Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

Mam pytanie o wersję GOTY. Niestety musiałem sprzedać AC i AC2, bo byłem w małym dołku finansowym, ale obiecałem sobie, że kiedyś je dokupię i uzupełnię kolekcję. Owy moment właśnie nadszedł. Pierwsze pytanie brzmi: co dokładnie dodaje wersja GOTY? Domyślam się, że posiada obydwie sekwencje wycięte z podstawowej wersji. To w sumie dobrze, bo zaoszczędzę na dokupywaniu DLC. Ale czy poza nimi znajdę tam coś jeszcze? Ciekawi mnie również czy wersja GOTY istnieje wyłącznie w serii Xbox Classics, czy została również wydana w edycji premierowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko w Classics chyba a oprócz DLC które się pojawiły będziesz miał 3 dostępne katakumby do zwiedzenia.
Czyli tak na prawdę nic świetnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem grę, czekam na część 3, i mam pytanie dotyczące Brootherhooda, tam dalej jest opisywana walka z templariuszami?
Oczywiście chodzi mi o główny wątek, Desmond we własnej osobie i te sprawy, bo wiem że ta część skupia się na walce z Biorgiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2011 o 17:09, zerohunter napisał:

Skończyłem grę, czekam na część 3, i mam pytanie dotyczące Brootherhooda, tam dalej jest
opisywana walka z templariuszami?
Oczywiście chodzi mi o główny wątek, Desmond we własnej osobie i te sprawy, bo wiem że
ta część skupia się na walce z Biorgiami.

W AC:B dostajesz więcej Desmonda, ale nadal Ezio walczy z Borgią.
Nie chce Ci mówić co tam się będzie dziać bo co to by była za zabawa. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, prosze o mozliwie szybka odpowiedz ! ;)

Chce kupic Assassin''s Creed 2 z drugiej reki, nie bedzie problemu z aktywacja, gra single/multi/etc. ? Czy wlasciciel musi ja dezaktywowac jakos czy klucz mozna duzo razy ten sam uzywac, jak to wyglada?

z gory dziekuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2011 o 17:29, kuba9876543210 napisał:

Witam, prosze o mozliwie szybka odpowiedz ! ;)

Chce kupic Assassin''s Creed 2 z drugiej reki, nie bedzie problemu z aktywacja, gra
single/multi/etc. ? Czy wlasciciel musi ja dezaktywowac jakos czy klucz mozna duzo razy
ten sam uzywac, jak to wyglada?

z gory dziekuje ;)


Dokladnie, musi dac konto na Uplay, a nie wiem czy to konto nie jest przypisane do konta e-mail (juz nie pamietam).

A tak w ogole to dziwnie to wyglada - napis w Twojej stopce "boycott draconian DRM" z planowanym zakupem ACII, ktory z takowego DRMa slynal (teraz DRM jest juz lzejszy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2011 o 17:55, Komenty napisał:

a nie wiem czy to konto nie jest przypisane do konta
e-mail (juz nie pamietam).

>

Nie jest, jedynie do cd-keya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2011 o 17:55, Komenty napisał:

A tak w ogole to dziwnie to wyglada - napis w Twojej stopce "boycott draconian DRM" z
planowanym zakupem ACII, ktory z takowego DRMa slynal (teraz DRM jest juz lzejszy).


:D

Wiem, ale jesli moge kupic tanio, to byc moze kupie (aby odsprzedac z zyskiem) ;)

Aha, chodzi mi oczywiscie o wersje PeCetowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Pożyczyłem Assassin''s Creed 2 koledze wraz z danymi do zalogowania. Umówiliśmy się, że ja gram w dzień, a on wieczorami. Przez około tydzień było wszystko spoko, ale gdy próbuję odpalić grę, to mogę jedynie włączyć launchera i po wciśnięciu przycisku "Graj" robi się czarny ekran i wychodzi do Windows. U kumpla jest to samo. Nie pomaga reinstall. Konta raczej nie zbanowano, gdyż do launchera normalnie się można zalogować, tylko potem niestemy wywala. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2011 o 15:08, Gen_Radius napisał:

Mam problem. Pożyczyłem Assassin''s Creed 2 koledze wraz z danymi do zalogowania. Umówiliśmy
się, że ja gram w dzień, a on wieczorami. Przez około tydzień było wszystko spoko, ale
gdy próbuję odpalić grę, to mogę jedynie włączyć launchera i po wciśnięciu przycisku
"Graj" robi się czarny ekran i wychodzi do Windows. U kumpla jest to samo. Nie pomaga
reinstall. Konta raczej nie zbanowano, gdyż do launchera normalnie się można zalogować,
tylko potem niestemy wywala. Proszę o pomoc.


A co na to licencja? Nie jestem pewien czy to jest z nia zgodne. Skoro padlo na 2 roznych komputerach to znaczy ze ma cos wspolnego z kontem. U mnie gra sie odpala bez problemu, wiec nie jest to problem z serwerami Ubi , bledna aktualizacja launchera itp. Skontaktuj sie z pomoca techniczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem właśnie AC2 na steamie i nie mogę nigdzie na necie znalezc spolszczenia,mógłby mi ktoś podesłać link ze sprawdzonym patchem polonizującym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2011 o 19:24, Iverson7 napisał:

Kupiłem właśnie AC2 na steamie i nie mogę nigdzie na necie znalezc spolszczenia,mógłby
mi ktoś podesłać link ze sprawdzonym patchem polonizującym?

Nie jestem pewien ale steam''owych wersji i tak spolszczyć się nie da chyba. A poza tym spolszczenie do ACII to tylko kinowe[napisy] więc za dużej różnicy nie ma.
[no chyba że angielskiego zbyt dobrze nie umiesz to tak]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2011 o 19:41, Noma napisał:

Nie jestem pewien ale steam''owych wersji i tak spolszczyć się nie da chyba. A poza tym
spolszczenie do ACII to tylko kinowe[napisy] więc za dużej różnicy nie ma.
[no chyba że angielskiego zbyt dobrze nie umiesz to tak]

GTA IV tez mam ze steama i da sie zainstalowac spolszczenie :),a z angielskim nie mam zbyt dużych problemów,byleby nie było tu jakiegoś dziwnego słownictwa ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2011 o 20:32, Iverson7 napisał:

GTA IV tez mam ze steama i da sie zainstalowac spolszczenie :),a z angielskim nie mam
zbyt dużych problemów,byleby nie było tu jakiegoś dziwnego słownictwa ;p.

Nie ma, większość spokojnie do zrozumienia nawet przy średniej znajomości języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

właśnie przeszedłem AC2. Końcówka gry jest bardzo tajemnicza, ale generalnie gra mi się bardzo spodobała. O wiele lepsza od pierwszej części, która była tak monotonna, że nawet jej nie ukończyłem.

Mam pare pytań.

1. Mógłby ktoś streścić zakończenie pierwszej części? Ma ona jakiś wpływ na fabułę w dwójce?
2. Warto kupić AC:B, szczerze mówiąc troche mi sie przejadły renesansowo-makaroniarskie klimaty ale bieganie po Rzymie mogłoby być fajne. Dużo jest w ACB nowości?


Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2011 o 00:41, Smooqu napisał:

1. Mógłby ktoś streścić zakończenie pierwszej części?

Spoiler

Al Mualim zdradził, Altair znalazł Jabłko, które gdzieś ukrył, Viddic stwierdził, że Desmond jest już niepotrzebny i chciał się go pozbyć.

Tak z grubsza.

Dnia 25.06.2011 o 00:41, Smooqu napisał:

Ma ona jakiś wpływ na fabułę w dwójce?

Dwójka jest bezpośrednią kontynuacją jedynki.

Dnia 25.06.2011 o 00:41, Smooqu napisał:

2. Warto kupić AC:B, szczerze mówiąc troche mi sie przejadły renesansowo-makaroniarskie
klimaty ale bieganie po Rzymie mogłoby być fajne. Dużo jest w ACB nowości?

Na pewno warto kupić dla świetnego multi i ciągłości fabularnej. Jedynka => Dwójka => Brotherhood => Revelations. Wszystkie te części (no, oprócz Brotherhooda, ale na 95% tak będzie) są ze sobą ściśle powiązane fabularnie. Koniec poprzedniej części jest początkiem aktualnej. Co do samego singla w AC: B zaś, to mnie on zawiódł, bo jest dość krótki i nie ma już tego klimatu, który miała dwójka - jak dla mnie najlepsza część z serii AC.

Dnia 25.06.2011 o 00:41, Smooqu napisał:

Pozdrawiam :)

Ja również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się na AC nie zawiodłem jeszcze :) Miałem nawet w planach przejść całą serię jeszcze raz, ale nie mogę przemóc się i grać w AC pierwszego... Klimat, klimatem, ale przy nowszych częściach te schematyczne zadania nużą.... Może przeskoczę do ACII i AC:B, ale muszę mieć wenę.
Nie pamiętam tylko ile poszczególne gry przechodziłem, ale bawić, zawsze bawiłem się świetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to teraz jest z AC2 ?
Dalej wymaga połączenia z netem na PC ?

Skończyłem AC2 dosyć dawno temu na X360, ale widziałem dziś w swoim podwarszawskim Auchanie w dosyć obiecującej cenie na wyprzedaży [po 59zł, wiec całkiem git] na PC. Pamiętam, że chyba któryś patch na PC znosił wymóg stałego podłączenia do netu, jak to teraz jest ? Bo nie wiem czy kupować a mogę być kilka dni bez netu bo mają robić jakąś modernizację sieci, nie wiem czy łyknąć czy coś innego wybrać [bo jak mam w perspektywie 4-6 dni bez sieci i mam kupić grę w która nie pogram, to poszperam za czymś innym na dobry singielek =)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować