Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Witam, mam jedno pytanie, posiada ktoś z was może telefon Plusfon 401i i mógłby go z deka opisać, jak z grami,czy są na ten telefon,jak z dźwiękiem,i czy w ogóle jest dobry, z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mój ojciec chce kupić sobie telefon. Konkrety? 0 bajerów- byle by dało się z niego zadzwonić i napisać SMS-a, ewentualnie budzik nastawić ;) Podobno w tym najlepsze są Nokie- prawda to? Chcę tylko, byście polecili mi sam telefon- taryfę już mam, a taki "złom" xD i tak w prawie każdej ofercie kosztuje 1zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 07:30, Kryszek napisał:

Witam, mam jedno pytanie, posiada ktoś z was może telefon Plusfon 401i i mógłby go z deka
opisać, jak z grami,czy są na ten telefon,jak z dźwiękiem,i czy w ogóle jest dobry, z góry
dziękuje.

Tak się składa, że mam ten telefon... Niestety... Kupna żałuję, więcej chyba nie trzeba, no ale cóż... Zacznijmy od ogromnych dziur w sofcie - java w telefonie nie działa, żadna ściągnięta aplikacja, żadna gra się nie instaluje; profile same się zmieniają po rozmowie głosowej; nie ma wideorozmów jak w reklamie powiadają, ten "obiektyw" z przodu to czujnik światła, jednak jest to chyba atrapa, bo jak zakryjesz to nic się w aparacie nie zmienia; aparat 1,3 Mpx robi zdjęcia słabej jakości, ciężka regulacja jasności; głośnik charczy jak zdychające zwierze... Mógłbym wady wynajdować kolejne i wymieniać w nieskończoność, jednak się powstrzymam... Jeśli masz już ten telefon - współczuję... Jeśli chcesz kupić - nie rób tego...

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma te fajne rzeczy (2Mpix itp.) z wygladu (kto co woli) mi sie raczej nie podoba ;-) ale jest tansza od v3xx wiec mysle,ze warto ja kupic;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zna ktoś nokie 6300 ??
jak tak to jaka jest ?
ładna ??
zacina się ??
funkcjonalna ??
jakie ma gry (ciekawosć) ??

mam zamiar ja kupić ale wole sie zapytać o jej wady i zalety posiadaczy tego phona ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma te 2Mpix, 16mln kolorow i takie tam rozne fajne rzeczy ;-) z wygladu nawet ciekawie, prosto wyglada i jest cienka!! ;-) ale jak to nokia ma swoja cene :-p wiec wolalbym SE w810i ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szukam jakiegoś telefonu do 250zł z aparatem wideo, MP3. Zastanawiałem sie nad motorolą L6 a samsungiem E250. Jakie jeszcze polecicie, raczej używane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktoś głośniki MPS-70 do Sony Ericssona i mógłby mi napisać jak grają? Zamówiłem je za punkty w Era Premia, widzę, że w sklepie SE kosztują 101 zł, ale mimo to chciałbym wiedzieć czy dobrze zrobiłem biorąc je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze wez pod uwage telefon na abonament ?;> SE k800i w abonamencie 50zl za 250zl w Play??:> a jesli nie, to bierz E250 i nie patrz na L6 ;-p bo nie ma ona pamieci zewnetrznej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ponieważ kończy mi się umowa, a nie mam jak się teraz do salonu wybrać, więc cz ktoś się może orientuję, jaki będę miał do wyboru telefon z Ery za abonament 100 zł? Poluję na Nokię N95, ale nie jestem pewien, czy będę miał ją do wyboru przy takim abonamencie (jestem gotowy do dopłaty 200-300 zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 18:25, razormw napisał:

SE k550i znalazłem za 450 zł,Samsung SGH-E250,BenQ-Siemens CF61.Wszystkie nowe


Ja dziś kupiłem SE K550i bardzo fajny i przyjazny fonik zdjęcia robi rewelka - polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 23:39, gpodoba napisał:

Ja dziś kupiłem SE K550i bardzo fajny i przyjazny fonik zdjęcia robi rewelka - polecam
:)

Aghh... Nawet mi nie przypominaj... Kilka miesięcy temu miałem kupić ten telefon, ale w ostatniej chwili uległem kuzynowi i wybrałem badziewną Nokie 5200 :(
Ma ktoś może SE W580i? Przystawiam się do tego modelu, ale miło byłoby wiedzieć jaki jest on w rzeczywistości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam dwie komórki. SE K550i i K750i. Są to komórki posiadające mnóstwo funkcji. Posiadają aparaty 2 MPX i odtwarzacze MP3. Są to komórki średniej klasy. Są ładnie wykonane :) Obecnie posiadam K550i bo K750i wyprzedali. Co cenię w nich ? Hmmm... może tak. Liczy się żeby była ładna, miała odtwarzacz mp3 i wysyłanie sms-ów. Jeśli chodzi o stronki to nie wchodzę. Używam kabla USB ^^ do ściągania dzwonków. Nie zależy mi na tapetach czy innych niepotrzebnych mi bajerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 00:00, Gothic 1 II III napisał:

Polecam dwie komórki. SE K550i i K750i. Są to komórki posiadające mnóstwo funkcji. Posiadają
aparaty 2 MPX i odtwarzacze MP3. Są to komórki średniej klasy. Są ładnie wykonane :) Obecnie
posiadam K550i bo K750i wyprzedali. Co cenię w nich ? Hmmm... może tak. Liczy się żeby była
ładna, miała odtwarzacz mp3 i wysyłanie sms-ów. Jeśli chodzi o stronki to nie wchodzę. Używam
kabla USB ^^ do ściągania dzwonków. Nie zależy mi na tapetach czy innych niepotrzebnych mi
bajerach.


Mogłeś wrzucić zdjęcia tak dla urozmaicenia tego posta ale spoko sam sobie sprawdze. W najlbiższym czasie przed świetami mam zamiar sobie kupic nowego koma bo od lat już mam nokie 3510i która szczerze mało że jest brzydka to jeszcze stara. Zobacze sobie te komy o których napisałeś jednak mysle ze jak bede kupował to tylko którąś z Nokii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się