Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 24.03.2008 o 21:44, ..::leŚniak::.. napisał:

Bana na gramsajty? Czyli co? Że nie mogę robić, czy wchodzić? Wiesz, ja się nie bawię
gramsajtem, chociaż akurat mam w planie. A bana nie mam żadnego.

Bo pod Twoim nickiem jest ten przycisk "mój gramsajt", a jak na niego wchodzę to pisze że taki nie istnieje ;p Dlatego myślałem że masz bana na sajty i nie możesz zrobić własnego ;]

zbigniew.1
A już myślałem że po nich jedziesz xD A ten Kriss Kross to chyba jest obecnie jakiś bardziej znany Raper, bo ten klip jest z początku lat 90''tych ;p W każdym razie coś o jakimś Kriss Krossie słyszałem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E, ja jak kliknę, to się otwiera normalnie, ale i tak tam nie ma nic prawie. Jedynie to co napisałem jak wprowadzili gramsajty.

Żeby nie było offtopu - słuchacie może Smarki Smarka? Mnie ten gości rozwala swoją niebanalnością, ale trochę kłóci się z moimi przekonaniami na temat rapu. W każdym razie śmieszny facet i dobry rap robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.03.2008 o 21:51, ..::leŚniak::.. napisał:

Żeby nie było offtopu - słuchacie może Smarki Smarka? Mnie ten gości rozwala swoją niebanalnością,
ale trochę kłóci się z moimi przekonaniami na temat rapu. W każdym razie śmieszny facet
i dobry rap robi.

Ja go nie słucham, ale jak Gural prowadził audycje w Radiu Rewers pt. Opowieści z Bagien to Smarki był raz gościem ;p Gural zapowiedział go jako "człowieka z gównem na głowie" ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 21:54, razormw napisał:

No chyba raczej słyszałeś...jeden z tych kolesi z Kris Kross to Jermaine Dupri


Eee ... Nie, JD to nie jeden z nich. Z JD kiedyś współpracowali, znaczy był on producentem ich albumów. Ostatni wydali w ''96. Od tego czasu nic nowego od nich nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 21:51, ..::leŚniak::.. napisał:

E, ja jak kliknę, to się otwiera normalnie, ale i tak tam nie ma nic prawie. Jedynie
to co napisałem jak wprowadzili gramsajty.

Żeby nie było offtopu - słuchacie może Smarki Smarka? Mnie ten gości rozwala swoją niebanalnością,
ale trochę kłóci się z moimi przekonaniami na temat rapu. W każdym razie śmieszny facet
i dobry rap robi.



ja słucham Smarka, normalnie chłopaczyna rozwala mnie swoim rapem. A wiadomo cos o jakiejś płytce od Brudnych Serc..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 09:23, nekromanta7 napisał:

ja słucham Smarka, normalnie chłopaczyna rozwala mnie swoim rapem. A wiadomo cos o jakiejś
płytce od Brudnych Serc..?


Ja nic o takowej nie słyszałem, ale np. na Youtube masz pełno ich kawałków.

Chodzą za to plotki o rozpadzie Brudnych Serc, ale to ponoć wynik tego, że ktoś przesłuchał diss Smarka na Jobixa i puścił taką plotę, a oni się pogodzili po tym dissie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 12:16, ..::leŚniak::.. napisał:

> ja słucham Smarka, normalnie chłopaczyna rozwala mnie swoim rapem. A wiadomo cos
o jakiejś
> płytce od Brudnych Serc..?

Ja nic o takowej nie słyszałem, ale np. na Youtube masz pełno ich kawałków.

Chodzą za to plotki o rozpadzie Brudnych Serc, ale to ponoć wynik tego, że ktoś przesłuchał
diss Smarka na Jobixa i puścił taką plotę, a oni się pogodzili po tym dissie.


no wiem że na youtube troche tego, ale czekam na jakąś płytkę :P ale ten diss to stare dzieje jak smarki i jobiks tworzyli jeszcze cmmc czy jakoś tak xP przeciez ostatnio sie dogrywali Vnm''owi na płytkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem ;)

Ale chodzi mi o to, że ten track został umieszczony na Tonach Flegmy, które są z 2007 roku i niektórzy ludzie wzięli to do siebie.

EDIT:
Krótki opis Smarka znaleziony w czeluściach internetu - Hiphopowy Jim Morrisson, idol rapowych ultrasów i podziemnych ortodoksów. Człowiek o tysiącu ksywek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś polecić jakieś płyty po hiszpańsku? Coś jak Cypress hill - Los Grandes Exitos en Espanol. Strasznie sie dziś tym zajarałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 20:49, razormw napisał:

Mógłby ktoś polecić jakieś płyty po hiszpańsku? Coś jak Cypress hill - Los Grandes Exitos
en Espanol. Strasznie sie dziś tym zajarałem :D

Posłuchaj sobie Delinquent Habits ;]
Ich kawałek leci w menu w grze Total Overdose, przekozak po prostu ;D
http://pl.youtube.com/watch?v=mX1xyxWkmw0 - chyba na nowo zaczne sie jarać tym kawałkiem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o kurde...a ja szukam tego kawałka od roku jak zagrałem w TO :D Dzięki :D A jakieś inne? Bo strasznie mnie wzieło na latynosów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować