Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2010 o 17:51, Puszkin napisał:

więc w końcu wiadomo jak z tą wersją językową będzie ? czy tylko po polsku czy do wyboru
będą jak w pierwszej części ?

Nie jestem pewien ale na 99% powinien być wybór wersji językowej na taki jak w jedynce
tak samo jak w Dragon Age chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 17:51, Puszkin napisał:

więc w końcu wiadomo jak z tą wersją językową będzie ? czy tylko po polsku czy do wyboru
będą jak w pierwszej części ?


W wersji na PC, z ME2 będzie dokładnie tak jak z Dragon Age''m, czyli dwie wersje językowe do wyboru - pełna polska i kinowa. Jeszcze nie ujawniono czy tak samo będzie przy wydaniu na Xboxa, ale ze względu na to, że gra ma zajmować pojemność 2 DVD na obu platformach, to nie jest wcale wykluczone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BioWare potrafi naprawdę zepsuć oczekiwanie na grę przez głupi marketing. Tak ładnie wszystko się zapowiadało, tajemniczo, sporo spekulacji. Po co zdradzali tyle ważnych szczegółów fabularnych jeszcze przed premierą? Rozumiem reklama produktu ale jako gracz chcę mieć przyjemność z odkrywania tajemnic, zwrotów akcji i zaskakujących momentów. Mogli skończyć wywody na temat historii na tym, że będziemy współpracować z Cerberusem lub, że będą nowe rasy. Po co wspominali o śmierci Sheparda na początku gry i tak wiele zdradzili o rasie Collectors?
Ciśnie mi się na usta bardzo brzydkie słowo pod ich adresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze coś. Zapowiadany Cerberus Network - podejrzewam, że będzie to massefectowa wersja "sprzedawcy DLC" jak w Dragon Age. W DA jest kupiec w obozie tu będzie sieć służąca do odbierania zleceń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 11:00, Marco_Polo napisał:

I jeszcze coś. Zapowiadany Cerberus Network - podejrzewam, że będzie to massefectowa
wersja "sprzedawcy DLC" jak w Dragon Age. W DA jest kupiec w obozie tu będzie sieć służąca
do odbierania zleceń.


To ma spory sens bo w kolekcjonerce jest "kod z dostępem do dodatkowej zawartości z Cerebrus Network" czy jakoś tak.

Co do informacji o Collectors to ja kojarzę tylko tyle, że są oni nowym zagrożeniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie BioWare nie wydaje narzędzi moderskich do ME/ME2. Świat s-f z ME ma potencjał, a i gracze mieliby pewnie coś do zaoferowania od siebie (choćby wypełnienie jednakowo wyglądających planet).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ten czas leci, do premiery zaledwie 23 dni od daty napisania tego posta. Dziwi mnie tylko, że premiera się zbliża, a ja o Mass Effect 2 zasadniczo nic nie wiem. W przypadku pierwszej części przedpremierowych informacji było o wiele więcej. Może to i lepiej, tak czy siak nie mogę się już doczekać, można już liczniki włączać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2010 o 15:05, Damianuss1 napisał:

Jak ten czas leci, do premiery zaledwie 23 dni od daty napisania tego posta. Dziwi mnie
tylko, że premiera się zbliża, a ja o Mass Effect 2 zasadniczo nic nie wiem. W przypadku
pierwszej części przedpremierowych informacji było o wiele więcej. Może to i lepiej,
tak czy siak nie mogę się już doczekać, można już liczniki włączać :).


Hmm ja co kilka dni widzę kolejne informacje o ME2 ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2010 o 15:05, Damianuss1 napisał:

W przypadku pierwszej części przedpremierowych informacji było o wiele więcej.

O, nie, co to, to nie. Po prostu musiałeś się bardziej interesować. Bo to właśnie o ME2 jest zdecydowanie więcej i trochę mnie wk***ia ta polityka BioWare''u, te ciągłe filmiki, wywiady, a przy tym gazyliony spoilerów. I tak chciałbym jakiegoś newsa przeczytać, coś obejrzeć sensownego, jakiś zakulisowy wywiadzik sprawdzić i nie mogę, k****, bo wszędzie spoilery. Tylko patrzeć, jak przy ME3 będziemy mieć całą grę pokazaną w filmikach na pół roku przed premierą. Narzekam sobie tutaj na to, ale w praktyce na szczęście mam wybór - po prostu się nie interesować i staram się to robić, powstrzymuję się, czekając na grę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jaką klasą będzie Miranda? Strasznie mi się podoba ta postać, ale nie wiem czy będzie pasowała do mojej "Infiltratorki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2010 o 19:21, zbysheck napisał:

Wie ktoś może jaką klasą będzie Miranda? Strasznie mi się podoba ta postać, ale nie wiem
czy będzie pasowała do mojej "Infiltratorki".


Mieszanka technika i biotyka. Nie pamiętam jak ta klasa się nazywała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ujawniono trzecią osobe, która użyczy swojego szanownego głosu w nadchodzącym Mass Effect 2. Szczegóły znajdziecie tutaj (a tam odnośnik do jeszcze większej porcji szczegółów):
http://polygamia.pl/Polygamia/1,95338,7430675,Maciej_Malenczuk_wystapi_jako_Kapitan_Bailey_w_Mass.html
Ciekawe. Albo nie słyszałem jeszcze Maleńczuka w żadnej grze, albo nie poznałem go :P Jak wyjdzie, czas pokaże, ale dobrze o tyle, że EA rezygnuje z powtarzających się wszędzie głosów i stawia na nowe persona ;] Trzymam kciuki i co tam jeszcze mogę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2010 o 22:38, Ecko09 napisał:

Mieszanka technika i biotyka. Nie pamiętam jak ta klasa się nazywała.

No to paskudnawo =/ chyba że nową klasę sobie wybiorę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i już wiadomo - wersja na X360 będzie zawierała wyłącznie polskie język. Trochę mi się to nie podoba - w ME1 grałem z angielskimi napisami+polskie napisy i było super. Jakoś nie potrafię wyobrazić sobie polskiego dubbingu. Wychodzi więc na to, że będę zamawiał z jakiegoś zagranicznego serwisu. Ciekawe czy w takim wypadku będą chociaż polskie napisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 16:44, O2si napisał:

No i już wiadomo - wersja na X360 będzie zawierała wyłącznie polskie język. Trochę
mi się to nie podoba - w ME1 grałem z angielskimi napisami+polskie napisy i było super.
Jakoś nie potrafię wyobrazić sobie polskiego dubbingu. Wychodzi więc na to, że będę zamawiał
z jakiegoś zagranicznego serwisu. Ciekawe czy w takim wypadku będą chociaż polskie napisy?

Polską wersją zajmuje się EA Polska. Więc niestety nie będzie polskich napisów w wersjach sciągniętych z zagranicy.
Szkoda, są nieco niekonsekwentni z tą polonizacją względem pierwszej częsci, pomimo tego, że lokalizacją tamtej zajmował się polski oddział M$. Pozostaje tylko wersja pecetowa, oby ta miała możliwosć wyboru języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować