cod4) :)

Mi tam CoD4 w minimalach osiąga 40- 50 fps`ów, a World at War już się nie uruchomił. Wynika z tego, że MW2 też się nie uruchomi, poza tym i tak nie mam jak go sprawdzić przed ewentualnym zakupem.

Na marginesie. Ale jeszcze tyle gier do sprawdzenia przede mną. Trzeba w końcu zrobić upgrade (choć raczej, to powinno nazywać się zamiana komputera na lepszy), bo z tym 8 letnim turbogrzmotem* nie dam rady już długo pociągnąć :D

*Turbogrzmot- złośliwe określenie mojego PieCa. Nazwa wzięła się od tego jak się uruchamia. "Turbo" długo i z "grzmotnięciem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 13:13, Blizzard_Beast napisał:

Co twój post ma wspólnego z moim? Patrzę sobie na zdenerwowanych młodzieńców piszących
na forum straszne rzeczy o grze wideo. Płacze. Jęki. Bo nie ma jakieś ultraważnej dla
grającej o złote kalesony gawiedzi funkcjonalności. Obserwowanie dramy daje mi wielką
uciechę. Czegoś w tym mechanizmie nie rozumiesz?

Fajna drama. Niestety odniesienie do zdenerwowanych mlodzencow nie jest zbyt trafne, bo patrzac na twoje posty dalbym ci gora 15 lat.

fajny obrazek, polecam:
http://undead.mygameclan.com/user/244066/gallery/432282/features.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, umie często występuje tak błąd w grze, że jeżeli blisko mnie wybucha bomba czy coś pierdykknie to zaczyna mi obraz skakać co utrudnia rozgrywkę. Ma ktoś ten sam problem co ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 13:59, Ziggy napisał:

Kurczę, umie często występuje tak błąd w grze, że jeżeli blisko mnie wybucha bomba czy
coś pierdykknie to zaczyna mi obraz skakać co utrudnia rozgrywkę. Ma ktoś ten sam problem
co ja?

Singiel czy multi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 14:01, Numenpl napisał:

> Kurczę, umie często występuje tak błąd w grze, że jeżeli blisko mnie wybucha bomba
czy
> coś pierdykknie to zaczyna mi obraz skakać co utrudnia rozgrywkę. Ma ktoś ten sam
problem
> co ja?
Singiel czy multi??

I w singlu i w multi wystepuje ten błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 11:25, Sareth napisał:

Mam pytanie. Ile gra kosztuje na PC?? [...]

To zależy gdzie. Ja kupiłem w empiku za 130 zł. W Tesco widziałem za ~105 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 21:35, Komintern83 napisał:

Fakt w mw2 jest tego mniej za to lagów jest pod dostatkiem. Jest 21 coraz więcej ludzi
pojawia się na IWnecie. Efekt jest taki że zaczyna to wszystko mulić.

Na takie lagersy to nawet w BFH i L4D się narzeka ;] Myślę jednak że to będzie jak z Aionem - postawią kolejne serwery, chętnych do grania wielu odejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 14:29, Mroczny_Joga napisał:

Wytłumaczy mi ktoś o co chodzi z tym usunieciem w MW2 serwerów dedykowanych jakie to
niesie konsekwencje ?:D

patrz strona 71 tam napisałem część problemów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 15:43, Koxman napisał:

Da się zainstalować nie przez steam?

Jeżeli jaka kolwiek gra ma coś wspólnego ze steamem to inaczej niż przez niego nie da się jej zainstalować. Oczywiście piraci bywają bardzo pomysłowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 15:47, Komintern83 napisał:

> Da się zainstalować nie przez steam?
Jeżeli jaka kolwiek gra ma coś wspólnego ze steamem to inaczej niż przez niego nie da
się jej zainstalować. Oczywiście piraci bywają bardzo pomysłowi...


Z tego co mi wiadomo że za pośrednictwem jednego z programów można już pograć w multi na piratach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 16:04, Kraju napisał:

> > Da się zainstalować nie przez steam?
> Jeżeli jaka kolwiek gra ma coś wspólnego ze steamem to inaczej niż przez niego nie
da
> się jej zainstalować. Oczywiście piraci bywają bardzo pomysłowi...

Z tego co mi wiadomo że za pośrednictwem jednego z programów można już pograć w multi
na piratach.


Niestety MW2 kupiło 5 mln ludzi ;( . 5 mln pocałowały IW w tyłek za to że Ci wykastrowali wspaniałą gre. Ten burak bowling teraz będzie wydawał DLC. Pozostaje mieć nadzieje że DLC też im się uda spiracić i że IW straci chociaż część zysków. Na co mam ogromną nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 16:12, Komintern83 napisał:

Niestety MW2 kupiło 5 mln ludzi ;( . 5 mln pocałowały IW w tyłek za to że Ci wykastrowali
wspaniałą gre. Ten burak bowling teraz będzie wydawał DLC. Pozostaje mieć nadzieje że
DLC też im się uda spiracić i że IW straci chociaż część zysków. Na co mam ogromną nadzieje.


Sprzedali 7 mln pudełek. Wiadomo że gra ta będzie popularna na konsolę i się sprzeda naprawdę dobrze. Z tych 7 milionów jedynie 12% to sprzedać PC-towa na całym świecie (!), co daje nam jedynie 840 000 pudełek (!!), co jest wynikiem takim sobie. Chociaż gra miała premierę nie tak dawno, więc zobaczymy jak to wszystko wyjdzie. Ale na PC, raczej mniej egzemplarzy się sprzeda niż CoD-a 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować