Zaloguj się, aby obserwować  
HumanGhost

Awatary

6177 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2007 o 20:56, igorinho napisał:

Jeżeli ktoś miał ten sam to trzeba było mu napisać kulturalnie, aby go zmienił... :

To akurat było najmniej ważne, postanowiłem zmienić awatara zanim dowiedziałem się, że ktoś ma takiego samego. Tamten mi sie znudził i muszę od niego odpocząć, może kiedyś, gdy już o nim zapomnicie, ja go nagle ustawię. A na razie pozostanę przy obecnym i najwyżej po konkursie zastanowię się nad czymś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamiar zmienić awatara ale jeszcze rysuje bo prubny kitnie wyszedł. Ogujnie to tylko oczy się bardziej zmienią i uśmiech jednak nie będzie wystawał. Jak kogoś to ciekawi to może wejść na gs''a i zobaczyć jak udoskonalam swój styl. Ten 1 się nie liczy.

20070428213318

20070428213329

20070428213349

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fuu weź wstydu oszczędź! Wszystkie trzy są brzydkie i żadna rzecz tego nie zmieni.
Nie nudzi ci się reklamować swojego gs(który jest porównywalny tymi o to "rysunkami") w każdym poście, w każdym temacie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 09:16, Word up napisał:

Fuu weź wstydu oszczędź! Wszystkie trzy są brzydkie i żadna rzecz tego nie zmieni.
Nie nudzi ci się reklamować swojego gs(który jest porównywalny tymi o to "rysunkami") w każdym
poście, w każdym temacie?!

Wiem. Są okropne! Przeczię napisałem. Więc jeszcze pracuję nad nowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Chciałbym się was zapytać, który awatar wam się bardziej podoba. Czy ten, który mam obecnie, czy inny??
Pomóżcie mi wybrać! Chciałbym coś na konkurs. :) Pozdrawiam i proszę o szczere odpowiedzi.

20070429191035

20070429191119

20070429191151

20070429191223

20070429191321

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 19:14, mefiperes napisał:

Witam! Chciałbym się was zapytać, który awatar wam się bardziej podoba. Czy ten, który mam
obecnie, czy inny??
Pomóżcie mi wybrać! Chciałbym coś na konkurs. :) Pozdrawiam i proszę o szczere odpowiedzi.

No mi sie podoba ten ostatni awatar jest najbardziej oryginalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 19:14, mefiperes napisał:

Witam! Chciałbym się was zapytać, który awatar wam się bardziej podoba. Czy ten, który mam
obecnie, czy inny??
Pomóżcie mi wybrać! Chciałbym coś na konkurs. :) Pozdrawiam i proszę o szczere odpowiedzi.

Moim zdaniem ten co masz, albo ten ostatni, reszta jest jakaś taka "dziwna".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej podoba się avatar numer 4.Miałeś go przez dłuższy czas i jakoś tak się do niego przezwyczaiłem:)jak na niego patrzę to kojarzy mi się właśnie z twoim nickiem.Ale wg. mnie to kwesia przezwyczajenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 16:56, edeń napisał:

To zaufam Wam i w konkursie wystawię 1 awatar.

Ja osobiście na twoim miejscu pozostał przy Vincencie Valentine, który masz obecnie ustawiony. A jeżeli wybierać z oczów, to odrzuciłbym trzecie... chyba niebieskie najładniejsze z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 19:52, paweusz napisał:

Ja osobiście na twoim miejscu pozostał przy Vincencie Valentine, który masz obecnie ustawiony.
A jeżeli wybierać z oczów, to odrzuciłbym trzecie... chyba niebieskie najładniejsze z nich.


Chyba masz rację... jeśli mi się nie uda, to mogę w następnej edycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować