Zaloguj się, aby obserwować  
Nephren-Ka

Might And Magic VII

251 postów w tym temacie

Siema wszystkim, mam pytanie czy mozna wejsc do czelusci jak nie ma sie w druzynie ani jednego nekreomanty? Bo mam teraz wybrac sobie arbitra i chce tego sleena z ciemnej strony ale nie wiem gdzie jest. Wszedlem do przedsionka czelusci ale jak juz stoje przed dzwiami, pisze "wejdz do czelusci" klikam drzwi i nic sie nie dzieje ;/ o co chodzi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 14:45, SmoQ napisał:

Siema wszystkim, mam pytanie czy mozna wejsc do czelusci jak nie ma sie w druzynie ani jednego
nekreomanty? Bo mam teraz wybrac sobie arbitra i chce tego sleena z ciemnej strony ale nie
wiem gdzie jest. Wszedlem do przedsionka czelusci ale jak juz stoje przed dzwiami, pisze "wejdz
do czelusci" klikam drzwi i nic sie nie dzieje ;/ o co chodzi ???

Jeśli dobrze pamiętam, to arbiter siedzi w karczmie na powierzchni ;)
Czyli o rzut kamieniem od stajni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 12:10, SmoQ napisał:

Gdzie znajde te trzy kamiennie kregi do questu od Greena w Lasie Turleanskim?

Uuu... teraz to muszę wytężyć pamięć :)

Jeden jest w Avlee na takim cyplu z wiwernami (przechodzi się tam przez taką wąską przełęcz), jeden jest też na bank w Tatalii, na skraju ośnieżonego płaskowyżu. Gdzie jest trzeci... hmm... z tym mam największe trudności, ale coś mi świta, że jest na wyspach Evenmorn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 12:12, Monastor napisał:

Jeden jest w Avlee na takim cyplu z wiwernami (przechodzi się tam przez taką wąską przełęcz),
jeden jest też na bank w Tatalii, na skraju ośnieżonego płaskowyżu. Gdzie jest trzeci... hmm...
z tym mam największe trudności, ale coś mi świta, że jest na wyspach Evenmorn ;)



Ok zaraz robimy maly rekonesans :] dzieks za info .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 19:47, SmoQ napisał:

Ok a kto moze mi awansowac maga na czarodzieja i gdzie sie bierze quest? Gram sciezka ciemnosci
;]

Maga na czarodzieja, czy czarodzieja na lisza?

Jeśli maga na czarodzieja to w szkole magii w Bracadzie... musisz skompletować golema ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 19:49, Monastor napisał:

Jeśli maga na czarodzieja to w szkole magii w Bracadzie... musisz skompletować golema ;)


Ok mam juz wszytskie czesci golema ale jak je zlozyc? Ide do tego calego "bossa" szkoly magii ale mowi mi ze mam je zlozyc , tylko jak to zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 09:08, SmoQ napisał:

Ok mam juz wszytskie czesci golema ale jak je zlozyc? Ide do tego calego "bossa" szkoly magii
ale mowi mi ze mam je zlozyc , tylko jak to zrobic?

Hmm... już nie pamiętam.

Wydaje mi się, że trzeba iść do zamku Harmondale i zostawić golema w głównej sali... Chociaż może to się robiło już po jego ożywieniu.

Sprawdź dokładnie wszystkie opcje dialogowe, tam powinno być coś o złożeniu golema. Pamiętam, że trzeba było wybrać głowę, bo powinno się mieć dwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 14:00, Monastor napisał:

Sprawdź dokładnie wszystkie opcje dialogowe, tam powinno być coś o złożeniu golema. Pamiętam,
że trzeba było wybrać głowę, bo powinno się mieć dwie.

Gralem w to trzy lata temu, ale o ile mnie pamiec nie zawodzi to klikalo sie na obrazek golema, tam gdzie jest okno najemnikow. Pojawiala sie opcja: "dodaj czesc" lub cos w tym stylu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!
Mam pewien problem z awansowaniem mojego wtajemniczego na ninja (oczywiscie sciezka ciemnosci). Znalazlem wszystkie scrolle, rozgryzlm szyfr i...... I stoje przed tym grobowcem mistrza Kelwina jak ten ciołek i naciskam te przyciski, naciskam naciskam...... No i nic..... Zgodnie z wiadomoscia wciskam: poludnie, wschod, polnoc, zachod i srodek. Nie wiem zupelnie o co chodzi..... Jak macie jakies propozycje to bylbym bardzo wdzieczny.... Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne
Wprawdzie nie chciało mi się rozszyfrowywać zwoju, ale i bez tego dało się dostać do krypty.
O ile pamiętam to kombinacja szła tak: północ, wschód, południe, zachód, środek (w każdym razie zgodnie z ruchem wskazówek zegara).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzalem tez tak i za bardzo nie szlo... Moze jakos nie tak wciskam te przyciski (wskazuje kursorem i spacja...)... A czy wciska sie je w kolejnosci tak jak sie je widzi, czy trzeba odniesc kierunki do mapy? A czasem nie bylo jakiegos dzwieku dzwonka ja sie je poprawnie wcisnelo? Bo czasami cos takiego slusze, ale drzwi sa nadal zamkniete. Dzieki za odpowiedz tak w ogole... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem przed chwilą - góra, prawo, dół, lewo, środek (czyli jak napisałem wyżej).
Potem powinieneś usłyszeć dzwon i przejście powinno być otwarte (czarna pustka po lewej od mechanizmu - wystarczy wcisnąć spację bądź kliknąć myszką).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mozliwe jest ze to jakis bug? Mam Antalogie Might and Magic Cenegi... Wersja gry 1.0.0.1... Wciskam tak jak podales... Slysze ten dzwon(choc nie zawsze po wcisnieciu srodkowego; raz po kazdym wcisnieciu przycisku byl dzwiek dzwonu, ale nic), ale niestety nic sie nie otwiera... Szukalem na zagranicznych forach ale nic nie znalazlem... Swoja droga dziwne ze tlumaczenie szyfru jest inne niz w wersji angielskiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 13:35, SNGT napisał:

Czy mozliwe jest ze to jakis bug? Mam Antalogie Might and Magic Cenegi


Pewnie kolejny błąd antologii...popróbuj jeszcze powciskać przyciski w innych kolejnościach - może akurat trafisz na tą "prawidłową" (bo możliwe, ze błąd polega tylko na "przesunięciu" kombinacji).

A jak nie, to spróbuj (na własną odpowiedzialność) ściągnąć patcha do MM7 ze strony Cenegi, uaktualnia on jeden plik odpowiedzialny za questy, tłumaczenie, itp. - nie wiem czy zadziała z antologią i czy czegoś nie schrzani. Najwyżej zrobisz reinstall.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniał o jednym:

Ostrzeżenie:

Ten Patch knoci wyświetlanie grafiki przedmiotów - stosować go tylko w wyjątkowych przypadkach, a później zastąpić poprzednim plikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sciagnalem patcha i probowalem go zainstalowac, ale tylko uruchomil sie na chwile i od razu sie wylaczyl (tak smignelo tylko)... Plik dalej w wersji 1.0.0.1, czyli nie spatchowal.... :/ Czlowiek moze sie troche zdenerwowac... Probowalem tez zainstalowac patcha do wersji eng, ale tym bardziej nie chodzi (wyskakuje komunikat o wlozeniu 2 cd)... Szukam jeszcze jakichs rozwiazan... Sie zobaczy... Dzieki za pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować