Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Tribes: Zemsta

395 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2007 o 20:49, endrek napisał:

A jak Wam gra chodzi? Pytam bo mam toshibe z pentium centrino 1.6 Ghz, 1GB RAM''u i radeonem
9700. Ustawienia automatyczne wysokie oprocz shaderow i tak prawde mowiac kiepsko dziala:/
Zwlaszcza jak sie wiecej niz 3 przeciwnikow...tnie sie jak cholera...

wlasciwie wszystko mozesz ustawic na low, tekstury na high + jeszcze jakies, powiedzmy, 2 efekty na ktorych ci zalezy i gra bedzie smigac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 14:12, Draxvoxdor napisał:

Ja mam bez shaderów i T&L i mi wszystko pięknie chodzi!!:^)=

a mozesz dac screena? na takich ustawieniach na jakich grasz, bo nie wierze, zeby plynnosc na takiej karcie nie byla okupiona obrzydliwym wygladem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam podkręconego starego athlona 1800 , Radka 9600 i dopiero po dokupieniu 512 ram (teraz 1 GB) mogę grę w multiplayer odpalic na średnich detalach. Zobacz sobie też na ustawienia mgły bo jej wyłączenie obciąża procek i szczególnie na multi ilkośc klatek spada. W singleplayer można zaryzykowac bogatsze ustawienia bo i tak po sejwie dogra ci się wszystko:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem. W misji Danielem (przeszłość) nie wiem co zrobić po zniszczeniu generatora. Jestem w zamkniętym pomieszczeniu, po zniszczeniu generatora drzwi nie chcą się otworzyć, nie wiem jak wyjść.

Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 20:13, grand10pelu napisał:

Mam mały problem. W misji Danielem (przeszłość) nie wiem co zrobić po zniszczeniu generatora.
Jestem w zamkniętym pomieszczeniu, po zniszczeniu generatora drzwi nie chcą się otworzyć, nie
wiem jak wyjść.

Z góry dziękuję za pomoc.



Przejście znajdziesz pod wodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaka jest wasza ulubiona postać?Ja grałem Jerychem(teraz jestem w misji co pod koniec trzeba go zabić),Julia,Wiktoria,Danielem,Julia w młodości i Merkurym.Najbardziej lubię Merkurego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie że najbardziej sympatyczne w grze są Gloraxy bo lubią filety z księżniczek , opanowały perfekcyjnie technikę plucia na odległośc i nie potrzebują jet packów :). Czekam na mod z Gloraxem w roli głównej.

Bombel temat był poruszany kilka stron wcześniej przez Xantesa - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=457&tpage=5. Domyślam się, że ściągnął tribesai mod,
który jest tu:
http://mods.moddb.com/7105/tribesai/downloads/
opis:
http://mods.moddb.com/7105/tribesai/
Czasem widuję serwer z botami na liście, ale że jestem ciapa nie zapisałem adresu, ale chyba o ten w/w mod chodzi.

20070213184753

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 17:15, black day napisał:

Najbardziej lubię Merkurego.

Oj tak. Ja również uwielbiam Merkurego. Cicha maszyna do zabijania, bezwzględny profesjonalista i - przede wszystkim - świetny snajper. Ach, gdyby w multi był skin (mod?) pozwalający przybrać wygląd Merkurego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arrgh...
Czy jest jakiś "sposób" na przejście tej idiotycznej próby szybkości? Czy trzebapo prostu dłuuugo trenować i mieć szczęście?
Bo ja już się powoli zacząłem zniechęcać - chcę poznać dalszą fabułę i przejść grę a tu ta idiotyczna próba trzyma w miejscu... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra posiada dość wysoki poziom trudności ale to jest na jej plus w koncu trzeba się trochę pomęczyć a nie tylko biegiem przejść całą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 08:34, Tajemnic napisał:

Bo ja już się powoli zacząłem zniechęcać - chcę poznać dalszą fabułę i przejść grę a tu ta
idiotyczna próba trzyma w miejscu... :/

Chodzi ci o tą gdzie musisz objechać kilka okrążeń ?? Ja to zrobiłem tak, kopsnąłem się na dół uruchomiłem buty beztarciowe i odpaliłem za sobą spinfuzator (tak mniej więcej 2 metry od siebie, przyśpiesza, a nie zabiera za wiele życia) kiedy docieram do końca okrążenia wyłączam buty, stawiam się szybko na środku i wszystko od początku, ostatnie okrążenie pokonałem praktycznie tylko na jetpacku, ledwo mi się udało, ale udało. To chyba najbardziej upierdliwa próba chyba z 3 razy musiałem do niej podchodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja z kolei za cholerę nie daję rady przy obronie wież przekaźnikowych - misja Oliwii. Obrona generatora i CZTERECH wież, odpieranie ataków piechoty, myśliwców i czołgów i jeszcze przeżycie w tym burdelu to ciężkie wyzwanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować