Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Zamawiając przez internet, w pre-orderach będzie można dużo oszczędzić, bo np. w sklepie na Gol-u można już zamawiać za 120zł. Ale jeśli będziemy chcieli kupić po premierze np. w empiku to może nas sporo wynieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 10:34, kedzior141 napisał:

Zamawiając przez internet, w pre-orderach będzie można dużo oszczędzić, bo np. w sklepie
na Gol-u można już zamawiać za 120zł. Ale jeśli będziemy chcieli kupić po premierze np.
w empiku to może nas sporo wynieść.


Wg Ultimy cena sugerowana to 129,90zł więc 10zł to dużo? Stawiam, że w media markcie albo saturnie będzie przez kilka dni za 99zł a w empiku to wiadomo bo oni mają ceny sugerowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 10:34, kedzior141 napisał:

\..\Ale jeśli będziemy chcieli kupić po premierze np.
w empiku to może nas sporo wynieść.


W Empiku zawsze gry są najdroższe (nie licząc okazjonalnych promocji) i kupowanie gier w tym sklepie to dla mnie ostateczność. Tego typu rzeczy zawsze lepiej kupować w Media Markcie czy Satrurnie, bo tam przeważnie można trochę zaoszczędzić. Choć muszę przyznać, że Empik mnie teraz zaskoczył z CoD: World at War za bodajże 79zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 10:43, dave03 napisał:

> (...)Choć muszę przyznać,
że Empik mnie teraz zaskoczył z CoD: World at War za bodajże 79zł.


Jakaś promocja jest. Ja słyszałem, że cena sugerowana to 159zł... Ale jeśli 129zł to tylko lepiej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 16:13, Melchah napisał:

Jak ktoś wyżej napisał LEM i tak nie wydałby kolekcjonerki. To przykład wydawcy (czy
dystrybutora, jak wolą siebie nazywać), który idzie po linii najmniejszego oporu i nie
cacka się z klientelą. Poprzednie wydania CoDa nie grzeszyły poziomem wydania, a było
wręcz coraz gorzej, bo CoD4 to nie dość, że płytka + absolutnie minimalistyczna instrukcja,
to jeszcze ta licha broszurka ma dokumentnie spieprzony skład czyli rozjechany tekst
licencji. Amatorszczyzna pełną gębą (no, chyba, że tylko mi się taki felerny egzemplarz
trafił, w co wątpię).

Dlatego też nie spodziewałem się kolekcjonerki od tego wydawcy/dystrybutora. Natomiast
fakt, że zagraniczny wydawca olał PeCeciarzy i że nie będzie można skołować takiej kolekcjonerki
nawet za granicą już trochę boli. Nie zbieram kolekcjonerek, mam ledwie trzy na półce,
ale jako fan serii byłbym mocno zainteresowany kupnem takowej w przypadku nowego CoDa.
Zresztą dziwiłem się, dlaczego do tej pory nie zdecydowali się na taki krok. A kiedy
się zdecydowali to olali macierzystą platformę :).


Dziwne bo ja mam zwykłą edycję CoD 4 (nie Game of the Year) i nie mam rozjechanego tekstu licencji ale i tak wydanie tej gry jest beznadziejne a taka gra zasługuje na lepsze wydanie ;0.Ale chyba w przypadku Modern Warfare 2 się to zmieni ponieważ właśnie wczoraj napisałem do firmy LEM z pytaniem czy dadzą obydwie wersje kolekcjonerskie tej gry do Polski (w wersji na X360) i dzisiaj przyszła odpowiedź potwierdzająca że tak, obydwie wersje (czyli Prestige i Hardened) będą w Polsce :D.Ja już zbieram kasę :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A cena tej gry ciągle rośnie.
http://www.amazon.com/Call-Duty-Modern-Warfare-2-Pc/dp/B00269QLJ2/ref=sr_1_6?ie=UTF8&qid=1250599514&sr=8-6

Cena MW2 (wersja PC) w USA w chwili obecnej wynosi "tylko" 59,99 $ (175zł)

"Bobiemu" się nieźle pop....ierniczyło w główce.

Edit. A w Europie gierka powoli drożeje w sklepach do kwoty równej 60 euro (250zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 21:00, Growin napisał:

A cena tej gry ciągle rośnie.
http://www.amazon.com/Call-Duty-Modern-Warfare-2-Pc/dp/B00269QLJ2/ref=sr_1_6?ie=UTF8&qid=1250599514&sr=8-6

Cena MW2 (wersja PC) w USA w chwili obecnej wynosi "tylko" 59,99 $ (175zł)

"Bobiemu" się nieźle pop....ierniczyło w główce.


No to nieźle :( Mam nadzieję, że na premierówkę nie będę musiał wydawać więcej niż 150 zł. Ciekawe ile będzie chciał sklep gram.pl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena rośnie, brak kolekcjonerek na PC, brak bety na multi ... co to ma być? Na początku standardowo byłem strasznie napalony, ale teraz to sam nie wiem co myśleć :|.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 21:15, dante1007 napisał:

Fotki z MP. Warto zobaczyc.


Szlag... heli i air strikes. Chyba podziękuję już za to. No chyba, ze naprawią tego heli i airstrike, naloty zabijające przez scian i sufity, helikoptery widzące ludzi przez dziurkę od klucza.

Ale tak ogólnie, to IMO napieprzyli tych statystyk, mnie wystarcza to co jest teraz w jedynce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 21:57, Markush napisał:

> Fotki z MP. Warto zobaczyc.

Szlag... heli i air strikes. Chyba podziękuję już za to. No chyba, ze naprawią tego heli
i airstrike, naloty zabijające przez scian i sufity, helikoptery widzące ludzi przez
dziurkę od klucza.

Teraz, kiedy gracze mogą zostać strzelcem pokładowym z bombowca, Heli i Airstrike to pikuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2009 o 00:12, Darkstar181 napisał:

Teraz, kiedy gracze mogą zostać strzelcem pokładowym z bombowca, Heli i Airstrike to
pikuś.


aaa no tak, w jakimś gameplayu właśnie ktoś jakby patrzył z "oczu" helikoptera, ale myślałem, że to tak tylko. A no jeśli tak to będzie fajniej, dużo fajniej. I to tłumaczy dlaczego ten koleś na tych screenach tak mało ma killi z helikopterka. A z resztą co ja się będę helikopterami martwił, będzie AT-4, a we Frontlines, byłem bardzo dobrym zestrzeliwaczem helikopterów i odrzutowców. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować