Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2009 o 22:15, Darkstar181 napisał:

Krótko mówiąc nie wzorują się na World at War. I bardzo dobrze. Multi kiepski, a kampania
za krótka.


Nie wspominając już o wykonaniu tej kampanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MW było przynajmniej 2 razy dłuższe od WaW. W MW grało mi się bardzo przyjemnie - sam klimat, to coś co pokochałem, teraz z płaczem wracam do gier poświęconym II wojnie światowej. World at war zajął mi 2 dni, na multi nigdy nie próbowałem, a MW mam zainstalowany w kompie chyba już rok ; ) Jak mam czas to zawsze, przejdę sobie ten bonusowy level

Spoiler

w samolocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh. Szkoda, że tak gra nigdy na pubach nie wygląda... :) Piękny teamwork, no i co to za owner grał to nie mam pytań, kosił jednego po drugim.
Gra must have. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 22:29, Adeq napisał:

Już czekam na coś w stylu pama albo promoda.. :P


Ja obstawiam że pierwszy mod tego typu powstanie po jakiś dwóch miechach góra od wydania gry. I wtedy właśnie powstanie liga MW2 na CB, LC przejdzie na MW2, Allegra to samo. Ogólnie cała światowa scena CoD 4 przejdzie na MW2. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwrócił ktoś uwagę na to, że broń którą widać pod koniec, ma założony jednocześnie tłumik i kolimator? Ekstra, tego mi brakowało w jedynce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 22:37, Kreeg napisał:

Zwrócił ktoś uwagę na to, że broń którą widać pod koniec, ma założony jednocześnie tłumik
i kolimator? Ekstra, tego mi brakowało w jedynce :)


Dla mnie to już jest wogóle przesada. Ale zobacyzmy jak to wyjdzie w praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, obejrzałem dokładnie nowy gameplay z multi. Napaliłem się :P Dużo to zmian, od oczywistych jak mapy i ich klimat jak i bronie, co mnie bardzo cieszy, bo te z pierwszego MW już mnie lekko nudzą. Pytanie tylko ile będzie broni (nowych i starych). Trochę nie podoba mi się nowy interfejs, zbyt kolorowy. Tarcza - bardzo fajna rzecz, jak widac można z nią robic niezłe akcje, ale chciałbym zobaczyc jak się jej używa podczas grania. XP - nie wiem czy taki tryb był, czy na stałe zrobiono, że miast 10 xp za zabicie niemilca, dostajemy 50 xp. Graficznie żadnych zmian nie widzę, ale to może i lepiej, bo CoD 5 na max detalach zaczynał mi się dusic. Jak zauważył Kreeg, można będzie można założyc więcej dodatków do broni. W tym miejscu może byc kilka rozwiązań. Każdy może od tak założyc dwa dodatki, lub będzie specjalny do tego perk. Ew. takowy będzie dawał możliwośc do założenia wszystkich możliwych dodatków (będziemy mieli wtedy brań jak w Crysis: kolimator/luneta, granatnik, laser i tłumik :P). Jestem otwarty na to rozwiązanie, bo mam 100% zaufania dla panów z IW. No i rzucanie nożem ^^ Chciałbym jeszcze zobaczyc strzelania z dwóch broni, choc i tak traktuję to jako ciekawostkę i kolejne wyzwanie do odblokowania; wolę jednak precyzyjnie z jednej broni fragowac. Tyle ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Pytanie tylko ile będzie broni (nowych i starych).
Nie będzie w ogóle dawnych broni. Zostaną one zastąpione nowymi, ilość taka sama.
>XP -

Dnia 02.09.2009 o 00:47, MaccCry napisał:

nie wiem czy taki tryb był, czy na stałe zrobiono, że miast 10 xp za zabicie niemilca,
dostajemy 50 xp.

Oczywiście że był. Między innymi znajdź i zniszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2009 o 16:42, Darkstar181 napisał:

>Pytanie tylko ile będzie broni (nowych i starych).
Nie będzie w ogóle dawnych broni. Zostaną one zastąpione nowymi, ilość taka sama.


Kłamstwo. To była plotka, dawno temu zdementowana. Będzie chociażby kałach, czy P90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście, że na tym filmiku mimo, że jest interfejs jak z normala to ginie się jak na hardcorze? Znaczy sorry, zauważyliście na pewno ale muszę przyznać że mi się to podoba, nie wiem jak wam ale mi normal w ogóle nie odpowiada w CoDzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O.o

Ładna cena, nie ma co. Ciekaw jestem, ile w Polsce się sprzeda egzemplarzy... ;)

Spoiler

Pięćsetny!!!!!111oneone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować