Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Ja znam stronę, na której jest przekozacki kawałek imprezowy (właściwie kawałek jak kawałek, ale refren mnie rozwala za każdy mrazem) ekipy z mojego miasta (DSN), ale nie wiem czy jak wrzucę to nie pogwałcę regulaminu, więc wpierw to sobie skopiuję, a później zapodam na jakiegoś rapidszejra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 21:07, ..::leŚniak::.. napisał:

Ja znam stronę, na której jest przekozacki kawałek imprezowy (właściwie kawałek jak kawałek,
ale refren mnie rozwala za każdy mrazem) ekipy z mojego miasta (DSN), ale nie wiem czy
jak wrzucę to nie pogwałcę regulaminu, więc wpierw to sobie skopiuję, a później zapodam
na jakiegoś rapidszejra.

Jak to nielegal to możesz spokojnie rzucić linkiem ;] Ja tu często daje linki do nielegali ;]

Łyda >
Spoko, Spoko ;] Jako PRL mamy nagrane na razie... 2 kawałki? ;p Jeden to wszyscy razem, takie promo, a drugi to Hejt & Omen, taki kawałek na przemyślenia ;] Niedługo promo tu wstawię, tylko musimy nagrać coś więcej, a i ja muszę sie wziąć za siebie, bo ostatnio łapy na gramofonie trzymałem chyba 2 miechy temu ;/ Czasu nie ma ;/ Ale Gondek ma przyjechać niedługo do Polski, to trochę sie nauczę od niego skreczować ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten nielegal Ramony to można legalnie ściągnąć? Bo podobno w necie jest wersja bez mastera i skreczów Hena :/ Więc nie już trochę pogubiłem :P Jak się spodoba to zakupie :] Nigdy nie byłem wielkim fanem PDG więc się zobaczy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 22:24, Pablo don Skowrone napisał:

Ten nielegal Ramony to można legalnie ściągnąć? Bo podobno w necie jest wersja bez mastera
i skreczów Hena :/ Więc nie już trochę pogubiłem :P Jak się spodoba to zakupie :] Nigdy
nie byłem wielkim fanem PDG więc się zobaczy ;-)


Można ściągać nielegale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok to jak gadamy o mikrofonach...to może się pochwale nowymi nabytkami, które pożyczyłem od dobrego przyjaciela :]

SHURE SM58-SE dynamiczny
http://www.allegro.pl/item333435700_shure_sm58_se_by_mastersound.html

i

Rode NT3 pojemnościowy
http://www.djshop.pl/dj/sklep/Rode/3138,Rode-NT3.html

teraz muszę uważać bo jak coś to się nie wypłacę :P :P :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 19:11, Kermit 13 napisał:

Ok to jak gadamy o mikrofonach...to może się pochwale nowymi nabytkami, które pożyczyłem
od dobrego przyjaciela :]

SHURE SM58-SE dynamiczny
http://www.allegro.pl/item333435700_shure_sm58_se_by_mastersound.html

i

Rode NT3 pojemnościowy
http://www.djshop.pl/dj/sklep/Rode/3138,Rode-NT3.html

teraz muszę uważać bo jak coś to się nie wypłacę :P :P :P hehe


No niezłe te mikrofony. Widać że porządne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka newsów...

Nowa płyta Snoop Dogga "Ego Trippin''" ukazała się 17 marca. W pierwszym tygodniu sprzedaży w USA rozeszła się w 132 tys. egzemplarzy. Dawny gangsta raper zerwał ze swoją przeszłością wroga publicznego numer jeden, powrócił do młodzieńczych fascynacji funkiem, a na ekranie telewizora możemy zobaczyć go w roli ojca - pisze jeden z dzienników.

"Śmierć, więzienie, przemoc, narkotyki, ja to wszystko dobrze znam, ale nie zamierzam się tym chwalić. Raczej dostałem dobrą lekcję od życia i teraz chcę świecić przykładem dla innych dzieciaków, które wylądowały w gangach" - mówi o swoich dawnych wyborach raper.

Dzisiaj Snoop odchodzi od dawnego wizerunku. Na "Ego Trippin''" postawił na brzmienia funkowe, disco, R&B i nagrał nawet country''owy hołd dla Johnny''ego Casha.

- […] Postanowiłem powrócić do moich fascynacji z dzieciństwa, jak na przykład do Prince''a czy funkowej formacji Zapp. To są artyści, na których się wychowałem, ale nigdy nie miałem okazji im złożyć hołdu. Teraz nadarzyła się ku temu okazja" - opowiada Snoop "Dziennikowi".

Nowe oblicze Snopa to także wzorowy ojciec, jakiego w reality show widzą miliony Amerykanów. O tym wyzwaniu artysta mówi: "Obecność kamer w domu, tylko jeszcze bardziej mobilizuje mnie do tego, żeby być naprawdę dobrym ojcem każdego dnia. Myślę, że świetnie się rozumiem z dzieciakami i mogę im na wiele pozwolić. No, może tylko z żoną zabraniam im na razie słuchania moich kawałków, bo nie chcę być odpowiedzialny za to, że za kilka lat będą przeklinały tak jak ja (śmiech)".

-----------------

Ice Cube zagra jedną z głównych ról w filmie "Janky Promoters". Raper napisał także scenariusz do projektu.
Fabuła obrazu koncentruje się na dwóch promotorach muzycznych, którzy postanawiają zorganizować imprezę z udziałem wielkiej gwiazdy. Udaje im się co prawda zaprosić artystę z górnej półki, jednak gdy przychodzi do koncertu, okazuje się, że zadanie znacznie ich przerosło.

Ice Cube i Matt Alvarez zajmą się produkcją komedii. Nazwisko reżysera poznamy już niebawem, a już w najbliższych dniach rozpocznie się casting do filmu. Twórcy projektu wierzą, że do roli gwiazdora uda im się zaangażować znanego rapera, który zagra sam siebie.

Ice Cube zakończył niedawno prace na planie filmu "The Longshots" w reżyserii Freda Dursta. Amerykańska premiera obrazu odbędzie się 25 lipca.

-----------------

Chase Tatum, który pracował jako asystent duetu Outkast, został znaleziony martwy w swoim domu w Atlancie.
Tatum (34 lata) zmarł z powodu przedawkowania narkotyków. Wiadomość przekazał jego ojciec, Roy.

Poza pracą z Outkast, Tatum próbował tez swoich sił w zapasach World Championship Wrestling. - Był przekonany, że uda mu się pokonać nałóg, i że będzie prowadził normalne życie bez środków przeciwbólowych - powiedział Roy Tatum.

-----------------

The Game zapowiedział, że jego ostatni album będzie wysoce kontrowersyjny.

Raper pomimo odsiadki w więzieniu ostro pracuje nad materiałem na płytę, która ma być podobno ostatnią w jego karierze.

- Chcę poruszyć prawdziwe problemy, o których inni artyści boją się mówić - wyjaśnił The Game. - Problemy, o których trzeba powiedzieć.

Według najnowszych doniesień dzieło ma nosić tytuł "Los Angeles Times" i ukaże się w czerwcu przyszłego roku. Całość ma zwiastować singel "Big Dreams" wyprodukowanym przez Dr. Dre.

Muzyk trafił do więzienia za posiadanie broni na terenie szkoły oraz grożenie przy jej pomocy. Jest to związane z bójką podczas meczu baseballowego 2007 roku. Przyznał się do stawianych mu zarzutów.

Ostatnie dotąd wydawnictwo The Game to "Doctor''s Advocate" z listopada 2006 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 14:13, razormw napisał:

Ej ludzie wiadomo coś o nowej płycie Abradaba? Na razie wiem tylko o tym,że w kwietniu
będzie.Żadnego teledysku ani nic ?


Zauważyłem w PL taką dziwną tendencje, że klipy wychodzą jak płytka już dawno jest na półkach.
Np. ostatnie miesiące:
Fokus - Magnez
Killaz Group - Karma
THS Klika - jakiś tam ostatnio
,a to tylko parę przykładów z wielu!
Chyba nie chcą reklamować swoich płyt przed wydaniem :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to taki Abradab chyba nawet nie musi ;] bo i tak ją dużo ludzi nie ze względu,że był w K44 ale dlatego,że Czerwony Album i Emisja spalin były po prostu fajne ;] Więc trzecia solówka chyba też będzie dobra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować