Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 10.01.2010 o 19:28, mati285 napisał:

Garrus podobno też, choć oficjalnie jeszcze chyba nie został potwierdzony.


Jak to nie, pojawia się w jednym z trailerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 19:34, Damianuss1 napisał:

Mam rozumieć, że zostanie zapowiedziana jeszcze jedna postać, ostatnia, która będzie
mogła dołączyć do naszej drużyny?


No tak, na razie ujawniona została tylko 9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.01.2010 o 19:29, Ecko09 napisał:

Jak to nie, pojawia się w jednym z trailerów.


To nic nie znaczy, może po prostu się pojawiać w grze ale do nas nie dołączać. Zresztą ponoć cała stara drużyna ma być obecna w ME 2 tylko nie wszyscy wrócą na Normandię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jak ma się sprawa z wymaganiami Mass Effecta 2? bo z jednej strony jest spora luka czasowa, a z drugiej zapewnienia że gra jest świetnie zoptymalizowana. Jedynka na najwyższej rozdzielczości, teksturach i filtrowaniu [reszcie na minimum] ledwo chodził i potrafił spadać do 15 klatek w gorętszych momentach.

Myślicie że opłaca się kupować dwójke jak nie jestem pewny czy mi pójdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.cdaction.pl/news-10074/mass-effect-2---wymagania-sprzetowe-update-ufff-potwierdzone.html
A co do kupowania bez pewności czy pójdzie: jeśli rzeczywiście nie jesteś pewien, to chyba lepiej jednak poczekać do upgrade''a komputera. Możliwe, że wtedy Mass Effect 2 będzie już nieco tańszy, a na pewno będzie można się z recenzjami gry zapoznać w tym czasie. :) No ale te wymagania aż tak straszne nie są. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niby minimalne spełniam, ale na minimalnych, ME1 wyglądał okropnie. Co do upgrade''u - jestem zlaptopowanym studentem, więc niestety nieszybko to nastąpi =]
Co do recenzji - jedynka mnie tak ogromnie zdziwiła i przykuła do kompa że nie wierze że dwójka będzie słaba, a nawet jak będzie to dla mnie będzie to ogromna frajda wrócić do mojej komandor Shepard i chciałbym to zrobić od razu kiedy gra wyjdzie.
Chyba zaryzykuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał, bo wymagania nie są duże(u mnie bez problemu na max. pójdzie :P). No i nie wierzę, że ME 2 będzie jakiś słaby. Jest to niemożliwe! :) (przynajmniej dla mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie na filmach widać ze dostępnych może być 10 postaci
Jednak ujawniono tylko 6
czy ktoś ma jakieś informacje
achivmenty tez dotyczą tylko 6 postaci
Boje sie ze pozostałe będą płatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 17:54, darth_16 napisał:

Ja bym brał, bo wymagania nie są duże(u mnie bez problemu na max. pójdzie :P). No i nie
wierzę, że ME 2 będzie jakiś słaby. Jest to niemożliwe! :) (przynajmniej dla mnie)


mówią że będzie bardziej strzelanka niż rpg ,ale według mnie jak zrobia strzlanke to boską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 21:56, Damianuss1 napisał:

Teraz to już nic nie rozumiem. To brakuje jeszcze jednego nieujawnionego charakteru czy
czterech? Płatne? No to by było chore :|.


Nie brakuje żadnego charakteru.
Co najwyżej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 16:18, Oloninho napisał:

Witam. Jak myślicie, będzie opóźnienie premiery (odpukać) tak jak w przypadku Dragon
Age''a?


myślę że nie skoro już na PGA można było pograć ,teraz pewnie dopracowywują detale i robią reklame i smak przed premierą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 16:18, Oloninho napisał:

Witam. Jak myślicie, będzie opóźnienie premiery (odpukać) tak jak w przypadku Dragon
Age''a?

Premiera miała być już z Dragon Age, ale EA zadecydowali, że nie będą sobie sami konkurencji robić. Więc nie ma powodu do obsuw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować