Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 15.11.2009 o 01:19, mistshoo napisał:

Hmm zrestartowałem i jest otwarte, tylko jak w to z kimś zagrać online? Trzeba zaprosić
drugiego gracza z friend listy, czy można jakoś wyszukać ogółem kogoś?


Co zrestartowales?
Ja jeszcze szukałem wiec się w tamten link nie zdążyłem zaglebic i chyba nie będzie po co, jak Tobie się udało.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie czekam na odblokowanie m16, ze statsow wydaje sie byc

Dnia 15.11.2009 o 01:11, Radovan napisał:

miazdzaca bronia.


EE m16A4 to crap nie ma co 3 strzałowiec tylko ACR wymiata jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 01:23, mr_chief napisał:

> Hmm zrestartowałem i jest otwarte, tylko jak w to z kimś zagrać online? Trzeba zaprosić

> drugiego gracza z friend listy, czy można jakoś wyszukać ogółem kogoś?

Co zrestartowales?
Ja jeszcze szukałem wiec się w tamten link nie zdążyłem zaglebic i chyba nie będzie po
co, jak Tobie się udało.:)


Trzeba dodać że ja nie mam Liveboxa, normalnie grę zresetowałem :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie waham się pomiędzy SCAR''em + laser + powiększone magazynki i drugim SCAR''em, tyle że z FMJ i bez lasera. Do tego standardowo - moc obalająca i pewne celowanie ( obie umiejętności na poziomie PRO ).
Jeśli o mnie chodzi, to chcę szybko dojść do tego 70 lvl''a, aby odblokować AK. Wtedy przejdę na S&D i dopiero zacznie się zabawa. Póki co latam na Sztab i TDM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja do tej pory używałem Scara i PP2200, aż do czasu gdy odkryłem FAL''a który jest genialny (G3 tej części) i tej szybkostrzelnej maszynowej strzelby. Świetne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 23:38, noobie napisał:

Dobra, troche już minęło od premiery, a więc pytanie.., Jak w końcu z tym multi na PC?
Czekam na opinie od więcej niż 2 forumowiczów :)


Trochę spóźniona odpowiedź, ale co tam. :P
Wczoraj miałem dwugodzinną sesję z multiplayerem. Powiem, że grało mi się naprawdę dobrze (nie licząc tego, że lamiłem, ale to pewnie ze zmęczenia - grałem od 23 do 1 :F), a poważniejsze lagi - które uniemożliwiły mi trafienie przeciwnika - trafił się bodaj dwa razy. Jak dotąd nie próbowałem trybu co-op. Dodam, że cały czas miałem NAT: Ograniczony, ale albo to jakiś pic, albo [chwalenie on]net 6mb[/chwalenie off] to nadrabiał. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z was takie coś, że średnio co 20 min wyrzuca was z gry??
Raz pisało, że to błąd krytyczny(coś tam z Directx-em), czasami słychać tylko zatrzymanie się dźwięku i wyczuca z gry bez rzadnego błędu.
Na to pierwsze już instaluję nowe sterowniki, ale wątpię zeby to coś wiele dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, z tym IWnetem miało być wszystko łatwe i przyjemne, a tu wyskoczyli z jakimś NATem. Mam to "Ograniczone" i od wczoraj mam wrażenie, że dość długo wyszukuje lobby itp. No cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę odpowiedzi co namniej 2 osób KTÓRE grały ,a nie co gadają,że nie grały i mają najwięcej do powiedzenia...
Czy macie lagi?Jaki jest najwyższy lvl?Czy są jakieś "szutczki",że jak ktoś cię owni to pózniej "pożałuje"...? Bo Ja o tym czytałem w CD-A...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 11:56, Bartex69 napisał:

Chcę odpowiedzi co namniej 2 osób KTÓRE grały ,a nie co gadają,że nie grały i mają najwięcej
do powiedzenia...
Czy macie lagi?Jaki jest najwyższy lvl?Czy są jakieś "szutczki",że jak ktoś cię owni
to pózniej "pożałuje"...? Bo Ja o tym czytałem w CD-A...


Grałem, gram i będę pewnie jeszcze pewnie długo grał. Mam neostrade 2mb i zero lagów. Z tego co wiem najwyższy lvl to 70. Jeśli zginiesz kilka razy pod rząd bez fragów to dostajesz chwilowy bonus do życia, możesz użyć broni przeciwnika, ostatniego bastionu lub kilku innych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 11:56, Bartex69 napisał:

Czy macie lagi?Jaki jest najwyższy lvl?Czy są jakieś "szutczki",że jak ktoś cię owni
to pózniej "pożałuje"...? Bo Ja o tym czytałem w CD-A...

Lagów nie mam żadnych od momentu premiery gry i pierwszego włączenia multi (UPC 15 Mb/s). Najwyższy to zdaje się 65 albo 70, nie jestem pewny. Sztuczki? Jedyne co przychodzi mi do głowy to "deathstrejk" - są 4 do wyboru z czego dwa dostępne są już na starcie (chyba). Naśladowca - przejmujesz ekwipunek przeciwnika kiedy sam zginiesz 4 razy nie zabijając nikogo, Środek przeciwbólowy - przez ileś tam sekund po tych 4 śmierciach masz znacznie powiększone zdrowie, Męczeństwo - granacik po śmierci (również 4), Finałowy bastion - znane z pierwszego MW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, przeglądam posty i zaczynam się martwić. Mam neostrade 1mb, da rade na tym pograć w mutli... Ewentualnie mam iplusa, i akurat w mojej okolicy mam szybkość 3,2mb/s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te lagi to jakieś brednie są ... Przy necie 1mb nie mam żadnych ; ).

Btw, ktoś mi powiedział, że jakiś perk daje możliwość przyczepienia kilku dodatków do broni, to prawda?

A, jeszcze jedno. Podczas singla i Special Opsów robię jakieś steamowe wyzwania, gdzie mogę je przejrzeć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 12:44, Marvious napisał:

Te lagi to jakieś brednie są ... Przy necie 1mb nie mam żadnych ; ).

Btw, ktoś mi powiedział, że jakiś perk daje możliwość przyczepienia kilku dodatków do
broni, to prawda?

Zawsze istnieje możliwość że lagi prędzej czy później będziesz miał więc się ciesz że na razie ich nie masz.

Jest perk co umożliwia 2 dodatki do bron podstawoweji wersja pro 2 do broni podręcznej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 11:56, Bartex69 napisał:

Chcę odpowiedzi co namniej 2 osób KTÓRE grały ,a nie co gadają,że nie grały i mają najwięcej
do powiedzenia...
Czy macie lagi?Jaki jest najwyższy lvl?Czy są jakieś "szutczki",że jak ktoś cię owni
to pózniej "pożałuje"...? Bo Ja o tym czytałem w CD-A...


Jest taki skill naśladowca, że możesz przejąc klasę tego co Cie zabije. Czyli możesz mieć broń 70 levelu- najwyższego. Z lagami się w ogóle nie spotkałem, gra się lepiej niż w MW1. Weź już tu nie pisz tylko leć do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto chętny żeby zagrać w Special Ops niech mnie doda na steamie: mborczynski

Bo jak widzę można grać tylko z przyjaciółmi online, albo samemu co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 12:44, Marvious napisał:

A, jeszcze jedno. Podczas singla i Special Opsów robię jakieś steamowe wyzwania, gdzie
mogę je przejrzeć ?


W zakładce Społeczność > Statystyki rozgrywek > Call of Duty: Modern Warfare 2 > Zobacz statystyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować