Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2011 o 16:29, 1096 napisał:

Samsung Galaxy S II czy w tej cenie będzie coś lepszego?

Obecnie nie stworzono jeszcze technicznie lepszego telefonu od SGS2 więc odpowiedź nasuwa się sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chodzi o sony ercisson experia neo v

jak i z jakiej pozycji mogę zobaczyć co mam nagrane na karcie pamięci micro sd ?
jak ustawić powiadomienie w kalendarzu aby wyświetlało się na ekranie i powiadamiało dźwiękiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2011 o 11:08, gumeczka napisał:


np ustawienia-aplikacje-zarządzaj aplikacjami- i tam masz karte SD

tam nie ma podgladu karty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odpusc sobie c902, straaaaaaaaaaaaasznie wolny telefon, a z tych co tu wymieniles najlepszm wyborem bylaby chyba e52. jeden warunek, szukaj czarnej. srebrne maja jakas wade fabryczna i usterki glosnikow zdarzaja sie bardzo czesto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 18:09, karolekx23x napisał:

so samsungów nie mam przekonania wiec teraz wyjasniliscie mi sprawe iphone lub Hero
ale narazie jestem za iphone , Hero tez fajny wiec obydwa najlepiej :D


Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2011 o 01:56, kuba9876543210 napisał:

Potrzebuje zeby byla (warunki musza byc spelnione):


Znalazlem telefon, ktory spelnia wiekszosc warunkow, ''odnowiona'' Nokia 1600 RH-64 za 39zl na allegro, polecam, bateria trzymala mi 2 tyg ponad przy nieduzym uzytkowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótkie pytanie z długim wyjasnieniem sytuacji. Otóż miałem sobie kiedyś Nokię 5530 w Plusie ( na tą też sieć założony jest simlock ), przerzuciłem się na orange i już z telefonu nie mogłem korzystać, więc go odłożyłem. No i tak sobie leżał, leżał, a ja w końcu po paru tygodniach stwierdziłem, że głupio za każdym razem pytać kogoś o numer i czas w końcu przekopiować kontakty ze starego telefonu. Chcę go włączyć, a tu... "Włączenie telefonu nie powiodło się. Skontaktuj się ze sprzedawcą". Nic w nim nie zmieniałem, softu nie aktualizowałem ani nic z tych rzeczy, grzecznie sobie leżał w pudełeczku. I tu pytanie - da się jakoś odzyskać te kontakty? Bo jak nie, to mam mały problem, sam telefon póki co może poleżeć, naprawię go później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2011 o 16:02, Pernia napisał:

Krótkie pytanie z długim wyjasnieniem sytuacji. Otóż miałem sobie kiedyś Nokię 5530 w
Plusie ( na tą też sieć założony jest simlock ), przerzuciłem się na orange i już z telefonu
nie mogłem korzystać, więc go odłożyłem. /.../

Poszukaj w internecie, czy nie da się zdjąć simlocka. Jeśli się da, to po włożeniu karty powinieneś odzyskać dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie da rady, telefon poprostu wyrzuca że nie udało się go włączyć nawet jak używam karty z Plusa na którą jest simlock. A zdjąć się go z tego telefonu kalkulatorem nie da :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może już za późno i moja opinia nie będzie Ci pomocna, ale napisać nie szkodzi ;). W ogóle sorry, że tak późno, ale ostatnimi czasy przestałem tu zaglądać, a sam telefon mam dopiero od 2 miechów.

Ogólne wrażenia są bardzo pozytywne. Solidna metalowa obudowa, nie ma się wrażenia plastikowości, nie będę się bał kiedy N8 mi spadnie na ziemię ;). Oczywiście takie materiały [plastiki] też zostały użyte, na górze i dole telefonu, ale są bardzo dobrej jakości. Spasowanie pomiędzy elementami też jest w porządku.
Ten telefon można opisać tak: wpakowano wszystko co było można sobie wymarzyć, nawet takie bajery jak nadajnik fm, który działa bardzo dobrze i w aucie możesz puszcza własną muzyczkę (a tak btw. to jakość muzy jest świetna), do tego odtwarzanie wielu formatów wideo, 16 GB pamięci + obsługa kart, ale za to wrzucono Symbiana.
Teraz pytanie czy to dobrze, czy źle. W lutym będzie aktualizacja Symbiana do wersji Belle, który w skrócie można napisać, że mocno inspiruje się Androidem, ale na plus. Obecnie użytkuje się przyjemnie, ale nie jest on tak piękny wizualnie jak Andek i tak szybki jak Iphone, ale jeżeli nie masz adhd i jesteś spokojnym to tak jak ja, będziesz zadowolony.
Podsumowując, to dostałem to co chciałem czyli multimedialny i fotograficzny telefon z dużymi możliwościami. Jak dla mnie coś świetnego i polecam ;)
W skrócie to tyle, jak masz jakieś pytania, to wal śmiało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 22:37, Dark_ziom napisał:

W skrócie to tyle, jak masz jakieś pytania, to wal śmiało ;)

Ee, już nie. Kupiłem Xperię Neo jakieś dwa miesiące temu. Ale dzięki za fatygę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Szukam telefonu z Androidem kryterium jest dosyć proste - ma być jak najtańszy, a równocześnie nie rozpadać się po wyjęciu z pudełka. Cenowo chciałbym zmieścić się w 700 zł ale nie wiem czy jest to możliwe więc budżet określam na 1000 zł. Szukam tylko nowego telefonu. Liczę na Waszą pomoc. :)

PS Jeżeli ktoś może polecić jakąś bajerancką Nokię w tej cenie to też jestem zainteresowany. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się