Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

"Glutki" trafią także do polskich sklepów

44 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2008 o 22:50, Zaitsev napisał:

> Soreczka za spam, ale autor skrina chyba jest lekkim nubem :P
> Po wyjściu z tej rury, wystarczy że przyczepimy te oka co są po boku do naszej konstrukcji.

> Wtedy zadziała jak balon!
Soreczka, ale to spojlerowanie...

Spoilowanie, a nie spoilerowanie! Co do screena to chyba miała być aluzja do 4chana.
btw Czy gra obsługuje wyraźnie 1280x1024?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest zjawiskowa. Warta jak dla mnie nawet ceny wyższej niż 50 zł. Przyjemna grafika, Świetna, klimatyczna muzyka, no i ten gameplay, który wystarczy do obdarzenia kilku dobrych pozycji, a nie tylko na jedną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę się do pozytywnych opinii o tym tytule - z nudów ostatnio zainstalowałem sobie demo na steamie - no i paszcza mi się rozjaśniła od uśmiechu jak małemu dziecku :-) , niestety 19,99USD przy obecnym kursie jest niezbyt atrakcyjna kwotą(no i 22% VAT)..
City ma u mnie plusa , no i będzie to drugi tytuł tej firmy na mojej półce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już tyle o tej grze słyszałem, że, nie zagrawszy w demo, kupię ją. :)
EDIT: Lub poczekam, aż będzie w CD-Action... To chyba bardzo prawdopodobne. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 07:38, byverter napisał:

> > Soreczka za spam, ale autor skrina chyba jest lekkim nubem :P
> > Po wyjściu z tej rury, wystarczy że przyczepimy te oka co są po boku do naszej
konstrukcji.
>
> > Wtedy zadziała jak balon!
> Soreczka, ale to spojlerowanie...
Spoilowanie, a nie spoilerowanie! Co do screena to chyba miała być aluzja do 4chana.
btw Czy gra obsługuje wyraźnie 1280x1024?

ten spoiler... chyba nigdy się nie naucze, że piszemy przez "i"...
4chan nie ma exclusive''a na ogólnointernetowe meme...
kumpel uruchomił nawet w rozdz. 1600+ wymagało to prostej edycji pliku tekstowego - powinni to poprawić w wersji pudełkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demo. Pierwsza reakcja: WTF?! Gdy już jednak połapałem się o co chodzi to stwierdziłem, że fajnie by było mieć pełną wersję. Niestety cena w dolarach odstraszała z lekka. Na szczęście City Interactive w porę przyszło z pomocą ;) Moim zdaniem gra to Must Have, tak więc grzecznie pomaszeruję do sklepu jak się tylko pojawi na półce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się, że jest to właśnie najbardziej wyczekiwany przeze mnie news od dobrego miesiąca. Ostatnio jednak moja desperacja sięgnęła szczytu i byłem gotowy wydać te 50 zł... Na szczęście oto jest zasłużone ukojenie. Teraz tylko czekać na samą grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech zgadnę, o wersji na Mac OS X nikt nawet u nas nie pomyśli, bo po co. Mimo że producent wypuścił glutki od razu na obie platformy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nu, to oznacza że nabędę właśnie na PC, a nie na Wii (cena w Wii Points jest horrendalna w porównaniu do tej z oferty City Interactive). Gra jest naprawdę wciągająca i warto ją mieć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 09:48, Chester001 napisał:

Troche za późno moim zdaniem... jak juz dawno dawno dawno gra jest na necie... mogli
szybciej iść do rozum po głowy... eee. czy jakoś tak ;)


No i co z tego, że gra zajmuje 100 mb i ściągnięcie jej z torrenta zajmuje parę minut? Wczoraj chciałem ją zamówić na steamie, ale niestety system ten coś ''nie lubi'' się z moją kartą z mbanku. Dlatego dziko ucieszyła mnie wiadomość o wersji pudełkowej, bo tak czy siak miałem zamiar kupić pełną wersję.

I nie dlatego, że gra będzie śmiesznie tania w stosunku do jej jakości, ale dlatego, że to jedna z niewielu gier, za które warto zapłacić twórcom. Gameplay, grafika, muzyka - wszystko jest tu takie jak być powinno. Dla mnie ta gra jest lepsza od wszystkich wydanych w 2008 roku. GOTY? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 10:04, Zaitsev napisał:

kumpel uruchomił nawet w rozdz. 1600+ wymagało to prostej edycji pliku tekstowego - powinni
to poprawić w wersji pudełkowej.

ustawić się da bez problemu chyba każdą, ale u mnie w 1680x1050 po uzbieraniu wymaganej liczby glutków nie dawało się przejść dalej, bo się nieco pewne elementy rozjechały i były poza polem widzenia ;) i to powinni poprawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować