Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Cześć, mam playa na kartę i ZAWSZE byłem zadowolony. Konto rok ważne, smsy darmowe itp itp i same plusy.
Jednakże miesiąc temu zmieniłem ofertę na All Inclusive Internet (z darmowych smsów) i doładowałem 27.11 konto. I miałem konto ważne DO WCZORAJ! Czemu ważne było tylko przez 1 miesiąc? Błąd, czy w tej taryfie tak jest?!
Z drugiej strony na stronie: http://www.play.pl/pl/promocja/dla-dokupujacych-oferte/play-karta/index.html
wyraźnie jest napisane, że: All Inclusive Internet

Chcesz bezpłatnie surfować po sieci bez limitu danych i mieć konto ważne 1 rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.12.2011 o 10:49, Jackal-pl napisał:

Jednakże miesiąc temu zmieniłem ofertę na All Inclusive Internet (z darmowych smsów)
i doładowałem 27.11 konto. I miałem konto ważne DO WCZORAJ! Czemu ważne było tylko przez
1 miesiąc? Błąd, czy w tej taryfie tak jest?!

Moze najlepiej zadzwonic do obslugi klienta to ci doradza. Swoja droga brzmi to dosc dziwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Może wy ogarniecie o co może chodzić. Mam samsunga D900i i mam do niego płyte oryginalną z programami za pomocą których można zrzucać zdjęcia z telefonu wrzucać na telefon i tak dalej. Gdy chcę zainstalować program (Samsung PC Studio) to wyskakuje mi taki błąd "This operating system is not supported. Installation will not continue. Please refer to the User''s Guide for supported operating system" Nie mam zielonego pojęcia o co chodzi. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

System operacyjny na Twoim PC nie jest obsługiwany przez instalatora oprogramowania (możliwe, że jak udałoby Ci się to jakoś obejść, to sam PC Studio by ruszył).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2011 o 20:20, Blackhand napisał:

System operacyjny na Twoim PC nie jest obsługiwany przez instalatora oprogramowania (możliwe,
że jak udałoby Ci się to jakoś obejść, to sam PC Studio by ruszył).

Tylko jak to obejsc ;/ masz jakiś pomysł może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj innej wersji PC Studio, która obsługuje Twój telefon (np. tą: http://www.dobreprogramy.pl/Samsung-PC-Studio,Program,Windows,18722.html). Możesz też spróbować zaktualizować system, może to być tylko kwestia braku jakiejś aktualizacji albo Service Packa. Raczej nie ma prostego rozwiązania, trzeba niestety stosować metodę prób i błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno dostałem nowego Samsunga Galaxy Gio od Play. Na początku normalnie łączył mi się z routerem,było cacy. Ale po kilku dniach już przestało. Router mi nadal wykrywa ale nie chce się połączyć,pisze "Wyłączone",i nic nie moge zrobić,nawet jak jest kilka centymetrów od routera. Wiecie jak moge się znowu połączyć?

A w związku z tym,jest może w Android Market jakiś widget z blokowaniem opłat przez neta,jak to jest przy Xperii X8?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam mam telefon STAR C5000
na początku internet przez WI-FI działał normalnie
potem coś miałem przestawione żeby zamiast przez wi-fi chodził przez sim
teraz jestem za granicą i potrzebował bym znowu przestawić go tak żeby łączył się przez wi-fi
orientuje się ktoś jak to ustawić odpowiedzi proszę na adres andrzej22_22@o2.pl z góry dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam Samsunga Galaxy S2 i zastanawiam się nad folią na ekran. Niektórzy twierdzą że czegoś takiego nie powinno się robić bo można uszkodzić wyświetlacz. Nie za bardzo wierzę w takie opinie ale warto zapytać.

Słyszałem też o folii bez kleju. Mieliście z tym do czynienia?


Myślę nad takim zestawem
http://allegro.pl/exclusive-black-samsung-i9100-galaxy-s-ii-folia-i2002734312.html

Miał ktoś do czynienia z taką folią?
http://allegro.pl/oryginal-folia-brando-lcd-samsung-i9100-galaxy-s2-i2016403639.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci szczerze, nie od dziś mam telefon z dotykowym wyświetlaczem, i jeśli się go tylko nosi w osobnej kieszeni, u mnie prawej, to nie ma żadnej siły żeby się coś stało.

O foliach bez kleju nie słyszałem, a o tym że się psuje wyświetlacz też nie.

Te kabury i futerały to jeden pieron na allegro, w komisie kupisz za 20, chyba że jakąś super ze skóry czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zepsuła mi się ładowarka, więc jestem zmuszony do ładowania baterii bezpośrednio poprzez USB. Problem w tym, że przebiega to baaardzo wolno. Chodzi o jakieś niższe napięcie, czy coś w tym stylu? Można to jakoś obejść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na twoim miejscu zakupił folie na telefon. Te kabury są nic nie warte szczerze mówiąc. Mam Galaxy Ace z folią ( o foliach bez kleju nic nie wiem), Ace ma wyświetlacz gorilla glass - twój s2 pewnie też, więc nie ma szans na porysowanie go. Ja i tak poleciłbym Tobie zakupić folie. Mi folia już raz uratowała telefon podczas upadku, gdyby nie to to nawet nie miałbym co zbierać z ziemi ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napięcie pewnie będzie takie samo (USB ma 5V, zapewne Twoja ładowarka ma takie samo), problemem może być pobór prądu - USB może "dać" maksymalnie 500mA, ładowarka może mieć więcej (np. w przypadku PSP możliwe jest ładowanie przez USB, ładowarka do niego ma też 5V ale obciążalność 4x większą od USB - 2A). Nic na to nie poradzisz, jedyne wyjście - zakup nowej ładowarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2012 o 14:45, Pile napisał:

Witam. Mam Samsunga Galaxy S2 i zastanawiam się nad folią na ekran. Niektórzy twierdzą
że czegoś takiego nie powinno się robić bo można uszkodzić wyświetlacz. Nie za bardzo
wierzę w takie opinie ale warto zapytać.

Słyszałem też o folii bez kleju. Mieliście z tym do czynienia?


Ja kupiłem taki zestaw do swojego S2: http://allegro.pl/oryg-kabura-ef-gs2l-samsung-galaxy-s2-i9100-folia-i2007831105.html

Futerał bardzo dobrej jakości, w zestawie też była folia na ekran, która bardzo dobrze pasuje do S2. Oczywiście porobiły się drobne pęcherzyki powietrza, ale jak się normalnie korzysta z telefonu to nie widać nic. Osobiście uważam, że dla takiego telefonu warto wydać te kilkadziesiąt złotych na ochronę, nie po to się wydaje 1600zł żeby za 2 miesiące mieć ekran pełen mikrozarysowań. I jakoś tak lepiej i swobodniej się czuję kiedy wiem, że telefon będąc w kieszeni jest w pełni bezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem... do tej pory wszystko działało prawidłowo ale dziś przyjaciółka dostała zamiast jednego 5 tych samych sms''ów ... a teraz dostaje po 2 zamiast jednego - mam HTC Desire Z i korzystam z aplikacji Go Sms Pro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - mój telefon HTC WILDFIRE.
Moja sieć to t-mobile. Telefon zakupiłem na wakacje tego roku. Powiedzieli mi, że jeśli nie mam jakiegoś pakietu internetowego, żebym wyłączył połącznie sieci komórkowej z internetem, bo będzie ściągać mi dużo kasy. Karta ma jakieś 2 lata, kupowałem na nią na umowę stary telefon, jeszcze w erze, ale nie na abonament, tylko, na zasadzie, że muszę doładowywać co miesiąc jakąśtam kwotą. Jakiś tydzień temu zostało mi na karcie 40 groszy i miałem zablokowane połączenia wychodzące. Postanowiłem z ciekawości włączyć połączenie sieci komórkowej z internetem. Nic się nie stało. Potem podłączyłem go do komputera, chciałem coś zgrać. Dalej nic. Aż w końcu wczoraj podłączyłem drugi raz, zalogowało się na gg w telefonie. Sprawdziłem to, po chwili zorientowałem się, że mam internet w telefonie. Myślałem, że to z komputera i kiedy go odłącze, przestanie działać. Byl podłączony około 8 godzin do komputera. Potem odłączyłem go i z ciekawości w 100% przekonaniu, że się nie uda, sprawdziłem czy jest internet. Okazało się, że jest dalej. Byłem zaskoczony zacząłem z niego korzystać. Pobrałem z android marketu 3 programy (koło 20mb), obejrzałem 2 filmiki na yt, i wszedlem na kilka stron typu onet.pl, gg cały czas było włączone.
Może mi ktoś wytłumaczyć skąd to się wzięło? Jeden kolega powiedział mi, że przy podłączeniu do komputera oni znajdują moją lokalizację i przyjdzie mi rachunek. Nie wiem czy można mu ufać, bo jest zdolny do tego aby mnie wkręcić i przestraszyć. Jeśli to prawda ile mogą mi za to policzyć? Jakieś 10 min temu wyłączyłem to połączenie z internetem.
Drugi kolega powiedział mi, że on ciągnie internet z komputera, co wydaje mi się dziwne i niemożliwe, ale ja się nie znam, mam nadzieję, że ta druga wersja jest prawdziwa.
Jako dodatkowa informacja dodam, że na górze było takie H ze strzałeczkami, i co jakiś czas zmnieniało się na 3G (w górnym pasku gdzie się wszystko co jest włączone + powiadomienia pokazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To proste, każda aplikacja liczy smsa, więc masz oprócz wbudowanej jeszcze 9 innych dodatkowych, to będziesz dostawał "10" smsów, może pogrzeb coś w ustawieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się