Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 10.02.2010 o 21:39, Pernia napisał:

Zasieg airstrike''a pol mapki, gz ;]

Stealth ma ogromny zasięg. ;] Ja ze śmiesznych sytuacji to np. udało mi się zaliczyć head''a pociskiem z Predatora. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Outlander

czy, jeśli bym powiedzmy chciał grać z Intervention, musze coś zmieniać w moim ''buildzie" ? :D
(czyli FMJ, Padlina, Zimny, Pewne Celowanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 21:30, Lisun napisał:

Do "gay wepów" się zgodzę - i nie wiem jakim cudem, według jednego z kolesi z którym
grałem "akimbo glocki są dozwolone na ligach" - chyba, że kłamał.

Na ESL jedyne dozwolone sidearmy to pistole, a dodatki Red Dot i tłumik. Ja nie wiem jak będę grał bez Raffici:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 22:04, Ishimura napisał:

Outlander

czy, jeśli bym powiedzmy chciał grać z Intervention, musze coś zmieniać w moim ''buildzie"
? :D
(czyli FMJ, Padlina, Zimny, Pewne Celowanie)

FMJ do kosza bo sie nie przydaje, chociaz masz wolne jedno uleposzenie broni wiec moze byc. 1 Perk jaki chcesz, drugi moc obalająca, trzeci pewne celowanie. i jedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 22:04, Ishimura napisał:

Outlander

czy, jeśli bym powiedzmy chciał grać z Intervention, musze coś zmieniać w moim ''buildzie"
? :D
(czyli FMJ, Padlina, Zimny, Pewne Celowanie)


Jak już Ci kiedyś pisałem :P
"Jeśli pytasz o zestawy snajperskie to już mówię.
Snajper klasyczny:
-Intervention
-PP2000 (najlepszy sidearm dla snajpera jak dla mnie, najbardziej uniwersalny)
-Kieszonkowiec PRO (szybsze celowanie jest super skuteczne i potrzebne - nawet nie należy kampić, tylko szybko się poruszać i robić Quick Scopy)
-Moc Obalająca
-Pewne Celowanie, koniecznie PRO
Wyposażenie: Claymore, desant taktyczny"

Padlina nie jest w ogóle potrzebna z tej racji, że ammo jest dość dużo, a 90% strzałów to one shot, one kill, więc ammo nie brakuje zwykle. Moc Obalająca by mieć pewność by przeciwnik padł za pierwszym strzałem. Pewne Celowanie dla dłuższego wstrzymania oddechu i konfortowego ostrzału z PP2000 z biodra :)
Do Intervention można dać FMJ bo nie widzę nic bardziej przydatnego. Do PP2000 warto odblokować większe magazynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Dnia 10.02.2010 o 22:14, Outlander-pro napisał:

Do Intervention można dać FMJ bo nie widzę nic bardziej przydatnego. Do PP2000 warto
odblokować większe magazynki :)


FMJ się nie opłaca. Bawie się troszkę klasycznym snajperem i powiem że jak narazie na 200 ubitych tylko 5 zaliczyło mi do wyzwania z FMJ.
Z intervention na ogół każdy strzał jest wymierzony i przemyślany więc nikt nie strzela z niego przez ściany.
Z dodatków to korzystam z termowizji - przydaje się choć nie każdy lubi ale jeżeli ktoś jest ogarnięty to poradzi sobie również z zimnokrwistymi
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 09:40, Zand79 napisał:

FMJ się nie opłaca. Bawie się troszkę klasycznym snajperem i powiem że jak narazie na
200 ubitych tylko 5 zaliczyło mi do wyzwania z FMJ.
Z intervention na ogół każdy strzał jest wymierzony i przemyślany więc nikt nie strzela
z niego przez ściany.
Z dodatków to korzystam z termowizji - przydaje się choć nie każdy lubi


Cóż, ja termowizji nie lubię, dużo więcej widzę przez standartową lunetę. A jako że równie dobrze mógłbym grać Intervention bez jakiegokolwiek dodatku, to gram z FMJ, bo czasem kogoś przez ścianę zabiję. No i czasem gram z ACOG, ale reszta dodatków jest raczej bezużyteczna (dla mnie) więc FMJ uważam za najlepszy wybór.
Co do przemyślanych strzałów i że nikt nie wali przez ścianę: często na Derailu jak ludzie wbijają do środkowego domku i wyglądają przez okna a potem się chowają - tam zaliczyłem mnóstwo killi przez ścianę.

@Ishimura
ACOG jest fajny jeśli walczysz na bliższe odegłości, działa świetnie na małych mapkach typu Terminal lub Skidrow. ACOG ma mniejsze przybliżenie, no i celownik się kiwa, nie da się go ustabilizować, ale to aż tak nie przeszkadza. Mimo iż ACOG raczej nadaje się na średnie odległości to również z powodzeniem zdejmowałem ludzi na Wastelandzie, bądź na Highrise (jak się człowiek ulokuje na dachu to jest nie do ruszenia prawie :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 15:41, POZDRO-Grizzly napisał:

Od czego jest skrót ADS ?


Aiming Down Sight - czyli celowanie za pomocą standardowych przyrządów celowniczych broni ( muszka i szczerbinka ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej wczoraj pobrałem patch do mw2 automatycznie ze steama i mam problem z polska wersja ponieważ napisy są po angielsku, i tu nasuwa sie pytanie co z tym zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 17:28, FeniksX21 napisał:

hej wczoraj pobrałem patch do mw2 automatycznie ze steama i mam problem z polska wersja
ponieważ napisy są po angielsku, i tu nasuwa sie pytanie co z tym zrobić ?


problem z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie spoiler dla tych, którzy nie ukończyli gry. Oglądałem na YT fragment, gdy

Spoiler

Shepherd zdradza i zabija nas oraz Ghosta. Wcześniej pyta Ghosta, czy ten ma MPD

. I teraz pytanie, od czego jest ten skrót? Na Wikipedii znalazłem, że MPD to jakaś polska mina przeciwdesantowa, ale nie jestem pewny, czy o to chodziło ;-) Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 18:51, Gumisiek2 napisał:

Będzie spoiler dla tych, którzy nie ukończyli gry. Oglądałem na YT fragment, gdy

Spoiler

Shepherd
zdradza i zabija nas oraz Ghosta. Wcześniej pyta Ghosta, czy ten ma MPD

. I teraz
pytanie, od czego jest ten skrót? Na Wikipedii znalazłem, że MPD to jakaś polska mina
przeciwdesantowa, ale nie jestem pewny, czy o to chodziło ;-) Z góry dzięki za odpowiedź.

Ten MPD to chyba był zewnętrzny dysk twardy, przynajmniej takie odniosłem wrażenie.:] A już na pewno nie była to polska mina przeciwdesantowa.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam problem, w niedzielę kupiłem coda i go zainstalowałem, jednak jedyne co się wgrało to steam i biblioteka c++ rzadnej instalacji gry, nic. Zaktualizowałem ją całą z neta i chodziła jednak teraz znowu się aktualizuje,,, help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, mam problem z operacjami specjalnymi. Do zebrania wszystkich gwiazdek brakuje mi tylko 7 gwiazdek. 4 z nich to kwestia czasu, ale z 3 ostatnimi mam problem, bo dostaje się je za tą misję snajperską w czernobylu. Gdy chcę włączyć tą misję gra mi się wyłącza i wyskakuje okno bez treści o nazwie "BUG"... Proszę pomóżcie, bo strasznie chciał bym mieć 69 gwiazd.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zdecydowałem się na kupno xbox''a 360 (mój komputer już nie śmignie dobrze nawet na średnich detalach najnowszych produkcji). Pożyczyłem od znajomego MW2 (oczywiscie mam tez swoja kopie na PC). Co zauwazylem ciekawego, to to z jaką łatwością można celować ze snajperki na konsoli. Jest ogromna przewaga w celowaniu snajperką na konsoli w porównaniu z PC. Dlaczego? Bo o wiele, wiele łatwiej jest ustabilizować celownik. W dodatku, kiedy biegniemy wysatczy miec mniej więcej ustawiony celownik na środku (tak żeby przeciwnik który wyskoczy nam z na przeciwka znajdowal się na celowniku). I szybkie przymierzenie i strzał - tzw. quick scope. Już wiem skąd się wzięły na konsoli szczękoopadogenne snajperskie montaże z mw2 (wszelakie quick scope''y, no scope''y). Na klawiaturze i myszce cos takiego jest sporo trudniej osiągnąć. Może tylko mi się tak wydaje, ale quick scope''y o wiele lepiej wchodzą mi na padzie niż na klawiaturze i myszce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować