Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Wie ktoś jak to jest z Era Fun? Mam telefon Nokia 1600, ale mi się psuje, chciałbym wymienić i nie dość, że przedłużono mi umowę o miesiąc bez ówczesnej konsultacji ze mną, to jeszcze muszę czekać do marca, a telefon już mi siada. Czy jest jakaś możliwość ugody lub czegoś w tym rodzaju? Np: wzięcie innego telefonu na abonament?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile naprawdę kosztuje k800i?

Przedchwilą byłem w salonie ERY - 1250zł
w supermarkecie (znaczy coś a''la m1) - 700 zł (!!!)
Allegro - 600zł - 750zł

Najbardziej przekonuje mnie ten sklepik przed kasami w supermarkecie (mogę zobaczyć, że nowy i jest zdecydowanie tańszy od tego z salonu). Salony już od dawna przesadzały z cenami telefonów bez umowy, ale żeby aż o 500 zł?
Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do wyboru parę telefonów. Jestem ciekaw co o nich sądzicie i które radzicie mi wybrać.

Sony Ericsson:
W200i
K850i
W880i
W580i
K800i
K550i
Motorola:
Rzr2 V8
V3xx
W510
K1

Proszę o radu ze strony funkcjonalności, a wygląd na 2 miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Motoroli Ci nic nie podpowiem, bo nie znam ich modelów, za to Sony W200i ma słaby jak na dzisiaj ekran [160x128pixeli]. Sam mam Sony K550i. Poczytaj stronę czy dwie wcześniej co o nim myślę, K850i - :))) - pełen wypas! Tylko że drogi :( z W580i i W 880i się nie znam, szczerze nie byłem nimi zbytnio zainteresowany, ale mogę Ci podać stronę na której możesz je porównać:
http://www.sonyericsson.com/cws/products/mobilephones?cc=pl&lc=pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 21:14, Tyraf napisał:

Mam do wyboru parę telefonów. Jestem ciekaw co o nich sądzicie i które radzicie mi wybrać.

Sony Ericsson:
W200i
K850i
W880i
W580i
K800i
K550i
Motorola:
Rzr2 V8
V3xx
W510
K1

Proszę o radu ze strony funkcjonalności, a wygląd na 2 miejscu.



k800i lub v8

wg. mnie k800i jest lepszy do maniaków, którzsy cenią sobie muzykę, aparat etc., zaś cała reszta v8 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 22:06, Jackal-pl napisał:

k800i lub v8

wg. mnie k800i jest lepszy do maniaków, którzsy cenią sobie muzykę, aparat etc., zaś cała reszta
v8 ;p


No właśnie nad tymi dwoma się zastanawiam. ale co mam rozumieć przez że cała reszta to v8? Czyżby v8 było gorsze i nie nadawało się do muzyki czy robienia zdjęć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
V8 jest to IMO piękny i uniwersalny telefon. Wcale nie jest gorszy np. do muzyki od SE, a wręcz przeciwnie, nawet lepsza. Jedyne, co V8 ma gorsze to aparat, a cała reszta jest nie do przebicia wg. mnie :] Poza tym telefon ten ma system linux, czego nie ma SE. Chyba jedyna jej wada to to, że nie ma kart pamięci, ale za to 512mb wbudowanej. Polecam obejrzeć sobie filmiki na YouTube i przeczytać jakieś testy/opinie. Ja zawsze tak robie przed każdym zakupem.
PS. Dlatego teraz nie wiem co wziąć. Na początku miałem brać N95, ale stwierdziłem że odpada. Teraz myślę nad K800i lub K850. Wg. mnie K800 ma lepszy aparat, szczególnie macro wygląda nieco lepiej. Dlatego nie wiem, czy iść na całość, czy zaoszczędzić trochę kasy i wziąć w sumie niewiele gorszego K800i. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie telefonów Sony Ericsson. Który z tej dwójki jest lepszy:

W880i

czy

W580i

Wacham się nad zakupem jednego z tych dwóch modeli, czy ktoś może polecić jednego z nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 14:53, witkab napisał:

Mam pytanie odnośnie telefonów Sony Ericsson. Który z tej dwójki jest lepszy:

W880i

czy

W580i

Wacham się nad zakupem jednego z tych dwóch modeli, czy ktoś może polecić jednego z nich?

moim zdaniem lepszy W880i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wzial... w580i z racji, ze tak wyglada :-p nie mialem jeszcze ze sliderem :-p ale mysle, ze w880i bedzie lepszy ;-) bo cienki jest ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładniejszy w580 a w880 jakiś taki kanciasty i długi ale ma wideofon ;] najlepiej zobacz pod tym linkiem w porównaniu: http://www.sonyericsson.com/cws/products/mobilephones?cc=pl&lc=pl#view=phones&cdl=1&s=0&detail=0&cmp=1&acc_ci d=0&cid=161465&pid_type=phone&cmp_id0=206822&cmp_id1=228891&acc_pid=0&pid=206822
wklej do przeglądarki cały adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 23:04, czapla56 napisał:

Ma ktoś może, lub miał styczność z SE K850 ?

Wejdź na tą stronkę, tam będzie o nim napisane i pokazane:
http://www.sonyericsson.com/cws/products/mobilephones/overview/k850i?cc=pl&lc=pl
Jeśli chcesz sprawdź jak telefon używa się klikając w opcję Wypróbuj Telefon, trochę długo się to ładuje, ale zapewniam, warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Sony Ericsona W880i. Mieszkam w Anglii, wiec mam abonament z angielskiej firmy O2, a place 35 funtow miesiecznie. Wkrotce musze zmienic na cos tanszego, pewnie przejde na karte - wychodzi najtaniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę, czy może mi ktoś powiedzieć, co się stało z moim Sony Ericsonem K300 ? o_0 Jak go włączam, wyskakuje mi Inactiv Sim, za każdym razem. Nie mogę nawet doładowac konta :/ Proszę o pomoc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się