Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 27.08.2009 o 14:19, Jackaloppe napisał:

> /.../

Z tego co wiem, to przy podpisywaniu umowy telefon, który wybrałeś staje się Twoją własnością
i operator nie ma prawa Ci go zabrać. A co by się stało jakbyś podpisał umowę, wziął
telefon i od razu go sprzedał? ;) Albo w czasie użytkowania (nie daj Boże) ktoś by Ci
go ukradł? Co byś teraz myślał? ;]

Ok, dzięki za pomoc, ale pierwszy raz miałem do czynienia z taką sytuacją i wolałem się upewnić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu przyszedł mój nowy telefon (Nokia 1661) ale niestety instrukcja jest po rosyjsku. Ile dokładnie razy, i jak długo, trzeba lądować baterie nową podczas formatowania? Słyszałem też że tych nowych baterii nie trzeba poddawać formatowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 22:50, zerohunter napisał:

Format nie zaszkodzi, wyładuj i ładuj do pełna 12 godzin, tak parę razy, następnym razem
użyj googli.


baterie sie formuje, nie formatuje.. i nie pare razy, tylko 3 pelne cykle ladownia baterii na wylaczonym telefonie przez 12h i uzytkowanie telefonu do calkowitego go rozladowania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie wybieram potencjalną ofiarę na święta i mnie ta zaintrygowała - http://www.sonyericsson.com/cws/products/mobilephones/overview/w715?lc=pl&cc=pl mianowicie Wi-Fi,i to tak jak z laptopem? Będę mógł się podłączyć pod swój internet nie płacą operatorowi sieci komórkowej w której jestem? Mam nadzieję, że zrozumiale napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 23:02, Zauri napisał:

> Format nie zaszkodzi, wyładuj i ładuj do pełna 12 godzin, tak parę razy, następnym
razem
> użyj googli.

baterie sie formuje, nie formatuje..


Przed chwilą spytałem się w SB na pewnym forum i się formatuje:P

Dnia 27.08.2009 o 23:02, Zauri napisał:

i nie pare razy, tylko 3 pelne cykle ladownia baterii
na wylaczonym telefonie przez 12h i uzytkowanie telefonu do calkowitego go rozladowania..


W tym się pomyliłem, ale czy potem to ma znaczenie?


Btw. zmieniłeś płeć?

;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 23:15, RedSqll napisał:

Tak sobie wybieram potencjalną ofiarę na święta i mnie ta zaintrygowała - http://www.sonyericsson.com/cws/products/mobilephones/overview/w715?lc=pl&cc=pl
mianowicie Wi-Fi,i to tak jak z laptopem? Będę mógł się podłączyć pod swój internet
nie płacą operatorowi sieci komórkowej w której jestem? Mam nadzieję, że zrozumiale napisałem.



Noo, tak działa WiFi:P

Tylko trzeba będzie skonfigurować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to bateria litowo-jonowa lub litowo-polimerowa, to formatowanie jest zbędne. Jedyne, o czym należy pamiętać, to to, że takie baterie niezbyt lubią częste cykle od pełnego naładowania do całkowitego rozładowania ("wolą" doładowywanie) i że taki cykl należy przeprowadzić jedynie po około 30 "doładowaniach" (jest potrzebny po to, by układ elektroniczny wewnątrz baterii mógł się skalibrować).
Dla zainteresowanych:
http://www.batteryuniversity.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam telefonu - w miarę taniego, tak do 300 zł. Preferowane miejsce zakupu - allegro choć niekoniecznie. Szukam fona z klapką, NIE chcę slidera. Powinien szybko i bezproblemowo działać i być w miarę wytrzymały, aparat nie musi być jakiś uber, radio + mp3 + slot na kartę pamięci mile widziany. Nie preferuję Samsungów bo imo są bardzo nieintuicyjne [ Nokia, SE? ]. Doradzilibyście coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę sobie pobrać kilka "bajerów" do SE c510 (gry z czujnikiem ruchu, poziomica i takie tam duperele :P). Zna ktoś jakąś stronę, gdzie mogę to znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy orientuje się ktoś może, jak wygląda zamiana mixa Orange na Playa? Czy coś to kosztuje, ile trwa itp? Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 12:24, Tyler_D napisał:

Szukam telefonu - w miarę taniego, tak do 300 zł. Preferowane miejsce zakupu - allegro
choć niekoniecznie. Szukam fona z klapką, NIE chcę slidera. Powinien szybko i bezproblemowo
działać i być w miarę wytrzymały, aparat nie musi być jakiś uber, radio + mp3 + slot
na kartę pamięci mile widziany. Nie preferuję Samsungów bo imo są bardzo nieintuicyjne
[ Nokia, SE? ]. Doradzilibyście coś?


Jeżeli masz aparat w i wyświetlacz w głębokim poważaniu, a na dodatek chcesz zaoszczędzić, to możesz wybrać poprzednika W380i, czyli W300i ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item730795114_motorola_e8_nowa_gwarancja_super_okazja.html

http://allegro.pl/item724225185_motorola_e8_orange.html

Motorola E8 ma wbudowane 2gb pamięci i dają najczęściej jeszcze kartę 2gb, ma radio (jak wgrasz zmodyfikowane oprogramowanie to radio posiada RDS), wejści na słuchawki mini jack 3,5. Jeśli wgrasz zmodyfikowane oprogramowanie to także będziesz mógł wrzucić sobie programy mgx które są robione specjalnie na e8, będziesz mógł zainstalować quake 3d (tak tego Quake 3d co kiedyś może grałeś na kompie), będziesz mógł zainstalować różne emulatory bameboy''ów, chyba jest nawet jeden emulatora psx''a ale nie sprawdzałem, będziesz mógł zainstalować odtwarzacz który odtworzy .avi .rmvb .flv i inne popularne formaty. Jest tego dużo więcej ale nie chce mi się wypisywać wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu rozglądam się za telefonem. Mam też pewne wymagania, np. żeby był SE i żeby miał wygodne klawisze. Reszta to już sprawy techniczne. Zastanawiam się nad W910i i F305. Co możecie mi powiedzieć o tych telefonach? Moglibyście jeszcze coś doradzić? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się