Zaloguj się, aby obserwować  
Nephren-Ka

Might And Magic VII

251 postów w tym temacie

Czy ktoś może podać jakiegoś linka do solucji?
Chciałbym odświezyć sobie ten tytuł ale pewnie znowu utknę w misji złodziejem.
A w Googlach nic nie moge znależć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 21:32, Gottfried napisał:

Czy ktoś może podać jakiegoś linka do solucji?
Chciałbym odświezyć sobie ten tytuł ale pewnie znowu utknę w misji złodziejem.
A w Googlach nic nie moge znależć:(

Czego Ci trzeba? :)

zobacz tutaj: www.flamestryke.com
Jakbyś czegoś nie wiedział to pytaj tutaj ;) Znam tą grę prawie na wylot... a nawet jak nie, to znam masę ludzi którzy znają ją lepiej ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie mam dzisiaj siły do szukania, więc zapytam
Gdzie jest ten kielich który trzeba zdobyć żeby awansować się na łotrzyka?
Jak wejść na Lincolna?
Chciałbym podkreślic że w 7 grałem kilka razy i nigdy tych questów nie wykonałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 21:47, Gottfried napisał:

Jakoś nie mam dzisiaj siły do szukania, więc zapytam
Gdzie jest ten kielich który trzeba zdobyć żeby awansować się na łotrzyka?
Jak wejść na Lincolna?
Chciałbym podkreślic że w 7 grałem kilka razy i nigdy tych questów nie wykonałam:(

Ciekawe, że grałeś kilka razy i ani razu nie przeszedłeś (bo do tego trzeba koniecznie wejść na Lincolna) ;P

Kielich jest w posiadłości lorda Markhama, w Tatalii... Wchodzisz do posiadłości, kierujesz się w drzwi po lewej... Przyda się niewidzialność, bo zaatakują Cię strażnicy.

Na pokład Lincolna wchodzi się przez... wylot silnika :) Idź na tył statku i kliknij na jednym z zielonych okręgów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A możesz dokładnie opisać miejsce gdzie jest kielich?
Byłem tam kilka razy i nigdy go nie znalazłem. W którym pomieszczeniu? Czy stoi na wierzchu czy jest w skrzynce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 22:08, Gottfried napisał:

A możesz dokładnie opisać miejsce gdzie jest kielich?
Byłem tam kilka razy i nigdy go nie znalazłem. W którym pomieszczeniu? Czy stoi na wierzchu
czy jest w skrzynce?

Uch... idziesz na lewo przy wejściu i idziesz coraz dalej... chyba stoi w pobliżu takiego jakby kominka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problemów ciąg dalszy...
Zdobyłem już stroje do nurkowania i udałem sie do Avlee ale nadal nie wiem jak wejść na Lincolna(nie chodzi mi o wejście na statek lecz obszar gdzie leży, w angielskiej wersji nazywa się The Shoals). Co zrobić żeby się tam dostać?
Z góry dzięki za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 13:26, Gottfried napisał:

Problemów ciąg dalszy...
Zdobyłem już stroje do nurkowania i udałem sie do Avlee ale nadal nie wiem jak wejść na Lincolna(nie
chodzi mi o wejście na statek lecz obszar gdzie leży, w angielskiej wersji nazywa się The Shoals).
Co zrobić żeby się tam dostać?
Z góry dzięki za pomoc!

Idziesz bodajże na chama po wodzie na wschód... W każdym razie w którymś kierunku (są 4 to sobie sprawdzisz :P )... Wskakujesz do wody w założonych skafandrach i idziesz do oporu... pokaże się okienko podróży jak przy wychodzeniu z mapy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co zrobić żeby się tam dostać?

No cóż w Avlee musisz mniej więcej na środku mapy (na wysokości wyspy z rusałkami) dojść do wschodniego krańca mapy mając na sobie stroje. Jeśli to nie zadziała to nie wiem Mi się zawsze udawało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za drugi od razu ale skoro to jest temet o Might&Magic VII to mam 2 pytania:
1. którą stroną "mocy" gra się wam najlepiej i
2. jak wygląda wasz Dreamteam?

Sam odpowiem najpierw:

1. Lepiej mi się gra po stronie Nekromantów.
2. Najlepszą drużyną jaką grałem byli : Czarny Rycerz, Łowca Nagród ,Kapłan Ciemności i Lisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 15:25, Nightcrow1 napisał:

Sorry za drugi od razu ale skoro to jest temet o Might&Magic VII to mam 2 pytania:
1. którą stroną "mocy" gra się wam najlepiej i
2. jak wygląda wasz Dreamteam?

Trudno powiedzieć którą stronę lubię bardziej... Ścieżka ciemności jest łatwiejsza (z Celeste łatwo uciec po wykonaniu questa), a ścieżka światła bardziej odpowiada mi klimatem

Nie mam dream teamu... każda drużyna ma swoje zalety, próbowałem mnóstwa możliwości... Dobry jest odpowiednik tej, którą opisałeś, ale ze ścieżki światła.
Ciekawie gra się na ścieżce ciemności 4 łucznikami (Strzelcami Wyborowymi (?))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra założyłem stroje poszedłem do oporu na zachód(na wschód to idzie się do Lasu Tulareńskiego) i ...
Klapa! Gra wywaliła mnie do windowsa:( no więc wczytałem ale za każdym razem to samo.
Jeżeli ktoś ma jakiś pomysł co z tym zrobić to PROSZĘ niech napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 19:21, Gottfried napisał:

No dobra założyłem stroje poszedłem do oporu na zachód(na wschód to idzie się do Lasu Tulareńskiego)
i ...
Klapa! Gra wywaliła mnie do windowsa:( no więc wczytałem ale za każdym razem to samo.
Jeżeli ktoś ma jakiś pomysł co z tym zrobić to PROSZĘ niech napisze.


Stary, "fajny" błąd wersji od Mirage.
Zainstaluj odpowiedni patch - umożliwi on nie tylko wejście na Płycizny, ale doda równiez flakonik w posiadłości Lorda Markhama oraz poprawi kilka innych rzeczy.
Tylko zachowaj orginalny plik, bo bardzo szybko będziesz chciał do niego wrócić - patch ma w sobie bardzo denerwujący błąd. Sam zobaczysz jaki.


http://www.cenega.pl/pliki.php?Typ=2&Lit=M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra ściągnąłem patcha z Cenegi.
Wypakowałem i uruchomiłem(strasznie szybko przeleciało) i nic, nadal to samo:(
Może zabrzmi to głupio ale co mam zrobić żeby patch się zainstalował?
Mam go podmienić za jakiś plik? Jeśli tak to za który?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile wiem, to istnieją dwa patche do M&M VII z Mirage. Jeden to ten duży, 1,3 MB, z Cenegi. Drugi to plik events.lod - przywraca brakującą wazę w dworze lorda Markhama - mam go, ale w sieci znaleźć nie mogę. Czy ten patch z Cenegi go zawiera, to nie wiem.
Uwaga - patch z Cenegi jest błędnie oznakowany jako 1.2. Po rozpakowaniu wychodzi, że jest to "mm710-11". Tego drugiego patcha, związanego z podmianą pliku "events.lod" ja traktuję jako drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sprawdzić własne słowa, czyli co jak działa, i zonk. Jedyna metoda, żeby wersja z Mirage działała, to instalacja angielskiego patcha na XP
http://www.forum.acidcave.com/topic.php?TID=160
Jeśli ktoś ma dostępny plik events z wersji CDP, to może zastosować ich patch na XP. Bo ten angielski zmienia teksty, niestety, na angielskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja jest taka.
Odpalam instalkę od patcha 1.1 z Cenegi, i teoretycznie jest zainstalowany ale nic się nie dzieje(nie mogę wyjść z Avlee, a u Markhama nie ma flakonu). Zainstalowałem ang patcha pod XP i odrazu poleciałem do Tatali(bez brania questu z wazą), ale w posiadlości nic nie było. Jeżeli ktoś ma jakis pomysł to niech napisze. Muszę wreszcie wygrać tą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NARESZCIE po 7 latach od zakupu M&M7 wygrałem go!
Dzięki wszystkim którzy mi w tym pomogli bez was nigdy bym tego nie zrobił!
Jeszcz raz DZIĘKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde kupilem osotanio ta serie mm z cenegi co jest 6 gier... gram w mm7 i strasznie mnie wkurzaja bledy ;/ co chwile mi wyskakuje jakis bug ze blad w zapisei gry i przez to gra w ogole sie nie zapisuje w niektorych lokacjach a jak chce np przejsc z jednej lokacji do innej to wywala mnie do windowsa ;/ jest na to jakis patch? Pomocy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować