Zaloguj się, aby obserwować  
Mistrz_Magii

O nickach postów kilka

1025 postów w tym temacie

Patryk Mogilno
Patryk-Łatwe do odszyfrowania. To jest moje imie
Mogilno-I tu są schody:) Spotkałem sie nawet z tym że to moje nazwisko....ale nie to jest miasto w którym mieszkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nick wymyśliłem z 6,7 lat temu w kafejce internetowej, gdy tworzyłem pierwsze konto mailowe:P. Wymyślałem w pośpiechu i takie coś wyszło, od tamtego czasu używam właściwie tylko tego i nie zdażyło się jeszcze, żeby ktos juz taki miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 18:48, edsonpele napisał:

Panowie, chciałbym zauważyć, że dopisujecie się do tematu sprzed prawie 3 lat ;/

Tak. I możesz mi powiedzieć co w tym takiego dziwnego? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HELMOOT1 - od imienia pewnego grubego robala z "Dawno Temu w Trawie", odrobinę przeinaczony (dwa "o" zamiast "u" i cyfra 1) bo nie wszystkie fora mają wolny oryginał - Helmut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nick(o dziwo nie literówka :P) wziął się z połączenia ulubionej klasy -Alchemik/ Alchemist z przezwiskiem szkolnym Niki i tak fajnie pasowało Alchenik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metal-jestem

Ten nick mam tak na prawdę przez pomyłkę. Kiedy robiłem sobie konto na gram.pl jako pseudo wpisywałem "dasior"- moją prawdziwą ksywkę, wziętą od imienia Adam. Jak się okazało owy nick był już zajęty, więc się wkurzyłem i wpisałem dla jaj "Metal-jestem" (taki napis był na karykaturze mojego kolegi, narysowanej przez mojego brata). Jak się okazało, większość osób zaczęła mi zarzucać szpanowanie. No to macie całą historię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hageusz - Hagen z Gothica 2 :D. Jestem fanem Gothica, rok temu poznałem pewnego człowieka, którego nick też się kończy na "usz". Tak więc i ja swój przekształciłem, chociaż używam go tylko na gram.pl i jak się w grach podpisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W szkole mówią na mnie Toczek. Wzięło się to z tego, że podczas obozu integracyjnego w gimnazjum w trakcie wycieczki w góry podczas powrotu ujrzałem piękną polanę. Nie mogłem się oprzeć i dzielnie wymijając krowie placki potoczyłem się w dół. Jako, że jestem pokaźny, to samo nasunęło się skojarzenie do naszego strong mana Sławomira Toczka :P. Na Tochers to nie pamiętam już jak to przekręciłem :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MaTTi_94

MaTTi - Moje imię Mateusz no i czasem do mnie w szkole tak mówią
94- rocznik ;d

Ten nick zrobiłem sobie w 2005 roku. Żal dopiero wtedy dostałem neta i byłem pokemońcem xD. A teraz nie będę zmieniać konta bo to bezsens. Life is brutal :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza przygodówka - The Longest Journey (Najdłuższa Podróż) - Najlepsza przygodówka w którą kiedykolwiek grałem i która kiedykolwiek wyszła - Dwa światy - Stark i Arkadia - Arkad[ia] - Arkad + s (s dodane bo bez nie chciało mnie zarejestrować.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qetza.
Przerobiony i skrócony Quetzalcoatl. Mityczny Bóg ( w jakiejś religii nie pamiętam jakiej) pół ptak , pół człowiek, który stworzył ludzi i świat. I tak dalej i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pawciu - od mojego imienia - Paweł
45 - samo Pawciu było zajęte, więc wpisałem 45 i tak ta czterdziestka piątka ładnie wygląda razem z Pawciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Burczynski - nienawidzę tego nicka, no normalnie nienawidzę. To moje nazwisko. Myślałem że jak bedzie poważnie to bedzie dobrze. Zakładałem konto tylko po to by miec gdzie zarejestrowac WPLN. Dla formalności, wolę jak ktos mowi do mnie burczyn, albo burcz. ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Damianuss - na zdrowy rozum, to po prostu moje imię połączone z tą dziwną końcówką "uss". Właściwie to autorem tego nicka jest mój wujo. Dawno temu kiedy byłem jeszcze mały przypadkowo w jakiejś grze wpisał mi taki nick. Zapamiętałem go i teraz używam go praktycznie wszędzie. Na każdym forum, jako login do różnych gier, serwisów, sklepy internetowe itd. Czasami okazuje się, że o dziwo nazwa ta jest zajęta. Wtedy dodaję dodatkowo jakąś liczbę, najczęściej "1" czy dodatkowe "s". Właściwie to ten nick nie za bardzo mi się podoba, ale sęk w tym, że używając go tak często pamiętam go bardzo dobrze. Czasami jest on wyśmiewany ze względu na swoją końcówkę "anus" ... nie śmiać się! - w tym przypadku przez jedno "s", ale mylą się, bo przecież mój nick składa się 2x "s"... Gdybym skorzystał z jakiegoś innego nicka z pewnością zapomniałbym go szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Iverson7
Kazdy kto choc troche interesuje sie koszykowka powinien wiedziec ze chodzi o Allena Iversona-mojego koszykarskiego idola:).Uwielbiam kosza choc troszke wole pilke nozna ale nicki typu C.Ronaldo wydaly mi sie zbyt pospolite.A Iverson7 jest takie orginalne:).
Aha 7 dlatego bo urodzilem sie 7 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować