• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Dokładnie tak jak mówi Karharot. W tej chwili jeżeli napiszę posta numer 50, a zaraz potem ktoś napisze posta 51, to osoby mające wyświetlanie 50 postów na stronie zobaczą tylko tego jednego i zazwyczaj nikomu nie chce się przewijać na poprzednią stronę. W takiej sytuacji problemy z poprzedniej strony są najczęściej pomijane. Zdaję sobie sprawę z tego, że wtedy popsuło by się przechodzenie do konkretnych stron (a konkretnie do 2 ostatnich), ale dlatego właśnie proponuję, żeby posty z poprzedniej strony wyświetlały się jako dodatkowy warunek. Na przykład jeżeli na stronie jest 1 post, to pokazuje 9 z poprzedniego. 2 na nowej - 8 z poprzedniego. 10 na nowej - 0 z poprzedniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Myślę, że niestety obecnie czegoś takiego nie zrobimy... A swoją drogą jeśli lenistwo dochodzi do momentu, że ludziom nie chce się raz kliknąć, by przejść do poprzedniej strony, to marny nasz los :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.02.2013 o 14:46, Narmo napisał:

Dokładnie tak jak mówi Karharot. W tej chwili jeżeli napiszę posta numer 50, a zaraz
potem ktoś napisze posta 51, to osoby mające wyświetlanie 50 postów na stronie zobaczą
tylko tego jednego i zazwyczaj nikomu nie chce się przewijać na poprzednią stronę.


Biorąc pod uwagę, że przez ponad 6 lat nikt tego nie zaproponował, podejrzewam że tylko ci się tak wydaje, że nikt nie zagląda na poprzednie strony. Rozwiązanie zaproponowane przez ciebie tylko pogarsza sprawę, bo albo zakłada dynamiczne numerowanie stron, albo powielanie tych samych postów na 2 ostatnich stronach. W dodatku żadne z nich nie rozwiązuje problemu w sytuacji, gdy ktoś ma np 60 postów nieprzeczytanych w danym temacie. Jedyne sensowne wyjście z tego problemu to zamiast wyświetlania ostatniej strony tematu, przenoszenie użytkownika do strony z najstarszym nieprzeczytanym postem. Ale jest to obecnie technicznie niemożliwe, bo forum nie zapamiętuje, co użytkownik przeglądał, a czego nie. Trzeba by stosować jakieś hacki po stronie klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Microsoft VBScript runtime error ''800a01fb''

An exception occurred: ''oIMG.Stretch''

/forum_upload.asp, line 86

przy próbie dodania obrazka

Tylko ja mam taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam. Otóż niedawno po raz kolejny pojawił się problem z zalogowaniem na stronę. Zacznę od tego, że mam ustawione tak, że gdy wyłączam przeglądarkę/kartę/komputer itd., to później wchodząc na gram.pl zawsze jestem zalogowany. No i humor strony - wylogowało mnie. W tym momencie wiem już, że będę się z tym męczył. Wpisuję mail i hasło - jeb, błąd. Wpisuję raz drugi - błąd. Przypomnienie hasła na mail. Robię wszystko tak, jak w procedurze opisanej w mailu. Ctrl + V, Ctrl + C na hasło - nie działa. Przepisuję ręcznie, nie działa. Bawię się tak jeszcze chwilę, po czym proszę o kolejnego maila, żeby wysłał hasło. Przepisuję ręcznie, nie działa. Ctrl + V, Ctrl + C, nie działa. I tak jeszcze kolejne pół godziny i za którymś razem zadziałało. Podkreślam, że problem ten występował u mnie już w przeszłości (nie wiem ile razy, trochę tego było) i występował na różnych komputerach (nie wiem, czy to ma jakiś sens, ale piszę). Czy istnieje możliwość uchronienia się przed tym, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że teraz udało mi się zalogować na laptopie, a na stacjonarnym hasło pewnie nie będzie wchodziło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem z gramsajtami. Na jakiego bym nie wszedł, zacina się tak że cholera człowieka bierze. Nic się nie przejrzeć. Wszystkie inne strony działają mi poprawnie, co jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.02.2013 o 10:50, NuuGGet napisał:

Mam problem z gramsajtami. Na jakiego bym nie wszedł, zacina się tak że cholera człowieka
bierze. Nic się nie przejrzeć. Wszystkie inne strony działają mi poprawnie, co jest nie
tak?


Spróbuj na innej przeglądarce, u mnie na chrome niektóre gramsajty przycinają, gdy za dużo waży tapeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.02.2013 o 10:54, Laid_back napisał:

Spróbuj na innej przeglądarce, u mnie na chrome niektóre gramsajty przycinają, gdy za
dużo waży tapeta.

Czyli to wina tapety? Cholera, nawet dodanie wpisu to katorga. Nic nie możecie z tym zrobić? Nie chcę zmieniać przeglądarki tylko po to żeby gramsajty przeglądać.

E: Faktycznie, bez tapety jest płynnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy tylko u mnie przy każdym przejściu np. z forum do konkretnego wątku (i z powrotem) wyświetla się reklama GeForce? Zróbcie coś z tym, jak rany, bo nie da się korzystać z forum :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.02.2013 o 14:50, Ring5 napisał:

Czy tylko u mnie przy każdym przejściu np. z forum do konkretnego wątku (i z powrotem)
wyświetla się reklama GeForce? Zróbcie coś z tym, jak rany, bo nie da się korzystać z
forum :/


Właśnie przeglądałem forum na komputerze bez adblocka. Nawet po napisaniu posta reklama wyświetla się ponownie.
KATORGA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Z jednej strony myślę sobie: "raz na jakiś czas wyskoczy reklama, obejrzę, nieszkodliwa. Oglądam reklamę = mój ulubiony serwis o grach zarabia, dzięki temu może dalej funkcjonować, głównie właśnie dzięki firmom, które płacą serwisowi za reklamy". Po chwili myślę: "No nie! Kur.., no nie! Blokuję, bo wyskakuje po każdym kliknięciu, a to jest już wkurzające."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.02.2013 o 17:49, Laid_back napisał:

Wiemy o problemie, niestety nie my za to odpowiadamy, więc od ręki nie możemy tego naprawić...


Czyli najszybciej w poniedziałek ktoś się tym zajmie? Bo to dziwne tak zmuszać ludzi do Adblocka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.02.2013 o 20:25, maniekk napisał:

Czyli najszybciej w poniedziałek ktoś się tym zajmie? Bo to dziwne tak zmuszać ludzi
do Adblocka ;)


Nie wiem, jak u innych, ale u mnie z adblockiem nadal jest mega spam tych reklam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.02.2013 o 20:38, Heimdallr napisał:

> Czyli najszybciej w poniedziałek ktoś się tym zajmie? Bo to dziwne tak zmuszać ludzi

> do Adblocka ;)

Nie wiem, jak u innych, ale u mnie z adblockiem nadal jest mega spam tych reklam...



Właśnie przetestowałem Adblocka na firefoxie. Reklam nie widać, może masz nieaktualne filtry?
Natomiast na Operze mam cały czas tą reklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ludzie! Przestańcie wkurzać na gram.pl ciągle tą wyskakującą reklamą!!! Ona jest wszędzie!!! Nie wystarczy na początku przy wejściu na stronę główną? Wchodzę na forum, reklama. Wchodzę na nawsy, reklama. Wchodze na poradniki, reklama. ile to jeszcze będzie trwało to wnerwanie gramowiczów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować