Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2009 o 19:49, Outlander-pro napisał:

Wątpię co do darmowych DLC na PC, w końcu DA też od Bioware, a dodatki płatne także na
pecety.


Ale darmowe też były. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nastał 22 dzień Grudnia i opublikowana została zgodnie z obietnicą pełna wersja nowego filmowego trailera Mass Effect 2. Zapraszam do rzucenia okiem.
http://www.youtube.com/watch?v=KeCSkR5F3sc&feature=player_embedded
Jak dla mnie - OSOM ;) Jak dobrze, że 29 Stycznia już niedługo, w końcu położę swe lepkie łapska na mojej klawierze i myszy, uruchamiając Mass Effect 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 21:47, Siriondel napisał:

Nastał 22 dzień Grudnia i opublikowana została zgodnie z obietnicą pełna wersja nowego
filmowego trailera Mass Effect 2. Zapraszam do rzucenia okiem.
http://www.youtube.com/watch?v=KeCSkR5F3sc&feature=player_embedded
Jak dla mnie - OSOM ;) Jak dobrze, że 29 Stycznia już niedługo, w końcu położę swe lepkie
łapska na mojej klawierze i myszy, uruchamiając Mass Effect 2.


O kurde, trailer wgniata w ziemie!
P.S. Czyżby na końcu był

Spoiler

Żniwiarz

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 23:34, Ecko09 napisał:

O kurde, trailer wgniata w ziemie!
P.S. Czyżby na końcu był

Spoiler

Żniwiarz

?

Trochę to nielogiczne.

Spoiler

Żniwiarze tępili wszystkie cywilizacje, a w zapowiedziach ME2 wyraźnie jest powiedziane, że tylko ludzkie kolonie są atakowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

To nie Żniwiarz tylko statek Kolekcjonerów. Poza tym nie wiadomo do końca czy LUDZKIE-I-INNYCH-TYCH-MNIEJ-WAŻNYCH czy też ATAKUJĄ-LUDZKOŚĆ!



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 01:11, Leos8 napisał:

Spoiler

To nie Żniwiarz tylko statek Kolekcjonerów. Poza tym nie wiadomo do końca czy LUDZKIE-I-INNYCH-TYCH-MNIEJ-WAŻNYCH
czy też ATAKUJĄ-LUDZKOŚĆ!


Spoiler

To też mowie, że to nie Żniwiarz.


W którymś trailerze ewidentnie było powiedziane "human colonies", to był jeden z pierwszych. A jeśli nie, to w jednym z ostatnich numerów CDA była obszerna zapowiedź, też było powiedziane o ludzkich koloniach.
I jeszcze ciekawa rzecz. Cerberus to organizacja, której celem jest tylko i wyłącznie rozszerzanie wpływów ludzi w galaktyce. W ME stykamy się z nimi w jednej z misji pobocznych i tam jest wytłumaczone, że to odłam Przymierza. Gdyby znikały kolonie wszystkich cywilizacji, zainteresowała by się tym rada, nie tylko Illusive Man.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, punkt dla ciebie.
Ale od wydarzeń w ME minęło 5 lat. Cerberus już wtedy jako odłam Przymierza był... dosyć zaawansowany. Teraz pewnie rozrósł się jeszcze bardziej.

Czyli wychodzi na to, że albo te ludzkie kolonie są na największych zadupiach wszechświata albo...że rada ma wylane na ludzkość?

Spoiler

Przecież mamy tam swojaka

. Tutaj widzę sprzeczność interesów.
Spoiler

Anderson

raczej nie dopuściłby do tego, żeby ludzie zostali tak olani(No i niech podniesie łapkę ten, kto wybrał na koniec Udinę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 13:58, Leos8 napisał:

Fakt, punkt dla ciebie.
Ale od wydarzeń w ME minęło 5 lat. Cerberus już wtedy jako odłam Przymierza był... dosyć
zaawansowany. Teraz pewnie rozrósł się jeszcze bardziej.

Tylko 2 lata

Dnia 23.12.2009 o 13:58, Leos8 napisał:

Czyli wychodzi na to, że albo te ludzkie kolonie są na największych zadupiach wszechświata
albo...że rada ma wylane na ludzkość?

Spoiler

Przecież mamy tam swojaka

. Tutaj widzę sprzeczność
interesów.
Spoiler

Anderson

raczej nie dopuściłby do tego, żeby ludzie zostali tak olani(No
i niech podniesie łapkę ten, kto wybrał na koniec Udinę)

Zobaczymy, sądzę, że sam Anderson wysłał Sheparda aby sprawdził co się dzieje. A po drodze się pierwszej Normandii kipło. Za sprawą Cerberusa, który w ten sposób chciał pociągnąć Shepa pod swoje skrzydła. Na ostatnim filmiku z gameplayem, oprowadzającym po Normandii 2.0 widać bardzo wyraźnie, że ten statek to prezent od Ilusive Mana ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2?! Kurcze czytałem, że 5...Oj, miesza mi się od tych leków w głowie, miesza...

Nie wiem czemu jak myślę o Illusive Man to widzę Romana Abramowicza -.-

Klonisk0 - To tylko taki Ojciec Chrzestny Mass Effecta. Boss największej mafii. Szczegół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 16:46, Leos8 napisał:

Klonisk0 - To tylko taki Ojciec Chrzestny Mass Effecta. Boss największej mafii. Szczegół
:)


No, w sumie wiele to nie wyjaśnia, co ma Shepard do niego, a Ilusive Man do fabuły, ale coś już wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisze w punktach będzie wygodniej(dla mnie, dla Ciebie...)

Spoiler

1. Shepard leci sobie Normandią gdzieś w nieznane
2. Normandia dostaje bęcki od jakiegoś drugiego staku
3. Załoga się ratuje, tylko Shepa wywala w próżnię
4. Statek Cerberusa zabiera Shepa(dzięki Bossowi)
5. Shepard wraca do życia
6. Illusive Man chce czegoś od Shepa w zamian
7. A że dotyczy to ludzkości, a Shep to LUDZKIE WIDMO to dochodzi jeszcze poczucie obowiązku... i cholerny obowiązek(opłacany) - praca.



Some_kind_of_Devil - popraw mnie jeśli coś nie tak jest, bo nie jestem pewien czy znów czegoś nie zamieszałem

WESOŁYCH!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.12.2009 o 22:01, KloniskO napisał:

No, w sumie wiele to nie wyjaśnia, co ma Shepard do niego, a Ilusive Man do fabuły, ale
coś już wiem ;)


Jakbyś śledził wszystkie trailery, zarówno polskie jak i angielskie to byś wiedział że

Spoiler

Illusive Man jest szefem Cerberusa, organizacji która poskładała do kupy niby martwego Sheparda, w zamian za uratowanie życia Illusive Man zażądał od komandora żeby zajął się sprawą znikających ludzkich kolonii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem sobie właśnie ME na Xklocku i jedno mi nie daje spokoju - w końcu Shepard uratował(fakt, że z drużyną) wszechświat przed Żniwiarzami i... nadal jest komandorem? Moim zdaniem, uratowanie świata to jest dobry powód do awansu i medalu. Chociażby na kapitana.
Przymierze.
Niewdzięcznicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 22:19, Nagaroth napisał:


> No, w sumie wiele to nie wyjaśnia, co ma Shepard do niego, a Ilusive Man do fabuły,
ale
> coś już wiem ;)

Jakbyś śledził wszystkie trailery, zarówno polskie jak i angielskie to byś wiedział że

Spoiler


Illusive Man jest szefem Cerberusa, organizacji która poskładała do kupy niby martwego
Sheparda, w zamian za uratowanie życia Illusive Man zażądał od komandora żeby zajął się
sprawą znikających ludzkich kolonii.



Śledziłem co poniektore newsy i trailer i wiedzialem ze Shepard bedzie mial wypadek i że ktoś go tam przywroci do życia, ale nie ze szefem tej organizacji bedzie ten Ilusive Man.

PS. Dzięki Leos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2009 o 01:26, Leos8 napisał:



Spoiler

On uratował galaktykę przed JEDNYM Żniwiarzem. Gdzieś tam jest ich znacznie więcej. Poza tym jest Widmem, czego więcej można chcieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem ów, niemal już legendarny dla niektórych trailer. Słabizna. Pierwsza część bez żadnych poważnych zmian względem teasera, druga na chama doklejona. I co w niej? Bum, bam, kablast, shoop da whoop!!! ... ... ... I tyle. Ujawnia się kolejny arcy-przeciwnik, o którym już sporo słyszeliśmy wcześniej, ale nie dowiadujemy się niczego nowego (choćby fabularnie... to byłoby naprawdę ciekawe), co więcej trudno powiedzieć, by w trailerze działo się coś co wstrząśnie i zachwyci (nic nie jest też typowym ''eye-candy''). Wszystko to dość standardowe video jakich było wiele i wiele jeszcze zobaczymy. Jestem szczerze zawiedziony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować