Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2010 o 19:00, Leos8 napisał:

/ciachu

Bioware (czy tam EA..) zapowiedziało, że kilka miesięcy przed premiera ME3 dostaniemy coś większego z ME2, co pewnie będzie łączyć dwójkę z trójką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tego nie słyszałem chyba ale fajnie by było zobaczyć coś większego niż małe DLC. Tylko że do ME3 jeszcze daleka droga no ale nic i tak przejdę dwójkę jeszcze pare razy napewno a po wakacjach zakupie jakiegoś shootera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2010 o 20:36, xkarionx napisał:

A tego nie słyszałem chyba ale fajnie by było zobaczyć coś większego niż małe DLC. Tylko
że do ME3 jeszcze daleka droga no ale nic i tak przejdę dwójkę jeszcze pare razy napewno
a po wakacjach zakupie jakiegoś shootera.

Pierwszy teaser ME3 będzie pewnie w następnym roku stawiam na luty (tak było z ME1 i ME2) większe informacje na E3 i PAX. Bioware nie będzie przedłużał premiery do ponad 2012 roku, nie ukrywajmy gra może mieć świetną fabułę, gigantyczny świat, ciekawe postacie, ale grafikę kiedyś też trzeba dopracować, w ME2 Bioware tylko ją doszlifował lekko i stworzyli genialny system światła, który spowodował, że gra wygląda o niebo lepiej + klimat undergroundu, ciemnej strony uniwersum mass effect (omega, tuchanka).
Casey na początku tego roku powiedział, że prace nad Mass Effect 3 będą krótsze, bo nie muszą wszystkiego tworzyć od początku. Fakt nie muszą dobrym przykładem jest cytadela - prezydium gdzie wszystkie elementy są te same, tylko bardziej wygładzone (czyste kopiuj wklej) :)

@Karharot - ja generalnie mam dystans do takich dodatków, wolę pełną grę :|
W sumie co ja pisze mam dystans, a kupuje każde dlc heh...
No, ale w temacie DLC to się nie zawiodłem na Bioware jeśli ten nowy ma być lepszy od Kasumi DLC to już nie mogę się doczekać, a premiera pewnie będzie przed E3 /lub na :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sensie niezmodyfikowany? Poszedł :)
A z karabinów początkowo może korzystać jedynie Żołnierz

Spoiler

jednak w misji na statku Zbieraczy każdą klasę możesz nauczyć jego obsługi (oczywiście to kwestia wyboru pomiędzy karabinem szturmowym a snajperką lub shotgunem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy nie zaburzyłoby to fabuły? Moim zdaniem niech tworzą sobie DLC z małymi epizodami Sheparda, a epicką historię i większy rozmach stworzą w trzeciej części. To w końcu ma być trylogia, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2010 o 19:10, Tomicha napisał:

Tylko czy nie zaburzyłoby to fabuły?

Niekoniecznie, w końcu Przebudzenie DA nie zaszkodziło więc czemu miałoby być inaczej w przypadku ME? W końcu dodatek wcale nie musi być o Reaperach, może dotyczyć czegoś innego i rozbudowywać uniwersum ME.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2010 o 19:10, Tomicha napisał:

Tylko czy nie zaburzyłoby to fabuły? Moim zdaniem niech tworzą sobie DLC z małymi epizodami
Sheparda, a epicką historię i większy rozmach stworzą w trzeciej części. To w końcu ma
być trylogia, prawda? :)

Tak w sumie, jest jeden mały problem.
Jeśli będzie dużo DLC to żeby zobaczyć te wszystkie rzeczy i skutki w ME3 jakich się dokonało w ME2 trzeba by je kupić - na dodatku Overlord się nie skończy, ale dobrym posunięciem Bioware by było wydanie jakiegoś takiego większego Packa ze wszystkimi DLC kilka miesięcy przed premierą ME3, lub połączyć ME2 + wszystkie DLC (no, albo te które wpłyną częściowo na grę w ME3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2010 o 19:21, Exelius napisał:

połączyć ME2 + wszystkie DLC (no, albo te które wpłyną częściowo na grę w ME3).

To. Zrobić coś w stylu ME2: GOTY z wszystkimi DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2010 o 13:44, SwenG napisał:

> połączyć ME2 + wszystkie DLC (no, albo te które wpłyną częściowo na grę w ME3).

To. Zrobić coś w stylu ME2: GOTY z wszystkimi DLC.

ME1 dostało GOTY od Times, ME2 w tym roku dostanie pewnie nominacje i wychaczy trochę nagród :)

@Leos8 - ja bym wolał "Heavy risk ... but the prizzze"
albo "Ah, yes "reapers" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2010 o 14:05, Leos8 napisał:

Yeah. I kubkiem z napisem "Shepard? But you''re dead"

Piękne :D Chcę ten kubek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczytem marzeń byłoby dostać obok kubka bieliznę z pierwszym hanarskim Widmem :)
@Exalius - Myślę, że będzie do wyboru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Milionowy kupiec dostanie w nagrodzie akwarium z hanarską meduzą i budzik krzyczący "Fight for the Lost!" albo "This is gona be wild ride!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To all
Jak chcecie własny gadżet z ME to po prostu go sobie zaprojektujcie i zamówcie np. na takiej stronie ->
[M - K]
A póki co skończcie ten spamerski offtop bo prześciganie się w wymyślaniu kolejnych coraz bardziej absurdalnych przedmiotów naprawdę do niczego nie prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe info z wywiadu
http://www.xbox360achievements.org/news/news-5169-Interview--Casey-Hudson-Talks-Mass-Effect-2-s-Overlord-DLC--The-Future-&-Mining-Minerals.html
do 1:30 mamy info o Overlord, a dalej coś bardzo ciekawego, Bioware zamierza tworzyć następne DLC, które będą wprowadzać Nas do ME3 (będą zapełniać lukę fabularną) ciekawe, byleby tych DLC nie było zbyt dużo, ja bym wolał w tym wypadku już Expansion, chociaż może właśnie o nim mowa, a sam Casey nie mógł użyć słowa Expansion bo byłby spoiler i na forach byłoby garzylion przypuszczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareście jakieś ciekawsze informacje. Mam nadzieję żę przynajmniej to DLC nie spartolą.

P.S. Tak między nami to ten Casey Hudson to nawet przystojny.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować