Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 15.11.2009 o 11:36, Outlander-pro napisał:

Heh, z tym IWnetem miało być wszystko łatwe i przyjemne, a tu wyskoczyli z jakimś NATem.
Mam to "Ograniczone" i od wczoraj mam wrażenie, że dość długo wyszukuje lobby itp. No
cóż.


13 wyszła aktualizacja, która miała poprawić matchmaking, widać tobie zaszkodziła.

3 możliwości NAT:

Open - You will get into games more quickly, have better matchmaking, and host migration will succeed more often.
Moderate - Matchmaking will go more slowly, you''ll get into less games, and host migration will be harder.
Strict - You''ll get into less games, matchmaking might take a long time, and you will fail to migrate to a new host more often.

Spróbuj skonfigurować Antywirusa tak aby akceptował prośby gry o umożliwienia portów, połączeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.11.2009 o 13:47, ts04 napisał:

Spróbuj skonfigurować Antywirusa tak aby akceptował prośby gry o umożliwienia portów,
połączeń.


Jak skonfigurowac? Jakby co to ja mam Nortona 360.

EDIT:
I jak ja mam ,, ograniczony" to mogę grać z kolegami którzy mają ,, otwarty"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 13:50, mr_chief napisał:

I jak ja mam ,, ograniczony" to mogę grać z kolegami którzy mają ,, otwarty"?


Tak, przynajmniej tak powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie: jak zmienić partycje na jakiej zainstalowana ma być gra, bo takiej opcji nie widzę, a nie chce mi się czyścić 16GB na dysku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 14:12, cichy10 napisał:

Mam takie pytanie: jak zmienić partycje na jakiej zainstalowana ma być gra, bo takiej
opcji nie widzę, a nie chce mi się czyścić 16GB na dysku?


Musisz usunąć Steama i zainstalować go na innej partycji. Gra instaluje się automatycznie w folderze Steama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 13:50, mr_chief napisał:

Jak skonfigurowac? Jakby co to ja mam Nortona 360.


Nie wiem, to co znalazłem na stronie symantec to wiem że musisz coś zrobić w dziale Ustawienia związanego z (inteligentą zaporą, zaporą osobistą) nie mam żadnych screenów tej opcji więc nie wiem co tam się znajduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.11.2009 o 13:47, ts04 napisał:

Spróbuj skonfigurować Antywirusa tak aby akceptował prośby gry o umożliwienia portów,
połączeń.


Eh, niestety nie jestem aż tak obeznany z tymi rzeczami by w tym grzebać. Mam Avasta jak coś.

A tak poza tym to dziś dobiłem do 69 gwiazdek w Spec Ops ;) Jedna misja z Kolosami była trudna, ale w końcu się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.11.2009 o 14:19, Outlander-pro napisał:

Eh, niestety nie jestem aż tak obeznany z tymi rzeczami by w tym grzebać. Mam Avasta
jak coś.


W Avast to coś będzie chyba w osłonie sieciowej.

Dnia 15.11.2009 o 14:19, Outlander-pro napisał:

A tak poza tym to dziś dobiłem do 69 gwiazdek w Spec Ops ;) Jedna misja z Kolosami była
trudna, ale w końcu się udało.


Może dodaj mnie na steam, dane w podpisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie skonczylem MW 2 i musze powiedziec ze gierka jest konkretna ;) Nie powiem ze dawno nic mnie tak nie trzymalo w napieciu bo rowniez niedawno skonczylem Uncharted 2 na PS3 ktory moim zdaniem byl ciutke lepsza grą ale nie watpie ze walka o miano gry roku bedzie miedzy tymi dwoma gierkami niezwykle zacieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile trwa kampania w singlu? 5-6 h? (Jeżeli tak będzie, to sprzedaję swój egzemplarz...)

Poza tym instalacja przez Steam to masakra. Czy Valve musi pisać aplikację, która dwukrotnie wydłuża czas instalacji z płyty? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 15:04, EverettMcGill napisał:

Ile trwa kampania w singlu? 5-6 h? (Jeżeli tak będzie, to sprzedaję swój egzemplarz...)

W 6h i ileś tam min udało mi się ukończyć kampanię na poziomie normal.

Dnia 15.11.2009 o 15:04, EverettMcGill napisał:

Poza tym instalacja przez Steam to masakra. Czy Valve musi pisać aplikację, która dwukrotnie
wydłuża czas instalacji z płyty? ;P

Nie wiem skąd Wy macie tą instalację przez Steama. 2 razy już grę instalowałem i normalnie z płytki wszystko szło bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 15:55, Damianuss1 napisał:

> Ja przeszedłem w 4,5h.
Biegnąc cały czas przed siebie aby tylko dobiec?


Głównie, ale nie zawsze.

PS: Jakoś nie za bardzo skupiłem się na kampanii, bo do multi strasznie ciągnęło. Jak będę miał więcej czasu, to przejdę jeszcze raz, na spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 15:55, Damianuss1 napisał:

> Ja przeszedłem w 4,5h.
Biegnąc cały czas przed siebie aby tylko dobiec?


A co innego miał robić? Szukać questów pobocznych, rozmawiać z npcami i rozwijać crafting? ;P
Jeden będzie zza osłony zabijał respawnujących się wrogów a innych będzie napierał na przeciwnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 15:55, Damianuss1 napisał:

> Ja przeszedłem w 4,5h.
Biegnąc cały czas przed siebie aby tylko dobiec?


Ja też przeszedłem kampanię w około 4 godziny, na normalu, i wcale się nie spieszyłem. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 16:03, Assasin93 napisał:

> > Ja przeszedłem w 4,5h.
> Biegnąc cały czas przed siebie aby tylko dobiec?

Ja też przeszedłem kampanię w około 4 godziny, na normalu, i wcale się nie spieszyłem.
:]


Ja przeszedłem w około pięć godzin na normalu nie śpieszyłem się a niekiedy podziwiałem grafikę :)
na przykład na początku patrzałem co robią ludzie a grałem od 21:00 do 2 rano oczywiście wtedy zaraz przeskoczyłem na multi no i spędziłem tam kolejne 4 godziny było to w dzień premiery a ludzi i taki nie brakowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować