Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - temat ogólny

2365 postów w tym temacie

Dnia 13.11.2010 o 10:25, Crew_900 napisał:

Jak ci gra wywala lub coś podobnego powinien tam tworzyć się plik w formacie tekstu z
napisaną przyczyną błędu. Nie pamiętam jak się nazywa ale powinien być

Jak ci nie idzie z oryginalnego exe, spróbuj na cukierku, w większości przypadków pomaga


Do moderatorów :
Nikomu nic nie narzucam



Znalazłem jeszcze coś takiego :

http://www.cenega.pl/pomoc.php?ID=3658

Tylko nie jest tam wyraźnie opisane kiedy ten błąd się pojawia bo ja na razie nie miałem nawet możliwości zmiany ustawień ... jeśli natomiast włączy mi się gra i będę musiał grać na niższych detalach to zwrócę grę do sklepu ... a podobno ta cześć pod względem bugów etc. miała być najlepsza ale jak na razie to dla mnie jest największą kaszanką z tej całej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 11:25, Crew_900 napisał:

To też jest losowe. Na innym kompie może ruszyć a na innym może nie działać.

Nie wiem co mogę ci jeszcze poradzić.
może zainstaluj najnowszą bibliotekę Direct ?

http://www.dobreprogramy.pl/DirectX,Program,Windows,12667.html



Mam najnowszego. Zobaczę później na laptopie może się włączy pomimo zintegrowanej grafiki ... a jak nie to oddam do sklepu i wezmę inną płytę może pójdzie z innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 11:49, Crew_900 napisał:

Jak ci nie działa z tej to z innej też nie będzie.
W końcu się przecież instaluje nie ? ;p



To nie fajnie, jak mogli zje ... taką grę;/

Metoda ze strony cenegi gówno dała ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 20:25, Codipar napisał:

Witam może mi ktoś pomóc ?

Run Time Error !

Wyraźnie przecież piszę, że jest to błąd związany z bibliotekami Visual C++, widocznie masz burdel w sterownikach, pakietach lub w ogóle ich nie masz... Zaktualizuj je, każdą wersję tj. 2005, 2008, 2010 musisz osobno instalować, wersja 2010 nie zawiera bibliotek z poprzedniej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam zamiar kupić na Święta S.T.A.L.K.E.R-a CS i Zew prypeci, i tu moje pytanie czy bez 1 części da się wczuć w fabułę? Ogólne gra byłaby już moja, ale nie wiedziałem czy gra jest już stabilna, dużo czytałem o problemach z 2 stalkerem. Czy po tych 20 zylionach patchy daje się komfortowo grać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydarzenia przedstawione w CS dzieją się przed cieniem czarnobyla a w zewie prypeci gramy zupełnie kimś innym więc luzik. CS sprawiał problemy zaraz po premierze, ale teraz da się grać;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do czystego nieba wydano 10 łatek ;]
więc jak będziesz miał to instaluj od razu najnowszą łatkę czyli 1.5.10 zawiera w sobie wszystkie pozostałe
Ale i tak nie licz na płynność w tej części gry ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 16:48, Kakax napisał:

Witam. Mam zamiar kupić na Święta S.T.A.L.K.E.R-a CS i Zew prypeci, i tu moje pytanie
czy bez 1 części da się wczuć w fabułę? Ogólne gra byłaby już moja, ale nie wiedziałem
czy gra jest już stabilna, dużo czytałem o problemach z 2 stalkerem. Czy po tych 20 zylionach
patchy daje się komfortowo grać?

Co do Czyste Niebo to prequel podstawki i dzieje się przed wydarzeniami z podstawki. Główna fabuła kręci się wokół pierwszej wyprawy Strieloka, o której możemy jedynie poczytać w podstawce. Zew Prypeci to sequel i opowiada wydarzenia od ostatniego etapu z podstawki, a w ostatnim rozdziale fabuła obu części zaczyna się łączyć.
W każdej części gramy inną postacią, a w przypadku ZP czasami trafiamy na pewne nawiązania fabularne, ale i tak wszystko dzieje się w swoim trybie więc z wczuciem w fabułę nie będziesz miał problemu.
Co do CN to podobno jest na tyle stabilny by go ukończyć. Jak jest dokładnie to nie powiem bo to chyba jedyna gra, która z komputera zniknęła szybciej niż wszelakie wirusy, keyloggery itp. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czystego Nieba nie polecam. Z fajnych rzeczy to jedynie naprawa broni i ulepszanie sprzętu. Poza tym leży i kwiczy zarówno fabularnie jak i ''lokacyjnie''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 14:08, meJKu napisał:

> Witam może mi ktoś pomóc ?
>
> Run Time Error !
>
Wyraźnie przecież piszę, że jest to błąd związany z bibliotekami Visual C++, widocznie
masz burdel w sterownikach, pakietach lub w ogóle ich nie masz... Zaktualizuj je, każdą
wersję tj. 2005, 2008, 2010 musisz osobno instalować, wersja 2010 nie zawiera bibliotek
z poprzedniej wersji.



Zawsze instalowałem tylko najnowsze biblioteki i nie było żadnego problemu tylko z tą grą jakieś cuda się dzieją i czytając o tym w intern ecie to trochę osób ma z tym problem tylko nie ma chyba na to rozwiązania ... spróbuję zrobić jeszcze tak jak piszesz a jak nie będzie chodzić to oddaję grę bo mi pudełko ładnie wyglądające na półce nie jest potrzebne a za te pieniądze kupie coś innego ... a szkoda bo jestem wielkim fanem tego tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 16:48, Kakax napisał:

czy bez 1 części da się wczuć w fabułę?

Jak już tu ktoś napisał wcześniej - Zew Prypeci to w sumie nowa gra z nowym bohaterem i fabułą choć fani serii zauważą tu pewne nawiązania do poprzednich części. Może nie załapiesz wszystkich aluzji i smaczków ale na pewno dasz sobie radę ze zrozumieniem fabuły i ukończeniem gry. Co do Czystego Nieba - pograłem w tę odsłonę ledwie kilka godzin i rzuciłem w diabły. Gra czeka na swoje lepsze czasy, może kiedyś się ich doczeka. Zabugowana, awaryjna i z kilkoma niefajnymi imo pomysłami. Imo teraz już niespecjalnie warto kupować no chyba że w jakieś promocji czy przecenie. Czyste Niebo to growa porażka ale Zew Prypeci to już bardzo fajna gra ze sporą ilością innowacji - da się komfortowo grać, szczerze polecam. Tu taka moja mini recka - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=47621&pid=1907

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem z cenegą w sprawie mojego problemu i wszystkie rozwiązania jakie mi podawali zawiodły także zostałem na lodzie ... poczekam jeszcze do kupna nowego kompa, jak na nim nie będzie chodzić to grę oddaję do sklepu ... bo na półce żeby leżała mi nie potrzebna.W każdym bądź razie dzięki wszystkim za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 14:45, Codipar napisał:

Pisałem z cenegą w sprawie mojego problemu i wszystkie rozwiązania jakie mi podawali
zawiodły także zostałem na lodzie ... poczekam jeszcze do kupna nowego kompa, jak na
nim nie będzie chodzić to grę oddaję do sklepu ... bo na półce żeby leżała mi nie potrzebna.W
każdym bądź razie dzięki wszystkim za pomoc.


Zrob jak mozesz reinstal systemu lub odpla nowy system z wirtual BoX w google poszukaj robi virualny win lub inne systemy i na czysto instalnij gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.11.2010 o 15:49, tomson52 napisał:

Zrob jak mozesz reinstal systemu lub odpla nowy system z wirtual BoX w google poszukaj
robi virualny win lub inne systemy i na czysto instalnij gre


Przecinki i skąłdnia nie gryzą. Secundo - "wirtualne pecety" nie nadają się do wymagających gier 3D i takiego STALKERa nie odpali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 15:49, tomson52 napisał:

> Pisałem z cenegą w sprawie mojego problemu i wszystkie rozwiązania jakie mi podawali

> zawiodły także zostałem na lodzie ... poczekam jeszcze do kupna nowego kompa, jak
na
> nim nie będzie chodzić to grę oddaję do sklepu ... bo na półce żeby leżała mi nie
potrzebna.W
> każdym bądź razie dzięki wszystkim za pomoc.

Zrob jak mozesz reinstal systemu lub odpla nowy system z wirtual BoX w google poszukaj
robi virualny win lub inne systemy i na czysto instalnij gre



Na dniach będę robił Reinstalke to sprawdzę tego jeszcze nie próbowałem ;] Dzięki za radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 20:17, SpecShadow napisał:


> Zrob jak mozesz reinstal systemu lub odpla nowy system z wirtual BoX w google poszukaj

> robi virualny win lub inne systemy i na czysto instalnij gre

Przecinki i skąłdnia nie gryzą. Secundo - "wirtualne pecety" nie nadają się do wymagających
gier 3D i takiego STALKERa nie odpali.


Jesli masz mocnego PC to ci pójdzie bez wała :D ja mam i7 12gb ramu grafiki 1gb i chodzi bez zaciecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować