Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 03.08.2009 o 12:30, Vantor_Zorin napisał:

Mieliście z psp jakiś network access key?
Bo ja nie, a potrzebuję do gry online w killzone liberation.
Jakieś porady?

Ja mam ten sam problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy opłaca się kupować Monster Hunter Freedom (część pierwszą)? Seria ta jest jakoś zawiązana fabułą? Czy nie interesować się i kupić od razu Monster Hunter Freedom Unite (ulepszona dwójka, wyszła niedawno)?
Żeby było jasne - nie pytam, która jest lepsza, tylko czy istnieje fabularne powiązanie między częścią pierwszą, a drugą.
Z góry dzięki, za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 20:24, sirdoom napisał:

Czy opłaca się kupować Monster Hunter Freedom (część pierwszą)? Seria ta jest jakoś zawiązana
fabułą? Czy nie interesować się i kupić od razu Monster Hunter Freedom Unite (ulepszona
dwójka, wyszła niedawno)?
Żeby było jasne - nie pytam, która jest lepsza, tylko czy istnieje fabularne powiązanie
między częścią pierwszą, a drugą.
Z góry dzięki, za odpowiedź :)

Żadnych powiązań nie ma (właściwie to ta gra nawet nie posiada fabuły jako takiej), spokojnie możesz brać Unite. Nie wiem tylko czy wiesz na co się porywasz :D Ta gra jest naprawdę hardkorowa, wiele osób wymięka na samym początku, he he he :) Ale IMHO to najlepsza gra na psp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To bardzo dobrze, że jest hardcorowa :P Nie znoszę prostych gier. Gra ma wyssać szpik i przeprać mózg. Czyli mieć wszystko, czego nie lubią casuale :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Przymierzam sie do kupna modelu 3004 i mam kilka pytań.
Czy mozna odtwarzac muzyke?
Czy konieczna jest karta pamięci (chodzi mi tu czasowo gdyz mam zamiar kupic narazie jedna gre GTa)
I nie wiem czy jest niezbedna.
I chcialbym byscie polecili mi jakies dodatki by np. uchronic konsole od porysowan itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 22:42, DesMonD__PL napisał:

Witam!
Przymierzam sie do kupna modelu 3004 i mam kilka pytań.
Czy mozna odtwarzac muzyke?

Można.

Dnia 05.08.2009 o 22:42, DesMonD__PL napisał:

Czy konieczna jest karta pamięci (chodzi mi tu czasowo gdyz mam zamiar kupic narazie
jedna gre GTa)

Bez karty nie zapiszesz gry.

Dnia 05.08.2009 o 22:42, DesMonD__PL napisał:

I nie wiem czy jest niezbedna.

j.w.

Dnia 05.08.2009 o 22:42, DesMonD__PL napisał:

I chcialbym byscie polecili mi jakies dodatki by np. uchronic konsole od porysowan itp
itd.

Folia na wyświetlacz musowo i jakiś pokrowiec też by się przydał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 22:49, MaccCry napisał:

> Witam!
> Przymierzam sie do kupna modelu 3004 i mam kilka pytań.
> Czy mozna odtwarzac muzyke?
Można.

> Czy konieczna jest karta pamięci (chodzi mi tu czasowo gdyz mam zamiar kupic narazie

> jedna gre GTa)
Bez karty nie zapiszesz gry.

> I nie wiem czy jest niezbedna.
j.w.

> I chcialbym byscie polecili mi jakies dodatki by np. uchronic konsole od porysowan
itp
> itd.
Folia na wyświetlacz musowo i jakiś pokrowiec też by się przydał.

A gdzie mozna kupic ta karte (czy jest od razu w zestawie) i jaką najlepiej i podaj marke
jakbys mogl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to mogę... :P
Sony lub SanDisk, nie wiem czy są zestawy z kartą. Ową możesz kupic w jakimś MM, Saturn lub jakimś komputerowym a la komputronik. Na allegro też się znajdą, ale większośc od podróbki, więc tam bym sobie odpuścił zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 22:56, MaccCry napisał:

W sumie to mogę... :P
Sony lub SanDisk, nie wiem czy są zestawy z kartą. Ową możesz kupic w jakimś MM, Saturn
lub jakimś komputerowym a la komputronik. Na allegro też się znajdą, ale większośc od
podróbki, więc tam bym sobie odpuścił zakup.

A Pamieci ile minimalnie>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najmniejsza karta to bodaj 32 mb lub 64 mb, która na same sejwy styknie, jednak raczej jej już nie kupic. Zapewne będziesz chciał słuchac muzyki na PSP, więc min. 2 gb wtedy bierz. Ja miałem 4 gb i stykało na muzykę i filmy/teledyski/koncerty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 23:03, MaccCry napisał:

Najmniejsza karta to bodaj 32 mb lub 64 mb, która na same sejwy styknie, jednak raczej
jej już nie kupic. Zapewne będziesz chciał słuchac muzyki na PSP, więc min. 2 gb wtedy
bierz. Ja miałem 4 gb i stykało na muzykę i filmy/teledyski/koncerty :)

Ok dzieki wielkie.
Pomogles mi bardzo wiec teraz trzeba zamowic
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 23:05, DesMonD__PL napisał:

>

Tak jak wspominał MaccCry wystrzegaj się kart na allegro. Rzadko kiedy można tam kupić oryginał, a podróbki są wolniejsze. Co zauważysz przy dużej ilości muzyki lub zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 23:51, rybisiu napisał:

> >
Tak jak wspominał MaccCry wystrzegaj się kart na allegro. Rzadko kiedy można tam kupić
oryginał, a podróbki są wolniejsze. Co zauważysz przy dużej ilości muzyki lub zdjęć.

ok dzieki zakupie w pewnym sklepie oni tam towar sprowadzają z www.komputronik.pl
Wiec powinno byc ok.
Dziekuje bardzoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 22:42, DesMonD__PL napisał:

I chcialbym byscie polecili mi jakies dodatki by np. uchronic konsole od porysowan itp


Szczerze, to nie musisz się martwić o to. Szybka jest dosyć wytrzymała i nie rysujesz samego LCD. Szybkę, tak jak np panel przedni można zawsze wymienić. Co najwyżej skołuj sobie ściereczkę do wycierania paluchów :P Bo czasem wyjątkowo tłuste plamki widać. I pamiętaj - jakby ekran miał się porysować, to i tak się porysuje. Nic w 100% nie uchroni przed nieszczęśliwym upadkiem, czy zrzucenie niechcący czegoś na PSP.
Ale wspomniany pokrowiec, to musowo musisz kupić. Ot dla wygody noszenia i przechowywania konsolki.

Co do karty. Zależnie do jakich zastosowań i zasobów pieniężnych wybierz jej wielkość. Raczej nie opłaca się brać powyżej 8GB, ale nie kupuj też mniejszej niż 1 GB, bo nigdy nie wiesz, czy ściągniesz coś z PSS (sklep internetowy Sony). Ponadto możesz się zastanowić nad typem karty. Do PSP wchodzą karty SD, ale możesz się zastanowić też nad kupnem Micro SDHC z adapterem na SD. Drugie rozwiązanie jest moim zdaniem korzystniejsze cenowo, gdyż taki tandem jest tańszy i nie ustępuje dużo zwykłej karcie SD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 09:43, sirdoom napisał:

Do PSP wchodzą karty SD, ale możesz się zastanowić też nad kupnem Micro
SDHC z adapterem na SD. Drugie rozwiązanie jest moim zdaniem korzystniejsze cenowo, gdyż
taki tandem jest tańszy i nie ustępuje dużo zwykłej karcie SD.

Do PSP wchodzą karty Memory Stick (Pro) Duo. Ja bym osobiście polecał karty Sony można je dostać w SONY Center w cenach trochę niższych niż tu http://www.sony.pl/res/attachment/file/98/1170434889598.pdf, ale wtedy masz absolutną pewność oryginalności towaru. Jest jeszcze alternatywa w postaci adaptera MS Pro Duo do dwóch SDHC, są takie zabawki na allego, ale nie wiem jak to się spisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 10:23, Namaru napisał:

Jest jeszcze alternatywa w postaci adaptera MS Pro Duo do dwóch SDHC,
są takie zabawki na allego, ale nie wiem jak to się spisuje.


Za to ja wiem. Większość to totalne buble w które nawet nie opłaca się pakować. Adapter ten (podwójny) padnie, a padają często i musisz wywalać kasę na kolejny, bo jak już miałeś podwójny to na pojedynczy nie przejdziesz, bez formatowania karty :P Pojedyncze adaptery są mniej zawodne i są tańsze, a jedną kartę możesz używać zarówno w PSP, jak i telefonie (często ostatnio mają Micro SD), aparacie (jak wcześniej), czy nawet kamerze cyfrowej. Sam mam kartę Micro SD z adapterem (pojedynczym) i spisuje się nieźle, a na pewno jest to sporo tańsze od markowej karty Sony...
Ah, należy też pamiętać, że Micro SD w adapterze, nie będzie miał parametrów bez adaptera. Ciężko określić jak bardzo spada prędkość odczytu, ale Micro SD(HC) + adapter ~ droższa karta SD (Stick (Pro) Duo). Przeciętny śmiertelnik nie zobaczy różnicy, a jeżeli nie widać różnicy, to po co przepłacać? :P

Karty Micro SD nie są piracone jak na tą chwilę i często dostają gwarancję wieczystą (np Goodram, Kingston). Coś jeszcze? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 13:14, igor8472 napisał:

To jest serial który jest w pudełku z gra, inaczej na necie nie pograsz. Pirata chyba
nie masz, prawda?:P

tak na przyszłość: karteczka z kodem "Network Access Key" jest w pudełku z PSP (taka czerwona), a nie w pudełku z grą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować