Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2013 o 16:03, LastOrder napisał:

Chyba że macie inne pomysły do 1200 zł.?

Dopłacisz z 50 zł i masz Nexusa 4, który bije całą trójkę na głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2013 o 16:27, Doreczek napisał:

Poszukuję telefonu do 1500 zł z czystym androidem. Który polecacie? Myślałem, żeby dołożyć
i kupić HTC One lub LG swift g

Nexus 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2013 o 16:18, Henrar napisał:

> Chyba że macie inne pomysły do 1200 zł.?
Dopłacisz z 50 zł i masz Nexusa 4, który bije całą trójkę na głowę.


Tego nie znam,mógłbyś pokrótce rozwinąć temat temat tego telefonu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2013 o 16:39, LastOrder napisał:

Tego nie znam,mógłbyś pokrótce rozwinąć temat temat tego telefonu??

LG Nexus 4, czyli telefon z bezpośrednim wsparciem Googla. Najczystszy Android na rynku, jaki tylko da się znaleźć.
W dodatku ze wszystkich przez Ciebie wymienionych jest najszybszy (czterordzeniowy Snapdragon S4 Pro), lepszy aparat i najlepszy ekran. Jego wadą jest brak slotu na karty SD. Ale IMO warto. Znajomy ma i sobie bardzo go chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2013 o 16:41, Henrar napisał:

> Tego nie znam,mógłbyś pokrótce rozwinąć temat temat tego telefonu??
LG Nexus 4, czyli telefon z bezpośrednim wsparciem Googla. Najczystszy Android na rynku,
jaki tylko da się znaleźć.
W dodatku ze wszystkich przez Ciebie wymienionych jest najszybszy (czterordzeniowy Snapdragon
S4 Pro), lepszy aparat i najlepszy ekran. Jego wadą jest brak slotu na karty SD. Ale
IMO warto. Znajomy ma i sobie bardzo go chwali.


Lepszy aparat? Nexus 4 miał problemy w tej sferze. Galaxy S3 i HOX moim zdaniem robią o wiele lepsze zdjęcia. Na temat Xperii T się nie wypowiem. Warto nadmienić, że Nexus 4 może mieć maksymalnie 16GB pamięci i nic więcej. Z tym ekranem też się nie porywaj, bo to po prostu kwestia gustu. Konfrontujesz Amoleda, Super LCD 2 i IPS, każdy woli co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2013 o 16:27, Doreczek napisał:

Poszukuję telefonu do 1500 zł z czystym androidem. Który polecacie? Myślałem, żeby dołożyć
i kupić HTC One lub LG swift g


Czystego Androida posiadają tylko telefony z serii Nexus, lub sygnowane jako Google Edition. Tych ostatnich nie widziałem w Polsce i raczej nie jest to opłacalne. Najlepiej kup sobie HTC One i wgraj mu czystego Andka, lub np. Cyanogenmod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jaką wersję cyanogenmod wgrać do samsunga galaxy note 2? Zrootowałem telefon ale nie wiem co dalej bo wersji jest dużo i nie wiem czym się różnią np: US Cellular, GSM LTE, GSM non-LTE. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2013 o 18:28, Doreczek napisał:

Witam. Jaką wersję cyanogenmod wgrać do samsunga galaxy note 2? Zrootowałem telefon ale
nie wiem co dalej bo wersji jest dużo i nie wiem czym się różnią np: US Cellular, GSM
LTE, GSM non-LTE. Proszę o pomoc.


Nie napiszę nic odkrywczego, ale to co wymieniłeś to po prostu różne modele Note''a :) US Cellular = wersja przystosowana do Amerykańskiej telefonii (mają coś innego niż GSM), GSM LTE = wersja z LTE, która bangla np. w Europie, GSM non-LTE czy zwykły Note bez LTE, przystosowany do sieci GSM. Po prostu, wejdź sobie w ustawienia i znajdź oznaczenie swojego modelu, np. N7100 to wersja GSM non-LTE, a N7105 to GSM LTE itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam pytanie... posiadam telefon LG L3 E400 nowy, kupiony na allegro, z androidem 2.3.6. Wszystko fajne, tylko jest jeden minus, a mianowicie nie ma aktualizacji systemu do 4.0.1 itd. Czy opłaca mi się wgrywać '''' na czarno '''' Jakiegoś 4.x.x andka, biorąc pod uwagę, że stracę gwarancję? Czy nowy system, który bym wgrał będzie tego warty? Proszę o doradzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś kod w plusie żeby ustawić sobie darmowy numer? Bo niby znalazłem coś takiego, lecz po wpisaniu i łyknięciu przez operatora 10zł dalej muszę płacić za smsy i telefony do tego numeru. Śmiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2013 o 15:39, pibel napisał:

Cześć. Mam pytanie... posiadam telefon LG L3 E400 nowy, kupiony na allegro, z
androidem 2.3.6. Wszystko fajne, tylko jest jeden minus, a mianowicie nie ma aktualizacji
systemu do 4.0.1 itd. Czy opłaca mi się wgrywać '''' na czarno '''' Jakiegoś 4.x.x andka,
biorąc pod uwagę, że stracę gwarancję? Czy nowy system, który bym wgrał będzie tego warty?
Proszę o doradzenie.


W 4.0 parę fajnych rzeczy doszło, ale na 2.3.6 wszystko chula i chulać będzie jeszcze długo :P
Możesz się pobawić w sumie we flashowanie, ale wiedz, że Swift L3 mega wydajny nie jest, tylko 384 mb ramu, więc komfort użytkowania telefonu może pozostawiać wiele do życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2013 o 19:41, Nikodem95 napisał:

>
Heh. Cały ja i w końcu zmieniłem zdanie i kupiłem Nokię Lumię 520. Aktualnie się przyzwyczajam
:)


Heh, gratuluję zakupu :) Możesz kiedyś naskrobać swoje wrażenia z użytkowania tej Lumii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zbliża mi się okres końca umowy z jednym z operatorów sieci komórkowych. Chcę przedłużyć umowę ale z nowym telefonem. Mam do wyboru kilka: LG Swift L5, Sony Xperia J, LG Swift L5 II (również Black Titan), LG Swift L7, LG Swift L7 II i LG Swift L9. Cena nie gra roli. Który z tych telefonów jest najlepszy? (domyślam się, że najdroższy). Najbardziej zależy mi na dużym wyświetlaczu, dobrym aparacie i oczywiście aby bebechy dawały radę z codziennym korzystaniem ze smartfona (przeglądanie internetu, Facebook, Twitter, Youtube itd. gry to sprawa drugorzędna). Który z portali o smarfonach robi najlepsze testy sprzętu (również wideo), abym mógł najlepiej sprawdzić czytając, czy ten telefon jest właśnie dla mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wejdź sobie na mgsm.pl. I porównaj te telefony. Zobacz jaki procesor będzie tobie potrzebny, jaki czas działania jest okupiony tym procesorem, jakie są dla ciebie najwygodniejsze wymiary. To tak na początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2013 o 13:15, Kraju napisał:

Właśnie zbliża mi się okres końca umowy z jednym z operatorów sieci komórkowych. Chcę
przedłużyć umowę ale z nowym telefonem. Mam do wyboru kilka: LG Swift L5, Sony Xperia
J, LG Swift L5 II (również Black Titan), LG Swift L7, LG Swift L7 II i LG Swift L9. Cena
nie gra roli. Który z tych telefonów jest najlepszy? (domyślam się, że najdroższy). Najbardziej
zależy mi na dużym wyświetlaczu, dobrym aparacie i oczywiście aby bebechy dawały radę
z codziennym korzystaniem ze smartfona (przeglądanie internetu, Facebook, Twitter, Youtube
itd. gry to sprawa drugorzędna). Który z portali o smarfonach robi najlepsze testy sprzętu
(również wideo), abym mógł najlepiej sprawdzić czytając, czy ten telefon jest właśnie
dla mnie?


Na szybko:
Jedyne godne z tego towarzystwa to Swift L9 i L7 II i nad nimi rozmyślaj :P Jeżeli chodzi o wyświetlacz to L9 ma większy, ale za to L7 II ma aparat 8mpx. L7 II ma lepszy procek i dłużej trzyma na baterii. Uderzyłbym chyba w L7 II.
A co do testów to polecam Komórkamanię i GSMmaniaka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko... ostatnio kiedy doładowywałem konto za 50 zł ( 3 miechy temu) to przedłużyło mi konto o te 3 miesiące do października.. ostatnio dokonałem kilku doładowań po 10 20 i 30 zł i nadal mam konto ważne do października. Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego tak jest?

Sieć PLAY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się