Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Wybory Forumowiczki i Forumowicza 2008 roku!

611 postów w tym temacie

Dnia 16.02.2009 o 23:30, Deejay napisał:

nie jestem w temacie więc zapytam... jest do wygrania i forumowicz i forumowiczka roku?
jeśli tak, to dna ma gwarantowaną wygraną czyli nie ma sensu uwzględniać jej w głosowaniu...

Pozwole sobie zacytować swój post:
"...dając Dianie tytuł nie byłoby zabawy, napis nie miałby sensu bla bla bla i takie bajery. Wiec nie ma podziału, jest "walka"
A na stronie głosowania po prostu nie zmienili do piątku moze być, nic się nie stanie (tylko cały czas to samo pytanie -_-''). I jednak wątpie by dali Dianie tytuł nawet jeżeli byłaby na ostatnich miejscach. Ahh taka niespodzianka.
P.S http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=45339&pid=222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 23:21, Union Pacific napisał:

A ja nie gram w CoD i dla mnie to nie jest zasługa :>>>

A jeżeli nie grasz załóżmy w piłkę nożną, a Polacy wygrali mistrzostwo (daj Panie Boże... ) to też powiesz "nie jest to zasługa?" xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 11:59, Adeq napisał:

A jeżeli nie grasz załóżmy w piłkę nożną, a Polacy wygrali mistrzostwo (daj Panie Boże...
) to też powiesz "nie jest to zasługa?" xd

Skoro nie gra i nie interesuje się to dyscypliną to jak najbardziej tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 11:59, Adeq napisał:

A jeżeli nie grasz załóżmy w piłkę nożną, a Polacy wygrali mistrzostwo (daj Panie Boże...
) to też powiesz "nie jest to zasługa?" xd


A co ma granie w piłkę nożną do bycia forumowiczem roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 22:21, Adeq napisał:

Przypomnę o pewnej zasłudze Outlandera, dzięki której wszyscy możemy być dumni: mianowicie
ustanowienie światowego rekordu w Call of Duty: World at War w trybie Nazi Zombies, na
oficjalnej mapie. Po dzielnej walce razem z kompanami dobił do 35 rundy. A to wszystko
jest na YT! Oto link do ostatniej części filmiku (jakby ktoś był ciekaw): http://www.youtube.com/watch?v=6rUCY1lFs4M
Opis można znaleźć na http://www.callofduty.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=953&Itemid=118

Ten rekord już został pobity - na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 22:21, Adeq napisał:

Przypomnę o pewnej zasłudze Outlandera, dzięki której wszyscy możemy być dumni: mianowicie
ustanowienie światowego rekordu w Call of Duty: World at War w trybie Nazi Zombies, na
oficjalnej mapie. Po dzielnej walce razem z kompanami dobił do 35 rundy. A to wszystko
jest na YT! Oto link do ostatniej części filmiku (jakby ktoś był ciekaw): http://www.youtube.com/watch?v=6rUCY1lFs4M
Opis można znaleźć na http://www.callofduty.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=953&Itemid=118



Za coś takiego to można nie dać komuś odznaczenia forumowicza roku, a co najwyżej no-life''a roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2009 o 16:27, Mistic napisał:


Za coś takiego to można nie dać komuś odznaczenia forumowicza roku, a co najwyżej no-life''a
roku...


Po czym oceniasz, że jestem no lifem? Wypraszam sobię takie obelgi koleś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 12:12, Furrbacca napisał:

A co ma granie w piłkę nożną do bycia forumowiczem roku?

Omg to był przykład... czytać ze zrozumieniem..

Grinczar

Dnia 17.02.2009 o 12:12, Furrbacca napisał:

Ten rekord już został pobity - na pewno.

Na pewno już ktoś był na Saturnie! Na pewno..

Mistic
N/C

Reszta
A co z tego, że Polacy są najlepsi na świecie? Phi.. coś niezwykłego.. omg

Kochamy postawę polakuf..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 19:06, Adeq napisał:

A co z tego, że Polacy są najlepsi na świecie? Phi.. coś niezwykłego.. omg


Istnieją pewne nietrafione argumenty, których nie warto się trzymać. Ty to robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 19:41, DJ Szlafrok napisał:

Istnieją pewne nietrafione argumenty, których nie warto się trzymać. Ty to robisz.

Chodzi mi o to, że najpierw wszyscy marudzą, że nasze drużyny nic nie osiągają a jak już coś osiągną to nawet nikt na to nie chce spojrzeć.. a jak podałem że Out zdobył pierwsze miejsce w Zombich, to najpierw były komentarze ''no i co z tego'' a gówno z tego.. albo " i tak to ktoś pobił na pewno! Nie widziałem, żeby ktoś pobił! 111 ale ktoś pobił!1" Brawo dla postawy.. następne " no life " tu już N/C.. Mam nadzieję, że rozumiesz o co mi chodzi. Ja się tam nie interesuje (właściwie w ogóle piłką nożną) ale jakby Polacy gdzieś zaszli to bym oglądał mecz do końca wraz ze znajomymi.. no to jest chyba normalne.. Albo chociaż troszeczkę się tym zainteresować, oczywiście nic bez przymusu.. ale tutaj mi trochę capi zazdrością..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że rozumiem i jasne jest, że Out dokonał czegoś, co jest warte uznania, ale jakie to ma znaczenie dla osoby, która się tym nie interesuje? I jak ma się to do konkursu na FORUMOWICZA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 19:57, DJ Szlafrok napisał:

Oczywiście, że rozumiem i jasne jest, że Out dokonał czegoś, co jest warte uznania, ale
jakie to ma znaczenie dla osoby, która się tym nie interesuje?

A nóż się ktoś zainteresuje ;)

Dnia 17.02.2009 o 19:57, DJ Szlafrok napisał:

I jak ma się to do konkursu
na FORUMOWICZA?

A co ma rozbijanie sobie surowego jajka na głowie dla tytułu FORUMOWICZA? Albo to, że jakiś no weźmy np. polityk który był uczciwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 20:11, Adeq napisał:

A nóż się ktoś zainteresuje ;)

A widelec to ma do rzeczy ... taki subtelny dowcip :P

Dnia 17.02.2009 o 20:11, Adeq napisał:

> I jak ma się to do konkursu
> na FORUMOWICZA?
A co ma rozbijanie sobie surowego jajka na głowie dla tytułu FORUMOWICZA?

Taka dość żałosna sztuczka mająca przyciągnąć ludzi, ot co :P.
>Albo to, że

Dnia 17.02.2009 o 20:11, Adeq napisał:

jakiś no weźmy np. polityk który był uczciwy?

To co ktoś obiecuje [ w tym przypadku np: akcja z jajkiem to ... n/c, a to że ktoś jest uczciwy etc etc ] to imo dwie różne sprawy. Tu masz jakiś chwyt którym próbuje się przekonać do siebie ludzi a tu masz po prostu przedstawione cechy, zalety danego kandydata. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bądź tu człowieku mądry...
Zaznaczam, że nie jest to pisane w kontekście żartobliwym ani modyfikowane. JackXP najwyraźniej nie zrozumiał - a może zrobił to znacznie lepiej niż reszta? - na czym to wszystko polega. Wybacz, Mefi. ;- )

20090217211314

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 20:31, KŁEJK napisał:

A widelec to ma do rzeczy ... taki subtelny dowcip :P

A łyżka sama wie...

Dnia 17.02.2009 o 20:31, KŁEJK napisał:

Taka dość żałosna sztuczka mająca przyciągnąć ludzi, ot co :P.

No a to że pobił rekord może przyciągnie tego kogoś do wątku o Oucie i zagłosuje ktoś na niego ;)

Dnia 17.02.2009 o 20:31, KŁEJK napisał:

To co ktoś obiecuje [ w tym przypadku np: akcja z jajkiem to ... n/c,

Nom :P

Dnia 17.02.2009 o 20:31, KŁEJK napisał:

a to że ktoś jest
uczciwy etc etc ] to imo dwie różne sprawy. Tu masz jakiś chwyt którym próbuje się przekonać
do siebie ludzi a tu masz po prostu przedstawione cechy, zalety danego kandydata. ;-)

No to ja przedstawiam cechę dobrego gracza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 18:21, Laid back napisał:

Styczeń to czas wszelkiego rodzaju podsumowań i plebiscytów. Nie zapomnieliśmy o gramowej
społeczności i rozpoczynamy pierwszy etap wyborów na... W tym roku przyznajemy tytuły,
które najlepiej oddadzą charakter wyborów: Forumowiczka i Forumowicz roku 2008.


Zapytam się z ciekawości (ale naiwnością raczej jest sądzić, że otrzymam odpowiedź, choć może się mylę?): co organizatorzy tego plebiscytu zamierzają zrobić z nadwyrężoną klarownością wyników głosowania? Ptaszki śpiewają, że tu i ówdzie w ruch poszły multikonta itd. To naturalnie tylko mało istotne wybory niemal o uścisk dłoni prezesa, ale odrobina uczciwości chyba by się przydała? Z tego, co widzę, nikt nie raczył nawet wprowadzić najbardziej narzucających się klauzul dotyczących czasu od założenia konta czy też statusu (np. głosowanie od brygadzisty w górę). Strach pomyśleć, co będzie się działo za rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 21:13, DJ Szlafrok napisał:

I bądź tu człowieku mądry...
Zaznaczam, że nie jest to pisane w kontekście żartobliwym ani modyfikowane. JackXP najwyraźniej
nie zrozumiał - a może zrobił to znacznie lepiej niż reszta? - na czym to wszystko polega.
Wybacz, Mefi. ;- )

Już nie naróbcie w gacie z powodu tych wyborów, łolaBoga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 15:36, Budyn napisał:

Już nie naróbcie w gacie z powodu tych wyborów, łolaBoga :P


Tak miała być zabawa :) A biją się o złote gacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2009 o 15:59, Stwór napisał:

Tak miała być zabawa :) A biją się o złote gacie :P


Złote gacie T_T

A a propos tematu, też mam jakieś wrażenie, że coś dziwnego się dzieje, nie do końca uczciwego ... a przecież to tylko zabawa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować