• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Mi statystyki działały, ale teraz mam wrażenie, że chyba w ogóle zniknęły.

Natomiast to, co się od paru tygodni dzieje, to po prostu przechodzi ludzkie pojęcie. Nie ma dnia, żebym nie puścił sporej wiązanki, bo oto piszę posta, a tutaj nagle nie chce go dodawać albo przepada. Pal licho jak był krótki, ale czasami dłuższy post się trafia, to i dłuższa wiązanka.

Miało być tyle zmian, które nowy rednacz naobiecywał, no i gdzie te zmiany? Ta strona to syf techniczny, a na dodatek nie widać jakichkolwiek zmian na lepsze w kwestii usług dla użytkowników, newsy i nachalne kampanie reklamowe wpieniają userów, a nikt z tym nic, kurna, nie robi. I to ma być poważne traktowanie ludzi i porządny serwis?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.02.2012 o 21:31, Demagol napisał:

Mi statystyki działały,

Taaa, kiedy? Pół roku temu? Cztery miechy temu? Bo od m/w trzech miechów nie działają i działać nie będą bo ktoś button usunął [ jeśliś tego nie zauważył to uświadamiam ] chyba że byłeś tym szczęśliwcem który się do nich dopchał gdy były włączane raz na kilka minut / godzin by coś tam potestować ... a to było eee w ciągu ostatniego miesiąca chyba.
>ale teraz mam wrażenie, że chyba w ogóle zniknęły.
No shit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dobra, rozumiem, skąd ta zawiść, bo jestem Wybrańcem (nie wiem, może akurat Vilmar mnie lubi, o ile jeszcze w gram.pl pracuje :P), ale nie tak dawno temu korzystałem z nich bez problemu. Tyle, że dzisiaj też chciałem skorzystać, a tutaj zonk, statsów nie ma. Widzę, że gram-IRC też zniknął (nie, żebym płakał za nim, bo był słaby ;D, ale mimo wszystko przykro, że kilka tygodni minęło, a tutaj miast ulgi, serwis działa coraz paskudniej i zaczyna znikać coraz więcej funkcji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.02.2012 o 21:39, Demagol napisał:

Dobra, rozumiem, skąd ta zawiść, bo jestem Wybrańcem (nie wiem, może akurat Vilmar mnie
lubi, o ile jeszcze w gram.pl pracuje :P),

Lepiej byś się przyznał że po cichaczu pracujesz dla gramowców, jak mawiają admini - ''u mnie działa'', prawda? Heh ... A Vil i parę innych z zielonych jako tako wypowiadających się na forum ... to już inna bajeczka i na to nie chce mi się strzępić klawy bo i po co, każdy zainteresowany wie co i jak.
>ale nie tak dawno temu korzystałem z nich

Dnia 26.02.2012 o 21:39, Demagol napisał:

bez problemu.

To doprawdy interesująca teoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.02.2012 o 21:44, Tyler_D napisał:

Lepiej byś się przyznał że po cichaczu pracujesz dla gramowców, jak mawiają admini -
''u mnie działa'', prawda? Heh ... A Vil i parę innych z zielonych jako tako wypowiadających
się na forum ... to już inna bajeczka i na to nie chce mi się strzępić klawy bo i po
co, każdy zainteresowany wie co i jak.


Vilmar nie jest już "zielony".

Dnia 26.02.2012 o 21:44, Tyler_D napisał:

To doprawdy interesująca teoria.


http://www.youtube.com/watch?v=RA06Z5e1ZFc&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.02.2012 o 21:49, Demagol napisał:

Vilmar nie jest już "zielony".

Laid jest zielony i na przykład na jego wytłumaczenia dlaczego serwis pada też są narzekania i bulwersy. Krótko mówiąc to tylko znaczek czy tam kolorek, osoba jest tak samo niekompetentna a argumenty słabe / dziwne. O mniej więcej to samo chodziło mi z Vilmarem ale to już podchodzi pod offtopic się zakończę.

Dnia 26.02.2012 o 21:49, Demagol napisał:

Wiem że znasz linki do wielu interesujących filmików na yt ale to naprawdę zbędne silenie się na oryginalność. Nadal nie wydaje ci się dziwne że tylko tobie spośród dziesiątek osób jakie zgłaszały problemy statystyki działały? Jeżeli nie to zatrudnij się w gramie, masz tam prawie bankowe miejsce z takim podejściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.02.2012 o 21:55, Tyler_D napisał:

Laid jest zielony i na przykład na jego wytłumaczenia dlaczego serwis pada też są narzekania
i bulwersy. Krótko mówiąc to tylko znaczek czy tam kolorek, osoba jest tak samo niekompetentna
a argumenty słabe / dziwne. O mniej więcej to samo chodziło mi z Vilmarem ale to już
podchodzi pod offtopic się zakończę.


Odczep się wreszcie od tego Vilmara, bo po pierwsze nie mam pewności, czy jeszcze pracuje w gram.pl, a jeśli pracuje - to na stanowisku młodszego programisty i zajmuje się kolektywem i IRC-em, ew. jakimiś drobnymi projektami dla forum.

Dnia 26.02.2012 o 21:55, Tyler_D napisał:

Wiem że znasz linki do wielu interesujących filmików na yt ale to naprawdę zbędne silenie
się na oryginalność. Nadal nie wydaje ci się dziwne że tylko tobie spośród dziesiątek
osób jakie zgłaszały problemy statystyki działały?


A popierasz dążenia Palestyny do wolności? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.02.2012 o 18:27, Laid_back napisał:

> PS Tak z ciekawości zajmuje się ktoś tymi błędami co użytkownicy piszą czy nie ??


Zajmuje oczywiście, ale to nie jest tak, że każdy bug może być naprawiony natychmiast


Ale oczywiście ja to rozumiem, byłem tylko ciekaw. Po prostu czytając wypowiedzi co niektórych użytkowników byłem trochę zaniepokojony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.02.2012 o 14:02, MadDogg napisał:

Zmieniłem xywke z MadDogg na Maddogg. Niby wszystko jest ok, bo xywka się zmieniła ale
na forum i na gs nic się nie zmieniło więc nie jest ok.. Jakieś rady, ktoś mi pomoże?
:)

Dzisiaj sprawdzimy, coś się nie odświeżyło.


Forum jest konfigurowane i monitorujemy czy jest poprawa czy wręcz przeciwnie. Zdaję sobie sprawę, że często ciężko cokolwiek zrobić na serwisie, ale naprawdę staramy się to naprawić.

20120227105531

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.02.2012 o 10:57, Laid_back napisał:

Dzisiaj sprawdzimy, coś się nie odświeżyło.


Widzę poprawę, na forum xywka jest już taka jaka powinna być :) Dzięki za pomoc, tak 3mać! :D

Edit: Ehh na GS ciągle bez zmian :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.03.2012 o 11:32, Maddogg napisał:

Edit: Ehh na GS ciągle bez zmian :(


Hmm to tytuł gramsajta, kswyka w adresie się dobrze wyświetla :| Jeszcze pozmieniamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.03.2012 o 18:48, Isildur napisał:

Wchodząc na główną stronę gram.pl dostałem taki komunikat:


To samo u mnie przed chwilą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.03.2012 o 18:48, Isildur napisał:

Wchodząc na główną stronę gram.pl dostałem taki komunikat:

"Panie, Pan się nie martwi, się naprawi i będzie Pan zadowolony." :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.03.2012 o 21:09, Vasto_Revers napisał:

Trochę czasu minęło, ale dalej problem z czasem gry nie został przez nikogo rozwiązany.

Minęło 10 godzin w niedzielę. W poniedziałek wrócą informatycy, to pewnie naprawią.

Chociaż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.03.2012 o 21:09, Vasto_Revers napisał:

Trochę czasu minęło, ale dalej problem z czasem gry nie został przez nikogo rozwiązany.


Jest niedziela, informatykom również należy się dzień wolny ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam. Mam problem z konkursem na DLC do Mass Effect 3. Na ok. 40min. przed końcem konkursu wysłałem pracę w formularzu Gram.pl, ale po zaakceptowaniu regulaminu i naciśnięciu przycisku "wyślij" wyskoczył błąd i strona się nie załadowała. Nie jestem pewien, czy praca poprawnie się przesłała, ale nie mogę powtórnie wysłać pracy, gdyż zostało zaakceptowane, że już wysłałem plik. Czy jest ew. możliwość przesłać pracę w inny sposób, jeśli okaże, się że plik jest niepełny, czy uszkodzony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować