• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Dnia 21.02.2012 o 21:42, Shudo napisał:

a my
już w nałogu gramowym jesteśmy i tyle. Ale takich problemów jakie są przez ostatnie tygodnie
jeszcze w historii tego forum nie było. Zresztą na starym forum rownież nie pamiętam.


i to są słowa oddające prawdę, jesteśmy tutaj bo byliśmy i się przyzwyczailiśmy, w międzyczasie powstało wiele forów , jednak przyzwyczajenie nie pozwala zapomnieć ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.02.2012 o 19:37, kindziukxxx napisał:

i to są słowa oddające prawdę, jesteśmy tutaj bo byliśmy i się przyzwyczailiśmy, w międzyczasie
powstało wiele forów , jednak przyzwyczajenie nie pozwala zapomnieć ;(


Ale jak taki stan rzeczy utrzyma się zbyt długo to nie wszyscy są powiązani nałogiem dozgonnym i odejdą. Niech więc służby IT się lepiej postarają. Nie żyją może z forum ale jest tu ich wielu klientów więc warto byłoby się chociaż dla nich postarać. A smrodek tych problemów na gramie i tak pozostanie na długo nawet po ustaniu tych problemów. A szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam.

Widzę, że problemów z tą stroną ciąg dalszy. A i w temacie gorąco. Problemy mam te same co większość obecnych. Forum zamulone. Siedząc w temacie X i przeglądając go po jakimś czasie klikam button "FORUM" czekając jakieś 4-5 minut aby załadowało. Klikam kolejny temat... kolejne 4-5 minut aby załadowało WTF ? ^^.
Nie było mnie tu kilka dni bo się po prostu nie dało to cokolwiek zrobić a tu jednak problemy dalej.
Widzę, że się ktoś [w końcu] zmobilizował i usunął po ponad dwóch miechach button "Statystyki" XD bo zdał sobie sprawę, że to jednak nie zadziała przez kolejny xxx czas. <--- nie mogliście od razu tego zrobić ? =.=
Huahuahuahuahauhauhauaha!
Może na serio czas na większą rewolucję i na radykalne, widoczne zmiany [Nie wiem.. serwerów, wygląd strony?. Do tych co zaraz będą pisać teksty typu: "Gdziiieeeeeee skąd!!!. Forum ma takie zostać. Lubie je.. nie bla bla bla" <--- darujta sobie ^^. Przez te lata i braku bardziej widocznych zmian po porostu [raczej] się rześta Pany i Panie najzwyczajniej w świecie przyzwyczaili]
Mnie to tam ogólnie ryba jakby to wyglądało, ważne aby działało przyzwoicie i szybko.
Nie wiem nie znam się ale tak sobie pomyślałem. Czy te całe zamulenie to nie jest też hmmm po części wina tego, że forum jest zasyfione ?. Tony dawno zapomnianych tematów. Kolejne tony dawno zamkniętych tematów i dubli. Następne tony nieaktualnych i równie zapomnianych newsow....

Pozdrawiam.

EDIT:
Widzę, że o tych postach i newsach już ktoś wspomniał. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.02.2012 o 20:31, Shudo napisał:

Nie żyją może z forum ale jest tu ich wielu klientów więc warto byłoby się chociaż dla nich postarać.

Jakby wiekszosc osob decyzyjnych w tej firmie tak uwazalo to pewnie juz DAWNO by sie tym problemem zajeto. Widac im nie zalezy na forum.

Moj kilkuletni telefon chodzi wolniej niz zwykle. I gdybym mi sie chcialo (a mi sie nie chce) to juz dawno bym przywrocil ustawienia fabryczne, wyczyscil soft do zera, wgral tylko niezbedne programy i by smigal az milo. Sa w firmie gram.pl inne priorytety, to naprawa forum spada na dalszy plan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Co do sklepu , czy jak jest np. Reklama sluchawek i klawiatury Roccat - to nie powinno mnie przeniesc odrazu do produktow tej firmy gdy na to klikam ? Bo mnie przenosi na strone glowna sklepu . Co do forum fakt ostatnio chcialem przeczytac cos w FM ale sie nie dalo wyswietlilo tylko przypiety post a reszta bez szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zastanawiam się czy ktoś coś robi z tragicznym działaniem strony i forum, czy nie? Często w ogóle nie idzie wejść na gram.pl (jakby przeciążone), a na forum nierzadko czekam 5 minut, aby dodać posta, a w rezultacie otrzymać komunikat błędu. Trwa to ponad miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

W końcu się albo zawezmą, albo strona kojfnie i dopiero się zawezmą. Pisanie dzień za dniem oczywistej oczywistości że strona muli nie sprawi magicznie, że nagle wszyscy wszystko rzucą i zaczną reperować stronę.

No i pamiętajmy o tym, że najprawdopodobniej czeka nas wkrótce całkowita przebudowa serwisu, może po prostu się nikomu nie chce łatać tego co już zepsute. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.02.2012 o 08:21, luzac napisał:

No i pamiętajmy o tym, że najprawdopodobniej czeka nas wkrótce całkowita przebudowa serwisu,
może po prostu się nikomu nie chce łatać tego co już zepsute. :P


Całkowita to wątpie. Zieloni pokolei lecą sekcjami co może trochę potrwać. A z tego co Laid_Back pisze na swoim gramsajcie to chyba teraz będą się brać za gramsajty :P
http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=543534&n=56
Ciekawe które w kolejce jest forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dodawanie postów jest zepsute. Pjak chcę dodać to nie zatwierdza tego, muszę skopiować tekst, wyłączyć okienko dodawania postów i znów je włączyć, wkleić tekst i szybko kliknąć Dodaj post bo inaczej to samo będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dodanie reklamy przy starcie forum ma zapewne pomóc w jego działaniu. RESPECT.

JAJA sobie z forumowiczów robicie.

Zamknijcie ten serwis albo o niego zadbajcie, bo zaczyna być to wqrzające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To już naprawdę przestaje być śmieszne... Dodawanie postów staje się powoli sportem ekstremalnym i tylko patrzeć, jak będzie można obstawiać wyniki u bukmacherów... Doda się, czy się nie doda? A może wetnie całego posta? Może doda się dwa razy?

Przed chwilą odpowiadałem w jednym z tematów. Za pierwszym razem okno odpowiedzi otworzyło się jako "about:blank" i tak zostało. Za drugim razem wczytywało się jakieś 7-8 minut, po czym zamiast okna odpowiedzi, otworzyło mi się małe okienko z forum. Za trzecim razem otworzyło się normalnie, ale klikanie na dodaj post nic nie dawało. Dopiero za czwartym razem udało mi się normalnie odpowiedzieć.

Widzę też, że statystyki na dobre już zniknęły z forum, nawet linka do nich nie ma... Super. Naprawdę nieźle. Ale, jak rozumiem, nadal nikt nie bierze pod uwagę zmiany silnika na coś bardziej nowoczesnego i niezawodnego. Bo po co? Przecież wszystko działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

W temacie:
Pomoc Techniczna » Problem z jasnością/gammą w grach
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=74477&u=8
O godzinie11:49 w odpowiedzi na czyś komentarz kliknąłem dodaj post, następnie nie będąc pewnym czy się ten post dodał zamknąłem całą stronę i otworzyłem ją od nowa, Mojego postu nie widziałem, więc kliknąłem kolejny raz "odpowiedź" na posta na którego wcześniej próbowałem odpowiedzieć, klikam [Ctrl+V] (tak zabezpieczyłem się) następnie Dodaj Post i zobaczyłem dwa moje posty ...

PS dopiero teraz o tym piszę, ponieważ nie miałem czasu.

PS2 podczas edycji tego posta mnie wylogowało ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.02.2012 o 15:42, Vasto_Revers napisał:

Ja mam pytanie dotyczące czasu gry. Mam swoje czasy dodane
jak się wejdzie na konkretną produkcje to widać że dodałem czas.
A na stronie jak mamy najaktywniejsi gramowicze to jak najadę na
siebie to pisze tylko że 3 czasy. Wcześniej wyświetlało dobrze.
Teraz gdzieś zaczęło tak pokazywać. Można to jakoś naprawić?


Ogarnie to ktoś czy nie???

PS Tak z ciekawości zajmuje się ktoś tymi błędami co użytkownicy piszą czy nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zmieniłem xywke z MadDogg na Maddogg. Niby wszystko jest ok, bo xywka się zmieniła ale na forum i na gs nic się nie zmieniło więc nie jest ok.. Jakieś rady, ktoś mi pomoże? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

W temacie Tekst: [Plotka] Polski dubbing Risen 2 pełen mięcha fruwającego na lewo i prawo (18+)
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=74498&u=22
Podczas wchodzenia do newsa opcją "więcej »" wyskakuje mi dziwna informacja (Obrazek)
Dodam, że dzieje się tak samo za każdym razem gdy klikam w tym temacie opcję "więcej »", a przy innych newsach (sprawdziłem ponad dziesięć najnowszych wybranych losowo) taka informacja mi nie wyskakuje, o co chodzi?

20120226141953

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Inwigilacja na rzecz wyższego dobra zwana hit.gemius.


Od siebie
Podczas dodawania posta dany temat odświeża mi się podwójnie(jakby nie mogło jak wcześniej, tylko raz).
Widać że pracujemy, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.02.2012 o 23:22, Vasto_Revers napisał:

PS Tak z ciekawości zajmuje się ktoś tymi błędami co użytkownicy piszą czy nie ??


Zajmuje oczywiście, ale to nie jest tak, że każdy bug może być naprawiony natychmiast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.02.2012 o 18:27, Laid_back napisał:

Zajmuje oczywiście, ale to nie jest tak, że każdy bug może być naprawiony natychmiast

No zdążyliśmy zauważyć, statystyki czekają na naprawę ile? Jakieś trzy miesiące będzie czyż nie? Niech mnie ktoś oświeci ile to się już wlecze bo przestałem jakoś bardzo intensywnie śledzić tę żenującą akcję ''naprawiamy naprawiamy, wrócimy za X dni'' by za kolejne Z dni stwierdzić że ''statsy może kiedyś powrócą, nie wiemy kiedy, jest ok!''. Statystyki nie działają, grasz nie działa, zgłaszane są problemy z gramsajtami, problemy z forum, dodawaniem obrazków, dodawaniem postów i wiele wiele innych. A ... no tak - ze sklepem też są / były problemy, irc też poszedł w diabły. I wy chcecie tu coś ugrać? Gl&hf. Lepiej wróćcie do łatania swojego image''u lol gramem albo innym badziewiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować