• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 07.03.2013 o 09:37, rob006 napisał:

Może to dlatego bo forum odwiedzasz najczęściej. Chrome nie czyści starej historii użytkownika,
tylko chomikuje wszystkie informacje o odwiedzonych stronach w nieskończoność. Możliwe
że historii z forum zrobiło się tak dużo, że silnik tego nie ogarnia.


Czyli, że mimo wyczyszczenia przeglądarki, ona i tak zachowuje pewne (niekasowalne) dane, które mogą się do takiej sytuacji przyczyniać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.03.2013 o 15:50, sirufok napisał:

Czyli, że mimo wyczyszczenia przeglądarki, ona i tak zachowuje pewne (niekasowalne) dane,
które mogą się do takiej sytuacji przyczyniać?


Nie wiem, nie korzystam z Chrome, po prostu wiem, że inne przeglądarki automatycznie czyszczą starą historię, Chrome tego nie robi. Czy ręcznie czyszczenie historii działa tak jak powinno - tego nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Na stronie głównej w kolumnie GRAMSAJTY nie aktualizuje się liczba komentarzy w stosunku do faktycznego stanu rzeczy. Aktualnie jest tam mój wpis, który ma 6 komentarzy, a strona pokazuje, że jeden, a także wpis Muradina z 7 komentarzami, a pokazane jest, że nie ma żadnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.03.2013 o 21:25, ManweKallahan napisał:

Na stronie głównej w kolumnie GRAMSAJTY nie aktualizuje się liczba komentarzy w stosunku
do faktycznego stanu rzeczy. Aktualnie jest tam mój wpis, który ma 6 komentarzy, a strona
pokazuje, że jeden, a także wpis Muradina z 7 komentarzami, a pokazane jest, że nie ma
żadnego.


Już poprawione, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam. Chcę wziąć udział w konkursie który organizujecie. Dotyczy gry World of Tanks. ( http://www.gram.pl/konkurs.asp?id=255)
I mam dwa pytania.

1) Czy można wysłać więcej niż jedną pracę? Jakoś nie znalazłem tego w regulaminie, a co nie jest zabronione jest dozwolone, ale wolę się upewnić, ponieważ nie chcę być zdyskwalifikowany. ;)

2) Czy do mojej pracy mogę dodać coś jeszcze oprócz "dymków"? tzn. np twarz wkurzonego człowieka itp.?

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.04.2013 o 20:33, Voodoo_Master napisał:

1) Czy można wysłać więcej niż jedną pracę? Jakoś nie znalazłem tego w regulaminie, a
co nie jest zabronione jest dozwolone, ale wolę się upewnić, ponieważ nie chcę być zdyskwalifikowany.
;)


Prosimy o jedna pracę, może być złożona z kilku screenów, ale tworzy całość

Dnia 01.04.2013 o 20:33, Voodoo_Master napisał:

2) Czy do mojej pracy mogę dodać coś jeszcze oprócz "dymków"? tzn. np twarz wkurzonego
człowieka itp.?

Wystarczą same opisy/teksty.

Dnia 01.04.2013 o 20:33, Voodoo_Master napisał:

Pozdrawiam.

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ZNOWU co odswiezenie strony/klikniecie w temat/napisanie postu/łotewer wyswietla sie reklama AC III... wkurza to tak bardzo, ze az zastanawiam sie nad instalowaniem adblocka na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Od kilku dni na przegladarce Chrome nie chcą działać opcje : DODAJ POST i ODPOWIEDŹ . Klikam i nic się nie dzieję ,reszta bez zmian . Trochę to upierdiwe bo akurat z tej głównie korzystam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Chrome czy chrome-podobna? Najnowsza wersja? Jak nie jestes pewien to wlacz i wylacz, po nie wylaczaniu przez kilka dni moze pojawic sie jakis update wymagajacy restartu przegladarki, aby zaczal dzialac. Wylaczyc tez mozesz wszystkie wtyczki.

U mnie Chrome dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.05.2013 o 19:49, kuba9876543210 napisał:

Chrome czy chrome-podobna? Najnowsza wersja? Jak nie jestes pewien to wlacz i wylacz,
po nie wylaczaniu przez kilka dni moze pojawic sie jakis update wymagajacy restartu przegladarki,
aby zaczal dzialac. Wylaczyc tez mozesz wszystkie wtyczki.


Normalny Chrome ,dawno nie miałem żadnych aktualizacji .Ale tak z dnia na dzień się zacięło . Z wtyczek to tylko mam AdBlocka mogę spróbować wyłączyć ale nie sądze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy to normalne, że po odświeżeniu strony głównej wszystkie tematy są oznaczone jako czytane mimo, że nie są? Przyznam, że trochę mnie to irytuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.06.2013 o 11:59, maniekk napisał:

Czy to normalne, że po odświeżeniu strony głównej wszystkie tematy są oznaczone jako czytane mimo, że nie są? Przyznam, że trochę mnie to irytuje ;)

Kiedy u mnie tak się dzieje pomaga usunięcie ciasteczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.06.2013 o 12:16, Karharot napisał:

> Czy to normalne, że po odświeżeniu strony głównej wszystkie tematy są oznaczone
jako czytane mimo, że nie są? Przyznam, że trochę mnie to irytuje ;)
Kiedy u mnie tak się dzieje pomaga usunięcie ciasteczek.


No i się samo naprawiło. Dziwne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tak więc, kupiłem w saturnie sniper ghost warrior, co ciekawe musiałem zainstalować go na steam''ie. Ale rzecz w tym że po zainstalowaniu wszystkiego i włączeniu wszystko działa poza obrazem, dźwięk z gry jest ale ekran jest czarny a ikonki ze steama się co dziwne pojawiają. Nie jest to wina komputera ponieważ mój komputer jest wysoko poza wymaganiami gry. Mega proszę o pomoc thx ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ten wątek służy do omawiania problemów technicznych z samym forum.
Załóż nowy temat wybierając dla niego kategorię "Pomoc Techniczna" i w nim opisz swój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.08.2013 o 14:35, sirufok napisał:

Czy tylko mnie news z bzdurami growymi nr 140 nie działa?

Nie, u mnie to samo. Coś sie im po prostu spieprzyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować