Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Full Killstreak list

3 - UAV
4 - Care Package
4 - Counter UAV
5 - Sentry Gun
5 - Predator Missle
6 - Precision Airstrike
7 - Harrier Strike
7 - Attack Helicopter
8 - Emergency Airdrop
9 - Pave Low
9 - Stealth Bomber
11 - Chopper Gunner
11 - AC-130
15 - EMP
25 - Tactical Nuke

Ja nadal nie mogę pojąć po co cos takiego jest? Już heli w MW mnie wkurzał a tu zamiast go wywalić dowalili nuka X.X jak kumpel snuł takie przypuszczenia po premierze Modern Warfare [że następnym razem dadzą atomówę] to go wyśmiałem. Chyba czas go przeprosić...

Zamiast MW2 lepiej zainwestuję w nowego BFa, myślałem o kupnie BF2 ale raz że łącze miałem po premierze gry słabe, dwa że teraz ludzie za dużo po odblokowali i newbie może mieć nieciekawe życie w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Ile razy zdarzyło Ci się nabić killstreak''a 25+?
Bo mi może ze dwa razy w ciągu przegranych kilkuset godzin.
Fakt, to może specyfika serwera na jakim gram, ale mimo wszystko nabicie 25 fragów to nie lada wyczyn.
Muszę to zobaczyć w akcji, tego nuke''a.
Koniecznie na żywo.
Może spoilera byś zarzucił?
Pomimo całej tej boycott akcji jest duże prawdopodobieństwo, że skuszę się na MW2.
Ten preorder z kubkiem tak na mnie patrzył w Empiku ostatnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2009 o 14:19, Damianuss1 napisał:

Będzie w czym wybierać widzę, ale co z kolimatorami, tłumikami, gl, lunetami itd?


Będą.
Dużo.
Więcej.
Lepiej.
Bardziej zajebiście.
No i będzie

Spoiler

bling - pozwala zainstalować dwa dodatki do primary weapon''a


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i bez sensu, po co to komu? Może niech wszystkich kickuje prócz tego który nabił kill streak''a 25 ^^ Swoją drogą, ostatnio zobaczyłem to intro z MW2 to aż łezka w oku. Gdy usłyszałem te głosy, szkoda naprawdę że ten SP będzie tak krótki. W poprzedniej części strasznie go ceniłem i liczyłem że w następnej odsłonie będzie trwać o wiele dłużej. No i warto też wspomnieć o kompozycji jakiej stworzył Hans Zimmer, coś niesamowitego. Normalnie niech wydadzą MW2 Soundtrack, pierwszy utwór jaki usłyszałem HZ w MW2 i coś niesamowitego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko zastanawia jedna rzecz w tych KS, czy to bedzie tak wygladac ze bedziemy musieli sie co fraga chowac i wciskac 6 zeby uzyc killstreaka bo inaczej nam przepadnie
Chyba ze to jakos rozwiążą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2009 o 15:15, Shego napisał:

Mnie tylko zastanawia jedna rzecz w tych KS, czy to bedzie tak wygladac ze bedziemy musieli
sie co fraga chowac i wciskac 6 zeby uzyc killstreaka bo inaczej nam przepadnie
Chyba ze to jakos rozwiążą


Pewnie zostawią jak w poprzedniej części, no chyba że o zmianie w tym względzie już coś powiedzieli, o czym nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2009 o 15:26, SpecShadow napisał:

> Mnie tylko zastanawia jedna rzecz w tych KS, czy to bedzie tak wygladac ze bedziemy
musieli
> sie co fraga chowac i wciskac 6 zeby uzyc killstreaka bo inaczej nam przepadnie

> Chyba ze to jakos rozwiążą

Pewnie zostawią jak w poprzedniej części, no chyba że o zmianie w tym względzie już coś
powiedzieli, o czym nie wiem?

To głupio bo jak widac killstreaki sa co jednego fraga czyli albo trzeba bedzie sie chowac po zdobyciu kazdego fraga albo sie przegapi KSy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeciez mozna miec ustawione tylko 3 z 15 killstreakow.. jezeli ustawisz..

Spoiler

UAV,Care Package,Predator missle

to bedziesz musial sie ukrywac, gdyz te KS wymagaja
Spoiler

3,4,5

zabic... jesli ustawisz np:
Spoiler

Sentry Gun, Pave Low, i atomowke

to wtedy nie bedziesz musial kampic z KS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 20:16, NecroVisioneR napisał:

Witam-przymierzam się do kupna MW 2 ale mam pytanie czy w multi nabija się lvl czy gra
sie tak aby pograć?Sorry moze za banalne pytanei ale nigdy w multi CoD nie grałem

Całość jest "rpg-like" - nabijasz lvl. W Codzie 4 było ich 55 - ile jest teraz? Nie wiem ;) Całość nabijasz za zwykłe fragowanie, albo za różne challenge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...czyli różne wyzwania, w stylu nabij xx headshotów z danej broni, wygraj x meczy danego typu itd itd.
Widziałem już multi na YouTube, na XBL... dzieci z mikrofonem, szybki matchmaking, zero recoila... kiszka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować